RC10.FI
Kilpailut => Kilpailukutsut => Aiheen aloitti: KyPak - 25.01.18 - klo: 09.28
-
ERÄLISTAT / HEATS - FinTrack Tour III 2018
27.1.2018 Kouvola
Heat 1 TSS-10
#12 Pylväläinen Mika LahUA
#16 Fedin Andrey RUS
#21 Rönkkönen Hiski LahUA *
#13 Nurmela Henri EST *
#26 Viitaniemi Artti RiiUA
#27 Mikkelä Juho KyPak *
#32 Tammi Juuso RSRCA *
Heat 2 TSS-10
#6 Anttonen Eemeli Ospa Ry *
#66 Lamminsivu Ilari ÄkpaRC
#3 Oksanen Joonis RiiUA *
#23 Moilanen Saku ÄkpaRC
#9 Kuuslahti Sisu LahUA *
#11 Oksanen Joenna RiiUA *
#33 Leino Oscar RiiUA *
Heat 3 TSM-10
#50 Heikkilä Juho LahUA
#53 Taivainen Tatu JärvSRK
#74 Salminen Jori ÄkpaRC
#40 Pähn Janek EST
#49 Sinervo Niko RiiUA
#81 Hovi Jani HyUA
Heat 4 TSM-10
#42 Vuorenmaa Niko TerUA
#31 Malinen Jyrki LahUA
#25 Oksanen Jona RiiUA
#15 Ilvessalo Lasse Fullspeed RC
#62 Tammi Marko RSRCA
#76 Lehtinen Ville ÄkpaRC
#51 Chernukhin Alexander RUS
Heat 5 TSM-10
#18 Eklund Valtteri KyPak
#12 Vähäkuopus Marko Ospa Ry
#23 Saarinen Jere HyUA
#19 Trofimov Kirill RUS
#14 Mairue Tomi HyUA
#35 Rinne Jussi ÄkpaRC
#37 Louhi Antti RSRCA
Heat 6 TSM-10
#5 Minkkinen Joni LMM
#10 Pausio Valtteri RSRCA
#39 Takkinen Sami LahUA
#8 Pesonen Eetu LahUA
#16 Martikainen Leevi RiiUA
#13 Elfström Kim Fullspeed RC
#9 Raikas Tony KyPak
Heat 7 TSM-10
#1 Teponoja Miko TamUA
#3 Chmigal Georgy RUS
#6 Kutvonen Viljami Fullspeed RC
#2 Lehto Kalle KyPak
#7 Yli Vesa Ospa Ry
#11 Saarinen Teemu HyUA
#50 Salmen Henry LahUA
* * *
AIKATAULU / TIME TABLE - FinTrack Tour III 2018
27.1.2018 Kouvola
Ovet aukeaa / Doors open 7:00
Free practice P1 P2
Heat1 TSS-10 08:00 08:56
Heat2 TSS-10 08:08 09:04
Heat3 TSM-10 08:16 09:12
Heat4 TSM-10 08:24 09:20
Heat5 TSM-10 08:32 09:28
Heat6 TSM-10 08:40 09:36
Heat7 TSM-10 08:48 09:44
Ilmoittautuminen / Registration 7.30 – 9:45
Tuomariston kokous / Jury meeting 09:45
Ohjaajakokous / Drivers briefing 09:55
Alkuerät / Qualifying Q1 Q2 Q3 Q4
Heat1 TSS-10 10:20 11:25 12:50 13:55
Heat2 TSS-10 10:28 11:33 12:58 14:03
Heat3 TSM-10 10:36 11:41 13:06 14:11
Heat4 TSM-10 10:44 11:49 13:14 14:19
Heat5 TSM-10 10:52 11:57 13:22 14:27
Heat6 TSM-10 11:00 12:05 13:30 14:35
Heat7 TSM-10 11:08 12:13 13:38 14:43
Lounastauko / Lunch break 12:20 – 12:50
Finaalit / Finals F1 F2 F3
TSS-B 15:10 16:15 17:20
TSS-A 15:20 16:25 17:30
TSM-D 15:30 16:35 17:40
TSM-C 15:40 16:45 17:50
TSM-B 15:50 16:55 18:00
TSM-A 16:00 17:05 18:10
Palkintojen jako / Prize giving ceremony 18:40