Kirjoittaja Aihe: Erälista ja aikataulu: Kerhokisat MattoCup II , Kouvola 19.11.2017  (Luettu 2109 kertaa)

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

Poissa _valtsu_

  • Kymen Pienoisautokerho
    • Profiili
ERÄLISTA         
         
Erä 1 Mini Classic         
#   6   Riku   Teräväinen
#   4   Sauli   Ylösmäki
#   100   Jussi   Piitulainen
#   10   Hannes   Heikkinen
#   24   Niklas   Svartbäck
         
Erä 2 Mini Classic         
#   15   Rasmus   Kivelä
#   53   Thomas   Svartbäck
#   8   Jani   Hokkanen
#   48   Eero   Kultanen
#   11   Hannu   Kartano
         
Erä 3 Mini Classic         
#   7   Arttu   Hokkanen
#   59   Mika   Möttönen
#   13   Marko   Häkkinen
#   9   Eemeli   Häkkinen
#   62   Tuomas   Arponen
#   67   Mika   Kivelä
         
Erä 4 Mini Classic         
#   92   Kalle   Raatikainen
#   1   Petri   Strom
#   70   Rauno   Kallionpää
#   93   Tomi   Tikkinen
#   38   Jani   Korhonen
#   91   Ville   Piitulainen
         
Erä 5 Mini Competition         
#   6   Riku   Teräväinen
#   17   Sauli   Ylösmäki
#   11   Hannu   Kartano
#   36   Jari   Paasikivi
#   29   Niklas   Svartbäck

Erä 6 Competition         
#   65   Juha   Viskari
#   75   Rasmus   Kivelä
#   59   Mika   Möttönen
#   61   Kaapo   Viskari
#   67   Mika   Kivelä
#   8   Teppo   Hytönen
         
Erä 7 Competition         
#   92   Kalle   Raatikainen
#   96   Ville   Aalto
#   26   Timo   Jokinen
#   9   Jani   Korhonen
#   10   Ilkka   Virtanen
#   91   Ville   Piitulainen
         
Erä 8 Competition         
#   24   Rauno   Kallionpää
#   49   Mikko   Porkka
#   54   Kai   Jansson
#   81   Anssi   Pitkäjärvi
#   41   Marko   Aava
#   93   Tomi   Tikkinen
         
Erä 9 FWD-10         
#   45   ilpo   koivisto
#   26   Timo   Jokinen
#   53   Thomas   Svartbäck
#   40   Laine   Jukka
         
Erä 10 FWD-10         
#   49   Mikko   Porkka
#   114   Jari   Paasikivi
#   41   Marko   Aava
#   61   Kaapo   Viskari


AIKATAULU         
         
Ohjattu harjoitus         
Erä   P1   P2   P3
1 Mini Classic   08:00   08:30   09:00
2 Mini Comp   08:10   08:40   09:10
3 FWD-10   08:20   08:50   09:20
         
         
Ilmoittautuminen      8:00 – 9:30   
Ohjaajakokous      09:40   
         
Alkuerät Kaikissa luokissa 5 min.         
Lasketaan 2/3         
         
Erä   Q1   Q2   Q3
1 Mini Classic   10:00   11:30   13:30
2 Mini Classic   10:08   11:38   13:38
3 Mini Classic   10:16   11:46   13:46
4 Mini Classic   10:24   11:54   13:54
5 Mini Comp   10:32   12:02   14:02
6 Mini Comp   10:40   12:10   14:10
7 Mini Comp   10:48   12:18   14:18
8 Mini Comp   10:56   12:26   14:26
9 FWD-10   11:04   12:34   14:34
10 FWD-10   11:12   12:42   14:42
         
Lounastauko      12:48 – 13:30   
         
Finaalit:         
Mini classic ja Mini competition: 6 kuskia / finaali ja 4 aina nousee         
FWD (8min): kaikki A-finaaliin         
         
Finaalit      F1   F2
Mini Comp D-finaali      15:00   
Mini Classic C-finaali      15:15   
Mini Comp C-finaali      15:28   
Mini Classic B-finaali      15:43   
Mini Comp B-finaali      15:56   
FWD-10 A-finaali      16:11   17:00
Mini Classic A-finaali      16:24   17:13
Mini Comp A-finaali      16:39   17:28

Poissa _valtsu_

  • Kymen Pienoisautokerho
    • Profiili
Tuloksia tulee päivänmittaan tuonne: https://tinyurl.com/y6wgkatm