Kirjoittaja Aihe: ERÄLISTAT ja AIKATAULU- Winter Jumps 1 - Vaasa - 11.-12.11.2017  (Luettu 860 kertaa)

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

Poissa Vaasan UA

  • Vanhempi jäsen
    • Profiili
    • www.vaasanua.net
AIKATAULU LAUANTAI 11.11.2017

ERÄ   P1   P2   Q1   Q2   Q3   Q4
1   08:30   09:30   11:00   12:30   13:30   14:30
2   08:38   09:38   11:08   12:38   13:38   14:38
3   08:46   09:46   11:16   12:46   13:46   14:46
4   08:54   09:54   11:24   12:54   13:54   14:54
5   09:02   10:02   11:32   13:02   14:02   15:02
6   09:10   10:10   11:40   13:10   14:10   15:10
7   09:18   10:18   11:48   13:18   14:18   15:18
                  
OHJAAJAKOKOUS      10:30            
                  
FINAALI                  
E   16:00   17:00   18:00         
D   16:10   17:10   18:10         
C   16:20   17:20   18:20         
B   16:30   17:30   18:30         
A   16:40   17:40   18:40         
                  
PALKINTOJEN JAKO         19:00         
                  
VAPAAHARJOITTELU PÄÄTTYY         20:00         
M8 , M8E SM osakilpailu | http://rc10.fi/index.php?topic=104587.0

Poissa Vaasan UA

  • Vanhempi jäsen
    • Profiili
    • www.vaasanua.net
ERÄLISTAT LAUANTAI 11.11.2017

   ERÄ 1         
120   M2-10   Tamminen   Leevi   Auk-Jämsän-Äijät
119   M2-10   Ylikorpi   Eppu   Fullspeed
118   M2-10   Mäkinen   Jani   VUA
117   M2-10   Peräsalo   Urmas   
116   M2-10   Topias   Peräsalo   
114   M2-10   Halonen   Julius   Fullspeed RC
            
   ERÄ 2         
113   M2-10   Syrjänen   Akseli   Fullspeed RC
100   M2-10   Larronmaa   Teuvo   
99   M2-10   Sukanen   Kimmo   Fullspeed RC
87   M2-10   Tenno   Olavi   OSPA
84   M2-10   Ullakko   Kristian   
78   M2-10   Laitala   Jussi   
            
   ERÄ 3         
73   M2-10   Mäenpää   Veikka   VUA
70   M2-10   Haahti   Kasper   TUA
67   M2-10   Tirroniemi   Tommi   OSPA
59   M2-10   Koro   Aapo   Fullspeed RC
55   M2-10   Eskelinen   Matti   
53   M2-10   Söderlund   Max   
            
   ERÄ 4         
52   M2-10   Haahti   Juhani   TUA
46   M2-10   Ullakko   Ilmari   Vaasan Urheiluautoilijat
44   M2-10   Itävuori   Jari   Fullspeed RC
41   M2-10   Aromaa   Juha   Fullspeed RC
40   M2-10   Hovi   Jani   HyUA
38   M2-10   Jolkkonen   Ari-Pekka   JoeUA
            
   ERÄ 5         
37   M2-10   Paasonen   Marko   PRCA
32   M2-10   Sivill   Henri   Fullspeed RC
29   M2-10   Otsavaara   Tuomo   
28   M2-10   Sivill   Kalle   Fullspeed RC
27   M2-10   Uotila   Vesa   PRCA
23   M2-10   Valtonen   Heikki   PRCA
            
   ERÄ 6         
19   M2-10   Kuivalainen   Eetu   joeua
17   M2-10   Josefsson   Niki   Fullspeed RC
14   M2-10   Mäki   Oskari   VUA
13   M2-10   Syrjänen   Arttu   Fullspeed RC
12   M2-10   Niinivirta   Toni   
11   M2-10   Luopajärvi   Mikko   Vaasan UA
10   M2-10   Vieno   Eeli   Fullspeed RC
            
