Kirjoittaja Aihe: ERÄLISTAT JA AIKATAULU - WETTERI FTT IV 2019 OULU  (Luettu 675 kertaa)

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Wetteri FinTrack Tour IV 2019                     
16.3.2019   Lauantai      
            
                     
7.00   ovet aukeavat                  
7.00-9.20   Ilmoittautuminen                  
9:30   Tuomariston kokous                  
10:05   Ohjaajakokous                  
                     
      P1   P2   Q1   Q2   Q3   Q4
erä 1   TSS-10   8:00   9:00   10:25   11:30   12:50   13:55
erä 2   TSS-10   8:10   9:10   10:33   11:38   12:58   14:03
erä 3   TSM-10   8:20   9:20   10:41   11:46   13:06   14:11
erä 4   TSM-10   8:30   9:30   10:49   11:54   13:14   14:19
erä 5   TSM-10   8:40   9:40   10:57   12:02   13:22   14:27
erä 6   TSM-10   8:50   9:50   11:05   12:10   13:30   14:35
                     
Finaalit                     
      I   II   III         
TSS-10   B-fin   15:10   16:15   17:20         
TSS-10   A-fin   15:20   16:25   17:30         
TSM-10   C-fin   15:30   16:35   17:40         
TSM-10   B-fin   15:40   16:45   17:50         
TSM-10   A-fin   15:50   16:55   18:00         
                     
18:35   Palkintojen jako                  
                     
                     
Wetteri FinTrack Tour IV 2019                     
17.3.2019   Sunnuntai   
               
                     
7.00   ovet aukeavat                  
7.00-9.20   Ilmoittautuminen                  
9:25   Tuomariston kokous                  
9:45   Ohjaajakokous                  
                     
      P1   P2   Q1   Q2   Q3   Q4
erä 1   TSB-10   8:00   9:00   10:10   11:15   12:25   13:30
erä 2   TSP-10   8:10   9:10   10:18   11:23   12:33   13:38
erä 3   TSP-10   8:20   9:20   10:26   11:31   12:41   13:46
erä 4   TSP-10   8:30   9:30   10:34   11:39   12:49   13:54
                     
Finaalit                     
      I   II   III         
TSB-10   A-fin   14:40   15:45   16:50         
TSP-10   C-fin   14:50   15:55   17:00         
TSP-10   B-fin   15:00   16:05   17:10          
TSP-10   A-fin   15:10   16:15   17:20         
                     
17:45   Palkintojen jako                  
« Viimeksi muokattu: 14.03.19 - klo: 21.55 kirjoittanut Vesa »
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Vs: ERÄLISTAT JA AIKATAULU - WETTERI FTT IV 2019 OULU
« Vastaus #1 : 14.03.19 - klo: 21.24 »
Wetteri FinTrack Tour IV 2019 Oulu         
16.3.2019   lauantai
   
      
Erälistat            
            
Erä 1   TSS-10      Seura   Ponderi
1   12   Olavi Tenno   OSPA   
2   16   Juha-Matti Heikkala   OSPA   6879906
3   20   Sami Kuusrainen   OSPA   9659133
4   35   Tuomas Visuri   OSPA   
5   36   Juha Lahdenperä   OSPA   
5   41   Mika Anttonen   OSPA   

Erä 2            
1   14   Artti Viitaniemi   RiiUA   3403231
2   5   Sisu Kuuslahti   LahUA   
3   18   Kaapo Viskari   RaumRC   3184039
4   7   Oscar Leino   LahUA   
5   11   Tommi Tirroniemi   OSPA   
6   19   Andrey Egorov   RUS   
            
Erä 3   TSM-10         
1   51   Malinen Jyrki   LahUA   7140959
2   50   Keränen Timo   LahUA   7752730
3   11   Laurila Miika   OSPA   9610310
4   19   Anttonen Eemeli   OSPA   5314811
5   74   Mäki Oskari   OSPA   2262954
            
Erä 4   TSM-10         
1   21   Ilvessalo Lasse   Fullspeed RC   
2   44   Seppälä Markku   Fullspeed RC   9298408
3   20   Luhta Miikka   OSPA   6212125
4   42   Mäkelä Mikko   Fullspeed RC   3947345
5   13   Vähäkuopus Marko   OSPA   8353436
6   99   Koskivuo Juho   Fullspeed RC   6629678
            
Erä 5   TSM-10         
1   5   Yli Vesa   OSPA   6208106
2   22   Martikainen Leevi   RiiUA   3848693
3   7   Pesonen Eetu   LahUA   6970028
4   9   Pausio Valtteri   RSRCA   2701247
5   8   Takkinen Sami   LahUA   4231363
            
Erä 6   TSM-10         
1   1   Teponoja Miko   TamUA   5916939
2   33   Salmela Karri   Fullspeed RC   8271984
3   52   Valander Joel   RiiUA   5285261
4   2   Kutvonen Viljami   Fullspeed RC   4316937
5   3   Chmigal Georgy   RUS   6422319


Wetteri FinTrack Tour IV 2019 Oulu               
17.3.2019   sunnuntai   
      
   
Erälistat            
            
Erä 1   TSB-10         
1   35   Tuomas Visuri   OSPA   
2   36   Juha Lahdenperä   OSPA   
3   40   Olavi Tenno   OSPA   
            
Erä 2   TSP-10         
1   50   Timo Keränen   LahUA   
2   35   Tommi Tirroniemi   OSPA   
3   42   Mikko Mäkelä   Fullspeed RC   
4   78   Kaapo Viskari    RaumRC   
5   41   Mika Anttonen   OSPA   
6   74   Oskari Mäki   OSPA   
7   82   Juha-Matti Heikkala   OSPA   
            
Erä 3   TSP-10         
1   99   Juho Koskivuo   Fullspeed RC   
2   8   Sami Takkinen   LahUA   
3   20   Miikka Luhta   OSPA   
4   19   Eemeli Anttonen   OSPA   
5   84   Miika Laurila   OSPA   
6   51   Jyrki Malinen   LahUA   
7   85   Janne Valtanen   OSPA   
            
Erä 4   TSP-10         
1   22   Leevi Martikainen   RiiUa   3848693
2   5   Vesa Yli   OSPA   6208106
3   21   Lasse Ilvessalo   Fullspeed RC   
4   44   Markku Seppälä   Fullspeed RC   
5   9   Valtteri Pausio   RSRCA   
6   13   Marko Vähäkuopus   OSPA   


edit: unohtui Heikkala TSP-luokasta, lisätty ekaan erään, ja Malinen siirretty seuraavaan erään
« Viimeksi muokattu: 14.03.19 - klo: 21.43 kirjoittanut Vesa »
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Vs: ERÄLISTAT JA AIKATAULU - WETTERI FTT IV 2019 OULU
« Vastaus #2 : 14.03.19 - klo: 21.44 »
Oli virhe listalla, korjattu.


edit: unohtui Heikkala TSP-luokasta, lisätty ekaan erään, ja Malinen siirretty seuraavaan erään
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Vs: ERÄLISTAT JA AIKATAULU - WETTERI FTT IV 2019 OULU
« Vastaus #3 : 14.03.19 - klo: 22.01 »
Kaikille on luonnollisesti pöydät ja tuolit kisapaikalla, jatkojohtoja on rajoitetusti.

Buffetissa leipää ja kahvia sekä lämmintä lounasta.

Lauantaina savukinkkikiusausta ja sunnuntaina broileripastaa Hintaan 8€/annos sisältäen leivän ja juoman (mehu tai vesi).
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC