EA Import

Kirjoittaja Aihe: KILPAILUKUTSU - 12Track Tour III & IV Kiiminki - 25.-26.2.2017  (Luettu 5428 kertaa)

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
KILPAILUKUTSU - 12Track Tour III & IV 2017

Oulun seudun Pienoisautoilijat kutsuu kaikkia RC-autoilijoita kilpailemaan 12Track Tour III & IV 2017 osakilpailuihin Kiiminkiin 25.-26.2.2017. Kilpailulupa x/PA/17.



LUOKAT
Lauantai 25.2.2017
C-12 SM
GT-12
F1-10
TSS-10 (max. 10 osallistujaa aikataulullisista syistä!)

Sunnuntai 26.2.2017
C-12 SM
GT-12
F1-10

KILPAILUN JOHTO
Kilpailun johtaja     Janne Valtanen OSPA
Tuomariston puheenjohtaja  Jaakko Huhmarsalo VUA
Katsastuspäällikkö  Tero Niskanen OSPA
Ratamestari:   Vesa Yli OSPA
Kilpailutuomaristo   TBA
Tuloslaskentapäällikkö:   TBA

ILMOITTAUTUMINEN
Torstaihin 16.2.2016 klo 23.59 mennessä C-12 luokkaan AKK:n KITI-järjestelmän kautta:

https://akk.autourheilu.fi/Public/Kiti/Competition/CompetitionOpen.aspx?id=5004&edit=0
 
Muut luokat myrcm:n kautta, linkki allaolevissa viesteissä.

Ilmoita:
Nimi, luokka, ponderi, kisanumero, seura.

Huom! Ilmoittautumisen voi maksaa kisapaikalla kortilla (suositus)!

Kilpailumaksu / registration fee
C-12  30 €
muut luokat 25€

Maksetaan kilpailupaikalla/paid at the registration @ the race

Jälki-imoittautumisia otetaan vastaan korotetulla ilmoittautumismaksulla mahdollisuuksien mukaan.

LISENSSI
Voimassa oleva AKK:n lisenssi 2017

SÄÄNNÖT
Autourheilun Sääntökirja 2017 + 12Track Tour 2017 -ohjeisto.


AIKATAULU/ TIME TABLE
Perjantai: Ei vapaata harjoitusta / no practice on friday

Kilpailupäivinä ohjattu harjoitus + ilmoittautuminen noin klo 8.00-9.45.  Controlled practice and registration both days 8.00-9.45.

Erälistat sekä harjoitus- ja kilpailuaikataulu löytyy rc10.fi foorumilta viimeistään torstai-iltana 23.2.2017.

Heatlists, practice and timetable for the race will be found from rc10.fi latest on Thursday evening on 23.2.2017

RATA / TRACK
25 x 12 m Neulehuopamatto, Tarkett Tapisom 600
Leveys 2 - 2,5 m.

VASTUU
Jokainen kilpailee omalla vastuullaan ja sitoutuu noudattamaan kilpailun johdon antamia määräyksiä.

KILPAILUPAIKKA / VENUE
Jokirannan koulu
Jaarantie 4
90900 Kiiminki
ks. karttalinkki

http://kartta.ouka.fi/IMS/fi/map?title=Jokirannan%20koulu&basemap=Internet%20Op*skartta&cp=7225712,490204&z=2

MUUTA / OTHER
Kilpailupaikalla on varikkopöydät ja –tuolit. Varaa mukaan oma jatkojohto. Rata-alueella käytettävä sisäjalkineita.

RC4 ponderit eivät toimi, MRT ja hybridi toimivat. Lainapondereita rajoitetusti, ilmoita hyvissä ajoin, mikäli tarvitset. Ponderivuokra 5€/luokka.

Pit tables and chairs available for all drivers. Bring your own extension cables! Use only indoor shoes!
The decoder does not accept AMB RC4 transponders. MRT and hybrid PT do work.