   ERÄ 7         
9   M2-10   Gabrielsson   Jamiel   Äkpa rc
8   M2-10   Ruotsalainen   Lauri   Fullspeed RC
7   M2-10   Iivonen   Pekko   
3   M2-10   Siltanen   Jarno   Rc Club Jyvaskyla
4   M2-10   Haatanen   Joona   RccJkl
2   M2-10   Silpola   Touko   RccJkl
1   M2-10   Saarinen   Konsta   Näätä
M8 , M8E SM osakilpailu | http://rc10.fi/index.php?topic=104587.0

Poissa Vaasan UA

  • Vanhempi jäsen
    • Profiili
    • www.vaasanua.net
AIKATAULU SUNNUNTAI 12.11.2017

ERÄ   P1   P2   Q1   Q2   Q3   Q4
1   08:00   09:00   10:30   11:25   12:40   13:30
2   08:08   09:08   10:39   11:34   12:49   13:39
3   08:16   09:16   10:48   11:43   12:58   13:48
4   08:24   09:24   10:57   11:52   13:07   13:57
5   08:32   09:32   11:06   12:01   13:16   14:06
6   08:40   09:40   11:15   12:10   13:25   14:15
                  
OHJAAJAKOKOUS      10:00            
                  
FINAALIT               
D   14:45   15:30   16:15         
C   14:55   15:40   16:25         
B   15:05   15:50   16:35         
A   15:15   16:00   16:45         
                  
PALKINTOJEN JAKO         17:00         
M8 , M8E SM osakilpailu | http://rc10.fi/index.php?topic=104587.0

Poissa Vaasan UA

  • Vanhempi jäsen
    • Profiili
    • www.vaasanua.net
ERÄLISTAT SUNNUNTAI 12.11.2017

        ERÄ 1         
999   M4-10   Peltoniemi   Jarno   
999   M4-10   Ullakko   Kristian   
72   M4-10   Tenno   Olavi   OSPA
96   M4-10   Ylikorpi   Eppu   Fullspeed
95   M4-10   Otsavaara   Aleksi   
94   M4-10   Mäkinen   Jani   VUA
            
   ERÄ 2         
92   M4-10   Itävuori   Jari   Fullspeed RC
90   M4-10   Halonen   Keijo   Fullspeed Rc
89   M4-10   Halonen   Julius   Fullspeed RC
88   M4-10   Piipponen   Tero   TUA
86   M4-10   Syrjänen   Akseli   Fullspeed RC
76   M4-10   Haahti   Kasper   TUA
            
   ERÄ 3         
98   M4-10   Hovi   Jani   HyUA
70   M4-10   makinen   jani(jämsä)   Auk-Jämsän-Äijät
68   M4-10   Tirroniemi   Tommi   OSPA
67   M4-10   Koro   Aapo   Fullspeed RC
59   M4-10   Aromaa   Juha   Fullspeed RC
54   M4-10   Eskelinen   Matti   
            
   ERÄ 4         
53   M4-10   Ullakko   Ilmari   Vaasan Urheiluautoilijat
45   M4-10   Sivill   Henri   Fullspeed RC
44   M4-10   Söderlund   Max   
37   M4-10   Haahti   Juhani   TUA
24   M4-10   Paasonen   Marko   PRCA
21   M4-10   Uotila   Vesa   PRCA
            
   ERÄ 5         
18   M4-10   Mäki   Oskari   VUA
16   M4-10   Haatanen   Joona   RccJkl
15   M4-10   Syrjänen   Arttu   Fullspeed RC
14   M4-10   Otsavaara   Tuomo   
13   M4-10   Luopajärvi   Mikko   Vaasan UA
11   M4-10   Salminen   Topi   AUK J-äijät
10   M4-10   Silpola   Touko   RccJkl
            
   ERÄ 6         
9   M4-10   Gabrielsson   Jamiel   Äkpa ry
8   M4-10   Vieno   Eeli   Fullspeed RC
7   M4-10   Niinivirta   Toni   
5   M4-10   Siltanen   Jarno   Rc Club Jyvaskyla
2   M4-10   Iivonen   Pekko   KyPak
1   M4-10   Saarinen   Konsta   Näätä
« Viimeksi muokattu: 09.11.17 - klo: 21.14 kirjoittanut Vaasan UA »
M8 , M8E SM osakilpailu | http://rc10.fi/index.php?topic=104587.0