Vertical Hobby

Kirjoittaja Aihe: Erälistat ja aikataulu - FTK 1 Kuusankoski Lauantai  (Luettu 1232 kertaa)

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

Poissa KyPak

  • Kymen Pienoisautokerho
    • Profiili
Erälistat
Lauantai 17.5.2003 Kuusankoski

TJ-10

(Nro,   Nimi,   Seura)
Erä 1      
102   Ström Petri   LMM
103   Kilpeläinen Tomi   PiekUA
104   Mielonen Joni   LMM
116   Salminen Ari   RiiUA
124   Salminen Marko   RiiUA
143   Trzaska Sebastian   JyvSRK
      
Erä 2      
110   Järvimäki Joni   KyPak
129   Teponoja Miko   TamUA
137   Rytsy Teemu   ÄkiUA
155   Mattila Jarno   SRC
156   Laitala Petri   SRC
      
Erä 3      
91   Koskivuo Vesa   VAU
138   Säilä Jaakko   VAU
157   Meriläinen Tuukka   SRC
162   Mäkelin Iina   KyPak
199   Siitonen Joni   KyPak

TS-10      
(Nro,   Nimi,   Seura)
Erä 4      
4   Yli Vesa   OUA
15   Termonen Jouko   SRC
40   Koivula Pekka   TamUA
47   Ahoniemi Sakke   HyUA
48   Ahoniemi Simo   HyUA
49   Levänen Juho   RiiUA
75   Leino Teemu   HMR
      
Erä 5      
8   Lehto Kalle   KyPak
10   Eskelinen Matti   JyvSRK
13   Tenhunen Henri   LMM
22   Andersson Christer   MMR
51   Jokinen Santeri   KyPak
53   Södergård Kenneth   VUA
125   Vuorinen Ismo   KyPak
      
Erä 6      
6   Tammela Simo   OUA
12   Luopajärvi Jussi   VUA
21   Auranen Tuure   LMM
27   Reittilä Pekka   JärvSRK
28   Fager Carl-Magnus   VAU
34   Mäkinen Veini   JärvSRK
61   Södergård Björn   VUA
      
Erä 7      
69   Kaukovalta Miika   JärvSRK
74   Hovi Jani   HyUA
76   Luman Priit   EAMK
77   Pihl Olev   EAMK
107   Koskivuo Juho   VAU
112   Kutvonen Viljami   VAU
130   Kukkula Juha Petteri   SeiSRK

AIKATAULU
Lauantai 17.5.2003 Kuusankoski[/b]

Ohjauttu vapaaharjoitus
(Aika, luokka, erä )
08:00   TJ-10   1
08:05   TJ-10   2
08:10   TJ-10   3
08:15   TS-10   4
08:21   TS-10   5
08:27   TS-10   6
08:33   TS-10   7
08:39   TJ-10   1
08:44   TJ-10   2
08:49   TJ-10   3
08:54   TS-10   4
09:00   TS-10   5
09:06   TS-10   6
09:12   TS-10   7


ILMOITTAUTUMINEN VIIM.          9:30   
TUOMARISTON KOKOUS         09:30   
AJAJAKOKOUS          09:45   
            
(erä,   eräharj,   1. alkueräk.,   2. alkueräk,   3. alkueräk.)
1   10:15   11:25   12:35   14:00
2   10:23   11:33   12:43   14:08
3   10:31   11:41   12:51   14:16
4   10:39   11:49   12:59   14:24
5   10:47   11:57   13:07   14:32
6   10:55   12:05   13:15   14:40
7   11:03   12:13   13:23   14:48

FINAALIT:      
      
TJ-10   A1   15:30
TS-10   A1   15:40
TS-10   C1   15:50
TJ-10   B1   16:00
TS-10   B1   16:10
TJ-10   A2   16:30
TS-10   A2   16:40
TS-10   C2   16:50
TJ-10   B2   17:00
TS-10   B2   17:10
TJ-10   A3   17:30
TS-10   A3   17:40

PALKINTOJEN JAKO N. KLO            18:00

Ajokide ilmoitetaan sähköpostitse torstai-illan aikana.