EA Import

Kirjoittaja Aihe: ERÄLISTAT JA AIKATAULU V3 - Maastosarja III Oulu  (Luettu 521 kertaa)

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Maastosarja III 2019         
24.8.2019   lauantai      
Erälistat         
         
Erä 1   M4-10      
24   Niskanen Tero   Ospa Ry   8278669
25   Yli Vesa   Ospa Ry   6208106
0   Heikkala Juha-Matti   Ospa Ry   6879906
         
Erä 2   M2-10      
26   Rauman Ville    Ospa Ry   2956770
19   Jolkkonen Ari-Pekka   JoeUA   9747135
31   Savilaakso Sakari   Ospa Ry   3519622
21   Valtanen Janne   Ospa Ry   6597387
27   Mäenpää Veikka    VUA   
29   Tenno Olavi   Ospa Ry   3753291
         
Erä 3   M2-10      
16   Luhta Miikka   Ospa Ry   6212125
22   Ullakko Kristian   VUA   9950035
53   Ekholm Victor   VUA   8140734
6   Kuivalainen Eetu   JoeUA   7440327
28   Tirroniemi Tommi   Ospa Ry   6582767
45   Lahdenperä Juha   Ospa Ry   8067470
44   Pottonen Jarno   Fullspeed RC   
         
Erä 4   M2-10      
1   Haatanen Joona   ÄkpaRC   7418084
2   Luopajärvi Mikko   VUA   9240435
4   Saarinen Konsta   AUK J-äijät   8014523
5   Gabrielsson Jamiel   ÄkpaRC   7758911
10   Mäki Oskari   VUA   3909842
18   Mäkinen Jani   VUA   4868516
14   Ullakko Ilmari   VUA   2153697


Maastosarja III 2019                     
24.8.2019   lauantai                  
                     
                     
8.00-9.30   Ilmoittautuminen                  
9:40   Tuomariston kokous                  
9:55   Ohjaajakokous                  
                     
      P1   P2   Q1   Q2   Q3   Q4
erä 1   M4-10   9:00   10:00   11:15   12:20   13:40   14:45
erä 2   M2-10   9:10   10:10   11:25   12:30   13:50   14:55
erä 3   M2-10   9:20   10:20   11:35   12:40   14:00   15:05
erä 4   M2-10   9:30   10:30   11:45   12:50   14:10   15:15
                     
                     
                     
Finaalit                     
      I   II   III         
M4-10   A-fin   15:45   16:50   17:55         
M2-10   C-fin   15:55   17:00   18:05         
M2-10   B-fin   16:05   17:10   18:15         
M2-10   A-fin   16:15   17:20   18:25         
                     
18:50   Palkintojen jako                  
« Viimeksi muokattu: 23.08.19 - klo: 21.12 kirjoittanut Vesa »
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Vs: ERÄLISTAT JA AIKATAULU - Maastosarja III Oulu
« Vastaus #1 : 22.08.19 - klo: 20.55 »
Maastosarja III 2019         
25.8.2019   sunnuntai      
Erälistat         
         
Erä 1   M2-10      
45   Lahdenperä Juha   Ospa Ry   8067470
   Heikkala Juha-Matti   Ospa Ry   6879906
   Visuri Tuomas   Ospa Ry   
         
Erä 2   M4-10      
25   Yli Vesa   Ospa Ry   6208106
32   Valtanen Janne   Ospa Ry   8350119
34   Tenno Olavi   Ospa Ry   7752557
51   Hiltunen Jouni-Pekka   Fullspeed RC   vuokra
52   Mäenpää Veikka    VUA   2160559
   Haapajärvi Jyri   Ospa Ry   2832971
         
Erä 3   M4-10      
19   Ullakko Kristian   VUA   3921039
27   Mäkinen Jani   VUA   4868516
46   Ekholm Victor   VUA   5043708
17   Rauman Ville    Ospa Ry   2956770
31   Tirroniemi Tommi   Ospa Ry   7556876
20   Luhta Miikka   Ospa Ry   6212125
         
Erä 4   M4-10      
1   Haatanen Joona   ÄkpaRC   7418084
2   Saarinen Konsta   AUK J-äijät   1234556
7   Gabrielsson Jamiel   ÄkpaRC   6931452
4   Luopajärvi Mikko   VUA   3575723
5   Mäki Oskari   VUA   7837674
13   Ullakko Ilmari   VUA   6073070


Maastosarja III 2019                     
25.8.2019   sunnuntai                  
                     
                     
8.00-9.30   Ilmoittautuminen                  
9:40   Tuomariston kokous                  
9:55   Ohjaajakokous                  
                     
      P1   P2   Q1   Q2   Q3   Q4
erä 1   M2-10   8:00   9:00   10:05   11:05   12:25   13:30
erä 2   M4-10   8:10   9:10   10:15   11:15   12:35   13:38
erä 3   M4-10   8:20   9:20   10:25   11:25   12:45   13:46
erä 4   M4-10   8:30   9:30   10:35   11:35   12:55   13:54
                     
                     
Finaalit                     
      I   II   III         
M2-10   A-fin   14:40   15:40   16:40         
M4-10   B-fin   14:50   15:50   16:50         
M4-10   A-fin   15:00   16:00   17:00         
                     
17:25   Palkintojen jako                  
« Viimeksi muokattu: 23.08.19 - klo: 21.06 kirjoittanut Vesa »
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Vs: ERÄLISTAT JA AIKATAULU V2 - Maastosarja III Oulu
« Vastaus #2 : 23.08.19 - klo: 21.07 »
Aikataulut ja erälistat päivitetty.
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC