Vertical Hobby

Kirjoittaja Aihe: AIKATAULU JA ERÄLISTAT - C-12 SM 18.1.2004  (Luettu 719 kertaa)

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

Poissa KyPak

  • Kymen Pienoisautokerho
    • Profiili
AIKATAULU JA ERÄLISTAT - C-12 SM 18.1.2004
« : 10.01.04 - klo: 16.18 »
Aikataulu - C-12 SM 2004
18.1.2004 Kuusankoski


Ovet aukeaa 07:00

Ilmoittautuminen 07:30 - 09:45         
            
Vapaaharjoitus            
C-12         
Erä 1   08:00   09:03      
Erä 2   08:10   09:13      
Erä 3   08:20   09:23      
TSF            
Erä 4   08:30   09:33      
ProStock            
Erä 5
   08:37   09:40      
Erä 6   08:45   09:48      
Erä 7   08:55   09:56      
            
Ajajakokous   10:15         

Alkuerät            
[Erä, 1. ae , 2. ae, 3. ae, 4. ae]
Erä 1 10:45   12:00   13:15   14:45
Erä 2 10:56   12:11   13:26   14:56
Erä 3 11:07   12:22   13:37   15:07
Erä 4 11:18   12:33   13:48   
Erä 5 11:26   12:41   13:56   
Erä 6 11:35   12:50   14:05   
Erä 7 11:44   12:59   14:14   
            
Finaalit
[Fin, 1. fin, 2. fin, 3. fin]   
TSF-A   15:50   16:55   18:00   
PS-A   16:00   17:05   18:10   
C-A   16:10   17:15   18:20   
PS-B   16:25   17:30      
C-B   16:40   17:45      
            
Palkintojen jako      18:40


Erälistat - C-12 SM 2004
18.1.2004 Kuusankoski

C-12
      

Erä 1[/b]      
Simo Ahoniemi   HyUA
Sakke Ahoniemi   HyUA
Teemu Saarinen   HyUA
Mika Mänty   OUA
Jarno Siltanen   JyvSRK

Erä 2      
Matti Aaltonen   SRC
Antti Vesikari   TamUA
Tuure Auranen   LMM
Jesse Tuominen   HMR
Carl-Magnus Fager   VAU
Antti Ollinmäki   JärvSRK

Erä 3      
Risto Bloigu   OUA
Matti Eskelinen   JyvSRK
Joni Mielonen   LMM
Tuomas Riikonen   LMM
Jukka Penttinen   LahUA
Olli Löflund   JärvSRK

TSF-10

Erä 4

7   Vesa Yli   OUA
8   Ismo Vuorinen   KyPak
9   Kalle Lehto   KyPak
21   Christer Andersson   MMR
135   Antti Ollinmäki   JärvSRK
137   Olli Löflund   JärvSRK

ProStock

Erä 5
      
15   Simo Tammela   OUA
23   Pauli Helin   TamUA
90   Harri Nyman   LMM
100   Aki Joentakanen   VAU
128   Tony Raikas   KyPak

Erä 6      
25   Viljami Kutvonen   VAU
28   Jani Seppälä   OUA
37   Juho Koskivuo   VAU
44   Teemu Rytsy   ÄkiUA
94   Arto Viitalähde   OUA

Erä 7      
30   Peter Winqvist   VAU
70   Pasi Tarvainen   VAU
108   Antti Pollari   OUA
116   Markus Honkala   LahUA
120   Vesa Koskivuo   VAU

Tiedot käytettävistä taajuuksista lähetetään sähköpostitse kilpailijoille ensiviikon aikana.

Tervetuloa!