Lisätietoja antaa: vesa_yli (a) hotmail.com tai  nolla neljä nolla  833 2407
For more information please contact: vesa_yli (a) hotmail.com  or +358 40 833240seven

MAJOITUS / ACCOMMODATION

Jäälihalli
08-8166 656
n 5km kisapaikalta, edullinen (n25€/hlö/yö)

Pihlajaranta
08-8167205
n 6km kisapaikalta

Jäälinmaja:
050-370 1048
n 6km kisapaikalta

Radisson SAS
020 1234 700
Oulun keskustassa, autopaikat pihalla, n 22km kisapaikalle

Sokos Hotel Arina
08 312 3111
Oulun ydinkeskustassa, autopaikat hallissa, n 22km kisapaikalle

Hotelli Cumulus Oulu
08 882 7111
Oulun ydinkeskustassan, n 22km kisapaikalle


Lapland Hotels Oulu
08 883 9111
Oulun ydinkeskustassa, n 22km kisapaikalle

Scandic Oulu
08 543 1000
Oulun ydinkeskustassa, autopaikat hallissa, 23km kisapaikalle

Tervetuloa!

****************
« Viimeksi muokattu: 01.03.17 - klo: 08.45 kirjoittanut APK »
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Alustavat aikataulut, kun


GT-12 <24kpl
C-12 <16kpl
F1-10 <10kpl
TSS-10 <10kpl (max)

12TrackTour 2017 III                     
25.2.2017   lauantai   
               
                     
7.00   ovet aukeavat                  
7.00-9.30   Ilmoittautuminen                  
9:25   Tuomariston kokous                  
10:10   Ohjaajakokous                  
                     
      P1   P2   Q1   Q2   Q3   Q4
Erä 1   F1-10   8:00   9:05   10:30   11:40   13:05   14:15
Erä 2   TSS-10   8:08   9:13   10:38   11:48   13:13   14:23
Erä 3   GT-12   8:16   9:21   10:46   11:56   13:21   14:31
Erä 4   GT-12   8:24   9:29   10:54   12:04   13:29   14:39
Erä 5   GT-12   8:32   9:37   11:02   12:12   13:37   14:47
Erä 6   C-12   8:40   9:45   11:10   12:20   13:45   14:55
Erä 7   C-12   8:51   9:56   11:18   12:31   13:56   15:06
                     
Finaalit                  
                     
F1-10   A-fin   15:40   16:45   17:50      
TSS-10   A-fin   15:48   16:53   17:58      
GT-12   A-fin   15:56   17:01   18:06      
C-12           A-fin   16:04   17:09   18:14      
GT-12   C-fin   16:15   17:20   18:25      
GT-12   B-fin   16:23   17:28   18:33      
C-12           B-fin   16:31   17:36   18:41      
      
                     
                     
19:15   Palkintojen jako                  



12TrackTour 2017 IV                  
26.2.2017   sunnuntai   
            
                  
7.00   ovet aukeavat               
7.00-8:45   Ilmoittautuminen               
8:45   Tuomariston kokous               
8:55   Ohjaajakokous               
                  
      P1   Q1   Q2   Q3   Q4
Erä 1   F1-10   8:00   9:00   10:20   11:30   13:00
Erä 2   GT-12   8:08   9:08   10:28   11:38   13:08
Erä 3   GT-12   8:16   9:16   10:36   11:46   13:16
Erä 4   GT-12   8:24   9:24   10:44   11:54   13:24
Erä 5   C-12           8:32   9:32   10:52   12:02   13:32
Erä 6   C-12           8:43   9:43   11:03   12:13   13:43
                  
Finaalit               
                  
      I   II   III   
F1-10   A-fin   14:20   15:30   16:40   
GT-12   A-fin   14:30   15:40   16:50   
C-12   A-fin   14:40   15:50   17:00   
GT-12   C-fin   14:52   16:02   17:12   
GT-12   B-fin   15:02   16:12   17:22   
C-12   B-fin   15:12   16:22   17:32   
      
« Viimeksi muokattu: 14.02.17 - klo: 13.08 kirjoittanut Vesa »
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Testikuski

