Vertical Hobby

Kirjoittaja Aihe: C-12 & GT-12 12Tour 2017-2018 sarjan lopputulokset  (Luettu 4383 kertaa)

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

Poissa APK

  • Ylläpitäjä
    • Profiili
C-12 SM sarjan pisteet ja epäviraliset tulokset
sijaNIMIVantaaEurajokiKiiminki 1Kiiminki 2yhteensä
1Vesa Yli1000100100300
2Panu Vehniäinen8209090262
3Ari-Pekka Kyykkä9008282254
4Petri Ström6307276211
5Taneli Erkkilä5706972198
6Ilari Lamminsivu600069129
7Tommi Tirroniemi006663129
8Jukka Häkämies540066120
9Olavi Tenno006057117
10Jari Taskila0076076
11Samppa Orhanen7600076
12Manu Hakala7200072
13Henri Fredriksson6900069
14Sami Munck6600066
15Jaakko Huhmarsalo0006060
16Niko Vuorenmaa5200052
« Viimeksi muokattu: 11.03.18 - klo: 17.36 kirjoittanut APK »
Myytävänä. http://rc10.fi/index.php?action=profile;area=showposts;sa=topics;u=6
Destiny VD-12 1:12, Team Xray XB8e 2016 &XB2 Dirt & XB4 2016, Hobbywing/Orion/Muchmore & Sanwa/Savöx/SRT

Poissa APK

  • Ylläpitäjä
    • Profiili
Vs: C-12 & GT-12 12Tour 2017-2018 sarjan lopputulokset
« Vastaus #1 : 11.03.18 - klo: 15.52 »
GT-12 sarjan pisteet ja tulokset
sijaNIMIVantaaEurajokiKiiminki 1Kiiminki 2yhteensä
1Vesa Yli090100100290
2Kyykkä A-P100100900290
3Jani Hovi90827676248
4Niko Sinervo7605466196
5Tero Niskanen0576372192
6Antti Luoto0525769178
7Mika Anttonen007290162
8Juha-Matti Heikkala0505260162
9Niko Vuorenmaa826900151
10Sakari Savilaakso006682148
11Taneli Erkkilä076690145
12Jari Järviluoma696600135
13Rami Maikola726300135
14Ilari Lamminsivu072600132
15Jukka Häkämies665400120
16Tommi Tirroniemi004863111
17Marko Aava574600103
18Jaakko Huhmarsalo520500102
19Jon Lindgren604000100
20Aarre Sillanpää54440098
21Jussi Leivo50380088
22Jari Taskila0082082
23Artti Viitaniemi6300063
24Santeri Jokela0600060
25Jari Paasikivi0480048
26Ilpo Koivisto4800048
27Tauno Meriläinen0046046
28Thomas Svartback0420042
29Jukka Virtanen0360036

edit: v3, top10 muutoksia koska samalle henkilölle oli tuloksissa kaksi eri nimen kirjoitusasua. Sijat 8-10 uusiksi loppupalkintojenjakoon nähden. Pahoittelut virheestä, pyritään järjestelmään palkinnot oikein jälkikäteen.
edit: v3, sama nimi kahteen kertaan
« Viimeksi muokattu: 12.03.18 - klo: 10.09 kirjoittanut APK »
Myytävänä. http://rc10.fi/index.php?action=profile;area=showposts;sa=topics;u=6
Destiny VD-12 1:12, Team Xray XB8e 2016 &XB2 Dirt & XB4 2016, Hobbywing/Orion/Muchmore & Sanwa/Savöx/SRT