61
Kilpailijoiden kanava / Vs: FTT 2016 Sääntökeskustelu
« : 02.02.16 - klo: 15.30 »
En itse ainankaan nää ogelmaksi laittaa 200€ palkintoihin per kilpailu kun radalla keskimäärin finaalissa 15-20000€ edestä kalustoa.
Tässä osiossa voit tarkastella kaikkia tämän jäsenen viestejä. Huomaa, että näet viestit vain niiltä alueilta, joihin sinulla on pääsy.
FTT3 Oulu 28.2.-1.3.2015
Lopputulokset
TSP-10
Rank Final Pilot
1 A Heinonen Ari
2 A Heinonen Arto
3 A Yli Vesa
4 A Lehto Kalle
5 A Eklund Valtteri
6 A Åfelt Markus
7 A Valtanen Janne
8 A Takkinen Sami
9 A Åfelt Tuomas
10 A Wågstedt Alexander
11 B Vähäkuopus Marko
12 B Anttonen Mika
13 B Erkkilä Taneli
14 B Haug Risto
15 B Hollström Linus
16 B Elfström Kim
17 B Sinervo Niko
18 B Lento Pasi
19 B Pausio Valtteri
20 B Häkämies Jukka
21 C Malinen Lauri
22 C Salminen Teemu
23 C Ressar Rainer
24 C Kihlgren Albin
25 C Malinen Jyrki
26 C Lindgren Kai
27 C Niiranen Mika
28 C Saarinen Jere
29 C Palo Aleksanteri
30 C Laine Jukka
31 D Hakkari Tero
32 D Louhi Antti
33 D Näsström Thomas
34 D Pylväläinen Mika
35 D Anttonen Eemeli
36 D Pähn Janek
37 D Tirroniemi Tommi
38 D , Hannus Hannes
39 D Lyyski Joonas
40 D Kulkula Petteri
C-12
Rank Final Pilot
1 A Yli Vesa
2 A Pesonen Eetu
3 A Tirroniemi Tommi
4 A Tenno Olavi
TSS-10
Rank Final Pilot
1 A Laaksonen Eetu
2 A Pausio Valtteri
3 A Iivonen Pekko
4 A Haug Risto
5 A Oksanen Jona
6 A Häkämies Jukka
7 A Luokola Leevi
8 A Niiranen Mika
9 A Niskanen Tero
10 A Oksanen Joonis
11 B Anttonen Eemeli
12 B Laaksonen Jukka
13 B Saarinen Jere
14 B Pylväläinen Mika
15 B Haapalehto Nico
16 B Palo Aleksanteri
17 B Hakkari Tero
18 B Hannus Hannes
19 C Luhta Miikka
20 C Tirroniemi Tommi
21 C Junkkari Ari
22 C Pähn Janek
23 C Lyyski Joonas
24 C Tenno Olavi
TSM-10
TSP-10
Rank Final Pilot
1 A Kuusinen Matias
2 A Teponoja Miko
3 A Salmela Karri
4 A Minkkinen Joni
5 A Luukkonen Eetu
6 A Saarinen Teemu
7 A Lehto Kalle
8 A Yli Vesa
9 A Åfelt Markus
10 A Salmela Sami
11 B Trofimov Kirill
12 B Valtanen Janne
13 B Heinonen Arto
14 B Eklund Valtteri
15 B Lento Pasi
16 B Hyvärinen Joonas
17 B Hollström Linus
18 B Wågstedt Alexander
19 B Eriksson Tino
20 B Åfelt Tuomas
21 C Vähäkuopus Marko
22 C Erkkilä Taneli
23 C Smirnov Vadim
24 C Anttonen Mika
25 C Sushkov Vitaly
26 C Kihlgren Albin
27 C Elfström Kim
28 C Ressar Rainer
29 D Heinonen Ari
30 D Pesonen Eetu
31 D Salminen Teemu
32 D Iivonen Pekko
33 D Lindgren Kai
34 D Näsström Thomas