181
Tulokset / Lopputulokset SC Summer Cup I - Vantaa 26.5.2012
« : 26.05.12 - klo: 20.13 »
Ensimmäinen isompi SC kilpailu ulkona on nyt erittäin onnistuneesti takana, kerrankin selvittiin ilman suurempia ongelmia ja ainakin suurimmalle osalle taisi jäädä hyvä mieli
Suuret kiitokset kilpailijoille, Mikalle sekä Hoffalle toimitsijahommista, Jerrylle buffetista, sarjajärjestäjille sarjan toteuttamisesta sekä Samille&Rempalle apujoukkoineen loistavasta radasta sekä kilpailupaikasta!
SC2-10
1 Riku Tolonen
2 Peltoniemi Matti PKSRCA
3 Tervo Tommi PKSRCA
4 Hattunen Juho PKSRCA
5 Miro Simonen RccJKL
6 Heikkilä Mikko PRCA
7 Kanerva Henry PRCA
8 Mäkelä Mikko PKSRCA
9 Lindgren Jon PKSRCA
10 Andersson Henrik ETMKUA
11 Laurinkoski Antti PKSRCA
12 Ljungqvist Johan ETMKUA
13 Langenoja Petteri PRCA
14 Veho Marko
15 Lindgren Tuomas PKSRCA
16 Luomanen Hannu Kauhavan UA
17 Ljungqvist Albin ETMKUA
SC4-10
1 Pyhältö Mikko TUA
2 Jämsä Kai TUA
3 Suuripää Tommi PRCA
4 Lehtojärvi Jethro TUA
5 Andersson Henrik ETMKUA
6 Peltoniemi Matti PKSRCA
7 Kauppinen Kari AAU
8 Laine Jouko TUA
9 Söderlund Max PKSRCA
10 Suokas Sami PKSRCA
11 Langenoja Ilari PRCA
12 Jose Husu PKSRCA
13 Kaukovirta Aki PRCA
14 Kallionpää Rauno TUA
15 Piipponen Tero
16 Jokinen Timo
17 Toivonen Jari PRCA
18 Väänänen Lassi PRCA
19 Sundström Johan E-TMK RC
Tarkempia tuloksia voi katsoa täältä.
Suuret kiitokset kilpailijoille, Mikalle sekä Hoffalle toimitsijahommista, Jerrylle buffetista, sarjajärjestäjille sarjan toteuttamisesta sekä Samille&Rempalle apujoukkoineen loistavasta radasta sekä kilpailupaikasta!
SC2-10
1 Riku Tolonen
2 Peltoniemi Matti PKSRCA
3 Tervo Tommi PKSRCA
4 Hattunen Juho PKSRCA
5 Miro Simonen RccJKL
6 Heikkilä Mikko PRCA
7 Kanerva Henry PRCA
8 Mäkelä Mikko PKSRCA
9 Lindgren Jon PKSRCA
10 Andersson Henrik ETMKUA
11 Laurinkoski Antti PKSRCA
12 Ljungqvist Johan ETMKUA
13 Langenoja Petteri PRCA
14 Veho Marko
15 Lindgren Tuomas PKSRCA
16 Luomanen Hannu Kauhavan UA
17 Ljungqvist Albin ETMKUA
SC4-10
1 Pyhältö Mikko TUA
2 Jämsä Kai TUA
3 Suuripää Tommi PRCA
4 Lehtojärvi Jethro TUA
5 Andersson Henrik ETMKUA
6 Peltoniemi Matti PKSRCA
7 Kauppinen Kari AAU
8 Laine Jouko TUA
9 Söderlund Max PKSRCA
10 Suokas Sami PKSRCA
11 Langenoja Ilari PRCA
12 Jose Husu PKSRCA
13 Kaukovirta Aki PRCA
14 Kallionpää Rauno TUA
15 Piipponen Tero
16 Jokinen Timo
17 Toivonen Jari PRCA
18 Väänänen Lassi PRCA
19 Sundström Johan E-TMK RC
Tarkempia tuloksia voi katsoa täältä.