Future-RC

Kirjoittaja Aihe: ERÄLISTAT JA AIKATAULU - 12TT III & IV 2018 Kiiminki  (Luettu 682 kertaa)

0 jäsentä ja 2 Vierasta katselee tätä aihetta.

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
12Track Tour III 2018            
Erälistat lauantai   
         
            
Erä 1       GT-12      
1   14   Jaakko Huhmarsalo      
2   36   Juha-Matti Heikkala      
3   35   Sakari Savilaakso      
4   39   Tauno Meriläinen      
5   15   Tommi Tirroniemi      
            
Erä 2      GT-12      
1   10   Taneli Erkkilä      
2   34   Tero Niskanen      
3   42   Mika Anttonen      
4   19   Niko Sinervo      
5   4   Antti Luoto      
            
Erä 3      GT-12      
1   8   A-P Kyykkä      
2   45   Jani Hovi      
3   1   Ilari Lamminsivu      
4   5   Vesa Yli      
5   46   Jari Taskila      
            
Erä 4      C-12      
1   15   Petri Ström      
2   14   Ilari Lamminsivu      
3   5   Tommi Tirroniemi      
4   10   Jukka Häkämies      
5   19   Olavi Tenno      
            
Erä 5      C-12      
1   1   Vesa Yli      
2   3   A-P Kyykkä      
3   2   Panu Vehniäinen      
4   18   Jari Taskila      
5   4   Taneli Erkkilä   


   P1   P2   Q1   Q2   Q3   Q4
Erä 1   8:00   9:00   10:20   11:35   13:00   14:15
Erä 2   8:08   9:08   10:28   11:43   13:08   14:23
Erä 3   8:16   9:16   10:36   11:51   13:16   14:31
Erä 4   8:24   9:24   10:50   12:05   13:30   14:45
Erä 5   8:36   9:36   11:05   12:20   13:45   15:00
                  
GT-12   B-fin   15:30   16:40   17:50      
C-12   B-fin   15:40   16:50   18:00      
GT-12   A-fin   15:55   17:05   18:15      
C-12   A-fin   16:05   17:20   18:35      
                  
19:15   Palkintojenjako               
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Vs: ERÄLISTAT JA AIKATAULU - 12TT III & IV 2018 Kiiminki
« Vastaus #1 : 25.02.18 - klo: 21.25 »
12Track Tour IV 2018            
Erälistat sunnuntai            
            
Erä 1       GT-12      
1   4   Antti Luoto      
2   14   Jaakko Huhmarsalo      
3   36   Juha-Matti Heikkala      
4   35   Sakari Savilaakso      
5   15   Tommi Tirroniemi      
            
Erä 2      GT-12      
1   45   Jani Hovi      
2   5   Vesa Yli      
3   1   Ilari Lamminsivu      
4   42   Mika Anttonen      
5   34   Tero Niskanen      
6   19   Niko Sinervo      
            
Erä 3      C-12      
1   14   Ilari Lamminsivu      
2   20   Mika Anttonen      
3   5   Tommi Tirroniemi      
4   10   Jukka Häkämies      
5   19   Olavi Tenno      
            
Erä 4      C-12      
1   1   Vesa Yli      
2   3   A-P Kyykkä      
3   2   Panu Vehniäinen      
4   4   Taneli Erkkilä      
5   15   Petri Ström      


   P1   Q1   Q2   Q3   Q4
Erä 1   8:00   9:20   10:30   11:40   13:00
Erä 2   8:08   9:30   10:40   11:50   13:10
Erä 3   8:16   9:40   10:55   12:10   13:25
Erä 4   8:28   10:00   11:10   12:20   13:40
               
GT-12   B-fin   14:10   15:20   16:30   
C-12   B-fin   14:20   15:30   16:40   
GT-12   A-fin   14:35   15:45   16:55   
C-12   A-fin   14:50   16:00   17:10   
               
17:45   Palkintojenjako            
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Vs: ERÄLISTAT JA AIKATAULU - 12TT III & IV 2018 Kiiminki
« Vastaus #2 : 25.02.18 - klo: 21.25 »
Varattu
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Testikuski

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Ospa Rc