Future-RC

Kirjoittaja Aihe: Maastosarja 2 Vaasa Erälistat ja aikataulu HOUM Sunnuntai alku siirretty 10.00  (Luettu 609 kertaa)

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

Poissa Vaasan UA

  • Vanhempi jäsen
    • Profiili
    • www.vaasanua.net
Erälista Launtai:
ERÄ 1
45   Lahdenperä Juha
49   Bengs Kim
50   Bengs Patrik
51   Tuomisto Juhana
29   Tenno Olavi

ERÄ 2   
24   Sorri Heikki
26   Rauman Ville
28   Tirroniemi Tommi
34   Kiiski Janne
37   Hovi Jani
53   Ekholm Victor
   
ERÄ 3
16   Luhta Miikka
17   Salmela Sami
18   Mäkinen Jani
20   Laaksonen Tomi
22   Ullakko Kristian
47   Kutvonen Viljami
   
ERÄ 4
7   Siltanen Jarno
9   Aromaa Juha
10   Mäki Oskari
13   Kauppinen Teppo
14   Ullakko Ilmari
15   Eklund Valtteri
   
ERÄ 5
1   Haatanen Joona
2   Luopajärvi Mikko
3   Salmela Karri
4   Saarinen Konsta
5   Gabrielsson Jamiel
54   Iivonen Pekko

Aikataulu Launtai:
         Launtai 8.6.               
ERÄ   P1   P2   Q1   Q2   Q3   Q4
1   09:00   10:00   11:00   12:00   13:00   14:00
2   09:09   10:09   11:09   12:09   13:09   14:09
3   09:18   10:18   11:18   12:18   13:18   14:18
4   09:27   10:27   11:27   12:27   13:27   14:27
5   09:36   10:36   11:36   12:36   13:36   14:36
                  
                  
   F1   F2   F3         
C   15:15   16:15   17:15         
B   15:25   16:25   17:25         
A   15:35   16:35   17:35         
            
         

Erälista Sunnuntai:
Heat 1         
#   Nr.   Pilot   Club
1   48    Lahdenperä Juha   Ospa RY
2   19    Ullakko Kristian   VUA
3   30    Kiiski Janne   RiiUA
4   33    Hovi Jani   HYUA
5   38    Sorri Heikki   joeua
6   45    Tuomisto Juhana   VUA
7   47    Luoma Tuomas   KvanUA
Heat 2         
#   Nr.   Pilot   Club
1   18    Laaksonen Tomi   HYUA
2   20    Luhta Miikka   Ospa RY
3   24    Niskanen Tero   Ospa RY
4   17    Rauman Ville   Ospa RY
5   27    Mäkinen Jani   VUA
6   46    Ekholm Victor   VUA
Heat 3         
#   Nr.   Pilot   Club
1   13    Ullakko Ilmari   VUA
2   14    Aromaa Juha   Fullspeed rc
3   12    Kauppinen Teppo   Fullspeed rc
4   11    Eklund Valtteri   KyPak
5   7    Gabrielsson Jamiel   ÄkpaRC
6   16    Salmela Sami   Fullspeed rc
Heat 4         
#   Nr.   Pilot   Club
1   28    Iivonen Pekko   KyPak
2   1    Haatanen Joona   ÄkpaRC
3   2    Saarinen Konsta   AUK J-äijät
4   5    Mäki Oskari   VUA
5   4    Luopajärvi Mikko   VUA
6   3    Salmela Karri   Fullspeed rc
7   6    Siltanen Jarno   ÄkpaRC

Aikataulu Sunnuntai:
   09.06.19               
ERÄ   P1   P2   Q1   Q2   Q3   Q4
1   08:00   09:00   10:15   11:15   12:15   13:15
2   08:09   09:09   10:24   11:24   12:24   13:24
3   08:18   09:18   10:33   11:33   12:33   13:33
4   08:27   09:27   10:42   11:42   12:42   13:42
                  
                  
   F1   F2   F3         
C   14:30   15:30   16:30         
B   14:40   15:40   16:40         
A   14:50   15:50   16:50         
                  
                  
   Palkintojen jako 17:15

edit. erälista V2 kuski korjattu oikeaan luokkaan.
edit2. Uusi aikataulu Launtai
edit3. Uusi aikataulu Launtai
« Viimeksi muokattu: 09.06.19 - klo: 07.41 kirjoittanut Vaasan UA »

Poissa Vaasan UA

  • Vanhempi jäsen
    • Profiili
    • www.vaasanua.net
Aloitetaan 10 aikaan ajamaan kilpaa radalla juuri pieni sade alue

T. Jaakko Huhmarsalo Kilpailunjohtaja