Kirjoittaja Aihe: Maastosarja 2018 1. Osakilpailu Vaasa 9.-10.6.18 Aikataulu ja Erälista  (Luettu 747 kertaa)

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

Poissa Vaasan UA

  • Vanhempi jäsen
    • Profiili
    • www.vaasanua.net
Launtain Erälista:

ERÄ   Luokka   Kilpailunumero   1-Ohjaaja   1-Ohjaaja seura
1   M4-10 kans   17   Mäki Oskari   VUA
1   M4-10 kans   19   Niskanen Tero   Ospa Ry
1   M4-10 kans   24   Hyvönen Juha   Ospa Ry
1   M4-10 kans   36   Määttä Hannu   Ospa Ry
1   M4-10 kans   44   Hirvonen Olli   Ospa Ry
1   M4-10 kans   57   Tirroniemi Tommi   Ospa Ry
1   M4-10 kans   61   Tenno Olavi   Ospa Ry
            
2   M2-10   36   Siltanen Jarno   ÄkpaRC
2   M2-10   37   Kauppinen Teppo   Fullspeed RC
2   M2-10   38   Savilaakso Sakari   Ospa Ry
2   M2-10   44   Mäenpää Veikka    VUA
2   M2-10   45   Tirroniemi Tommi   Ospa Ry
2   M2-10   48   Mäkinen Jani   VUA
2   M2-10   50   Tenno Olavi   Ospa Ry
            
3   M2-10   20   Kyykkä Ari-Pekka   EPUA
3   M2-10   21   Laaksonen Tomi   HyUA
3   M2-10   26   Luhta Miikka   Ospa Ry
3   M2-10   27   Rauman Ville    Ospa Ry
3   M2-10   31   Ullakko Kristian   VUA
3   M2-10   34   Silpola Touko   PRCA
3   M2-10   35   Kiiski Janne   RiiUA
            
4   M2-10   9   Otsavaara Tuomo   Fullspeed RC
4   M2-10   10   Eklund Valtteri   KyPak
4   M2-10   11   Hovi Jani   HyUA
4   M2-10   13   Haatanen Joona   ÄkpaRC
4   M2-10   14   Gabrielsson Jamiel   ÄkpaRC
4   M2-10   16   Ullakko Ilmari   VUA
4   M2-10   17   Jolkkonen Ari-Pekka   JoeUA
4   M2-10   19   Söderlund Max   Fullspeed RC
            
5   M2-10   1   Salmela Karri   Fullspeed RC
5   M2-10   2   Valander Joel   RiiUA
5   M2-10   3   Luopajärvi Mikko   VUA
5   M2-10   4   Saarinen Konsta   AUK J-äijät
5   M2-10   5   Mäki Oskari   VUA
5   M2-10   6   Aromaa Juha   Fullspeed RC
5   M2-10   7   Niinivirta Toni   MäntsMK
5   M2-10   8   Salmela Sami   Fullspeed RC

Lautain Aikatalu:
   Aikataulu Launtai 9.6.2018         
            
ERÄ   P 1   P 2      
1   8:00   9:00      
2   8:08   9:08      
3   8:16   9:16      
4   8:24   9:24      
5   8:32   9:32      
            
Ohjaaja kokous      9:45      
            
LOUNAS   12:00 - 12:30         
            
ERÄ   Q1   Q2   Q3   Q4
1   10:15   11:15   12:30   13:30
2   10:24   11:24   12:39   13:39
3   10:33   11:33   12:48   13:48
4   10:42   11:42   12:57   13:57
5   10:51   11:51   13:06   14:06
            
   F1   F2   F3   
M4-10 K    14:30   15:30   16:30   
M2-10 C   14:40   15:40   16:40   
M2-10 B   14:50   15:50   16:50   
M2-10 A   15:00   16:00   17:00   


Sunnuntain Erälista:
1   M4-10   33   Ullakko Kristian   VUA
1   M4-10   35   Silpola Touko   PRCA
1   M4-10   36   Määttä Hannu   Ospa Ry
1   M4-10   42   Siltanen Jarno   ÄkpaRC
1   M4-10   44   Hirvonen Olli   Ospa Ry
1   M4-10   45   Kiiski Janne   RiiUA
1   M4-10   65   Mäkinen Jani   VUA
            
2   M4-10   17   Mäki Oskari   VUA
2   M4-10   19   Niskanen Tero   Ospa Ry
2   M4-10   20   Ullakko Ilmari   VUA
2   M4-10   24   Hyvönen Juha   Ospa Ry
2   M4-10   25   Laaksonen Tomi   HyUA
2   M4-10   29   Rauman Ville    Ospa Ry
2   M4-10   32   Kauppinen Teppo   Fullspeed RC
            
3   M4-10   9   Niinivirta Toni   MäntsMK
3   M4-10   10   Hovi Jani   HyUA
3   M4-10   12   Haatanen Joona   ÄkpaRC
3   M4-10   13   Gabrielsson Jamiel   ÄkpaRC
3   M4-10   14   Söderlund Max   Fullspeed RC
3   M4-10   15   Salminen Topi   AUK J-äijät
3   M4-10   16   Salmela Sami   Fullspeed RC
            
4   M4-10   1   Valander Joel   RiiUA
4   M4-10   2   Salmela Karri   Fullspeed RC
4   M4-10   3   Saarinen Konsta   AUK J-äijät
4   M4-10   4   Luopajärvi Mikko   VUA
4   M4-10   5   Otsavaara Tuomo   Fullspeed RC
4   M4-10   6   Eklund Valtteri   KyPak
4   M4-10   7   Kyykkä Ari-Pekka   EPUA
4   M4-10   8   Aromaa Juha   Fullspeed RC

Sunnuntain Aikataulu:
Aikataulu Sunnuntai 10.6.2018            
            
ERÄ   P 1   P 2      
1   8:00   9:00      
2   8:08   9:08      
3   8:16   9:16      
4   8:24   9:24      
            
            
Ohjaaja kokous      9:45      
            
LOUNAS   11:30 – 12:00         
            
ERÄ   Q1   Q2   Q3   Q4
1   10:00   11:00   12:00   13:00
2   10:09   11:09   12:09   13:09
3   10:18   11:18   12:18   13:18
4   10:27   11:27   12:27   13:27
            
            
   F1   F2   F3   
M4-10 C   14:00   15:00   16:00   
M4-10 B   14:10   15:10   16:10   
M4-10 A   14:20   15:20   16:20   
M8 , M8E SM osakilpailu | http://rc10.fi/index.php?topic=104587.0