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Ilmoittautuminen lauantai:

http://tinyurl.com/hqb76kw

Sunnuntai:

http://tinyurl.com/zan8cvh

C-12 ilmoittautumisen voi myös naputella halutessaan oheisiin linkkeihin Kitin lisäksi.
Ospa Rc

Poissa koivisi

  • Fullspeed RC
    • Profiili
***
« Viimeksi muokattu: 05.02.17 - klo: 16.59 kirjoittanut koivisi »
GT12 ja MiniMotorsport Team FG 4WD Mini

Poissa pintakaasu

  • Fullspeed RC
    • Profiili
Mää oon ainakin kaverin luona yötä Linnanmaalla. Muiden majoituksesta ei ole mitään hajua.
Don´t Stop For Nothing Its 1/8 Nitro On Road Or Nothing !!!!!

Poissa Screwed

  • Fullspeed RC
    • Profiili
http://www.jaalihalli.fi/ on turistikisojen aikana kovassa käytössä. Hinta 30e/yö ja vain parin kilsan päässä kisapaikasta.

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
12TT kisat on Kiimingissä, eli n 6 kilsaa matkaa, muttei kaukana siis.
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Ilmoittautuminen auki torstaihin 16.2.2016 klo 23.59 asti

TSS-10 kisaan mahtuu 10, vielä yksi paikka auki.


C-12 ilmot sekä kitiin että myrcm:ään:

Ilmoittautuminen lauantai:


http://tinyurl.com/hqb76kw

Ilmoittautuminen sunnuntai:

http://tinyurl.com/zan8cvh


Ilmoittautuminen Kiti:

https://akk.autourheilu.fi/Public/Kiti/Competition/CompetitionOpen.aspx?id=5004&edit=0


*****************************************************

Ilmoittautuneet:

Lauantai:
http://tinyurl.com/zkxs6pm

Sunnuntai:
http://tinyurl.com/htsy2rf
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa pintakaasu

  • Fullspeed RC
    • Profiili
...
« Viimeksi muokattu: 16.02.17 - klo: 17.30 kirjoittanut pintakaasu »
Don´t Stop For Nothing Its 1/8 Nitro On Road Or Nothing !!!!!

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
HOX! Viimeinen ilmopäivä tänään, ilmoaika päättyy klo 23.59 illalla!
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Ilmoittautuneet:

C-12 lauantai ja sunnuntai

Eetu Laaksonen    MäntsMK
Jukka Laaksonen   MäntsMK 
Tauno Meriläinen   Fullspeed RC       
Sami Munck   TamUA   Sami Munck   
Ari-Pekka Kyykkä   EPUA       
Vesa Yli   Ospa Ry       
Panu Vehniäinen   TamUA       
Tommi Tirroniemi   Ospa Ry       
Antti Luoto   Ospa Ry       
Taneli Erkkilä 

yht 10

F1-10 lauantai

Meriläinen    Tauno        
Viitaniemi    Artti          
Lamminsivu    Ilari      
Valtanen    Janne      
Koro    Aapo     
Sinervo    Niko      
Vuorenmaa    Niko            
Anttonen    Mika     
Anttonen    Eemeli     

yht 9
 
GT-12 lauantai
Lamminsivu    Ilari         
Viitaniemi    Artti         
hyvönen    juha         
Huotari    Heikki         
Erkkilä Taneli        
Koro    Aapo         
Sinervo    Niko       
Vuorenmaa    Niko             
Luoto    Antti         
Huhmarsalo    Jaakko            
Tirroniemi    Tommi         
Tenno    Olavi             
Taivainen    Teemu         
Häkämies    Jukka             
Koivisto    Ilpo      
Aava    Marko         

yht 16

TSS-10 lauantai

Hirvonen    Olli         
Heikkilä    Marko         
Sipola    Ville      
Heikkala    Juha-Matti         
Kuronen    Pekka             
Niskanen    Tero            
Kerola    Jukka    
Tenno    Olavi         
Jakunaho Antti    

yht 9

F1-10 sunnuntai

Meriläinen    Tauno        
Viitaniemi    Artti          
Lamminsivu    Ilari      
Valtanen    Janne      
Koro    Aapo     
Sinervo    Niko      
Vuorenmaa    Niko            
Anttonen    Mika     
Anttonen    Eemeli     
Huhmarsalo Jaakko

yht 10
 
GT-12 sunnuntai
Lamminsivu    Ilari         
Viitaniemi    Artti         
hyvönen    juha         
Huotari    Heikki            
Koro    Aapo         
Sinervo    Niko       
Vuorenmaa    Niko             
Luoto    Antti         
Huhmarsalo    Jaakko            
Tirroniemi    Tommi         
Kyykkä    A-P         
Taivainen    Teemu         
Häkämies    Jukka             
Koivisto    Ilpo      
Aava    Marko    
Yli  Vesa     

yht 16
« Viimeksi muokattu: 17.02.17 - klo: 11.51 kirjoittanut Vesa »
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa pintakaasu

  • Fullspeed RC
    • Profiili
Ilmoja sisään, vielä kerkee mukaan :azn:

Tornion suunnallakin on kuulemma yksi kovavauhtinen formula, olisi mukava nähdä sekin myös viivalla :wink:
Don´t Stop For Nothing Its 1/8 Nitro On Road Or Nothing !!!!!

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
C-12 luokalla SM-arvoon vaadittava määrä ilmoja.

Otan vastaan vielä ilmoittautumisia sunnuntai-iltaan klo 22 asti kaikkiin luokkiin.
Ilmot myrcm:n kautta - tai jos se on kiinni niin mulle yv tietoineen.

Raumalaisetkin mukaan sieltä :)
« Viimeksi muokattu: 17.02.17 - klo: 13.20 kirjoittanut Vesa »
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa Vesa

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Aikataulu ja erälistat:

http://www.myrcm.ch/myrcm/main?pLa=en&tId=E&hId[1]=org&dId
  • =18524&dId[E]=31231#
http://www.myrcm.ch/myrcm/main?pLa=en&tId=E&hId[1]=org&dId
  • =18524&dId[E]=31232
Destiny | Reedy | Xenon | JFT | V*DZN | Team Associated | BlackArt | TQ Wire | EuroRC

Poissa jval

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Erälistat lauantai

Heat 1   F1-10   
#   Nr.   Pilot
1   15   Janne Valtanen
2   2   Artti Viitaniemi
3   11   Mika Anttonen
4   1   Niko Sinervo
5   3   Ilari Lamminsivu
6   4   Aapo Koro
7   18   Niko Vuorenmaa
8   17   Eemeli Anttonen
9   19   Tauno Meriläinen

Heat 1   TSS-10   
#   Nr.   Pilot
1      Pekka Kuronen
2   48   Marko Heikkilä
3      Antti Jakunaho
4      Tero Niskanen
      
Heat 2   TSS-10   
#   Nr.   Pilot
1      Juha-Matti Heikkala
2   45   Ville Sipola
3      Olli Hirvonen
4      Jukka Kerola
5   30   Olavi Tenno

Heat 1   GT-12   
#   Nr.   Pilot
1   19   Tommi Tirroniemi
2   33   Niko Vuorenmaa
3   22   Olavi Tenno
4   30   Heikki Huotari
5   27   Teemu Taivainen
6   32   Ilpo Koivisto
7      juha hyvönen
8   18   Aapo Koro
      
Heat 2   GT-12   
#   Nr.   Pilot
1   5   Ilari Lamminsivu
2      Jukka Häkämies
3   16   Niko Sinervo
4   14   Marko Aava
5   3   Antti Luoto
6   19   Jaakko Huhmarsalo
7   13   Artti Viitaniemi
8      Taneli Erkkilä

Heat 1   C-12      
#   Nr.   Pilot   Country
1      Taneli Erkkilä   FIN
2      Eetu Laaksonen   FIN
3      Jukka Laaksonen   FIN
4   16   Tommi Tirroniemi   FIN
5   18   Antti Luoto   FIN
6   11   Tauno Meriläinen   FIN
         
Heat 2   C-12      
#   Nr.   Pilot   Country
1   2   Vesa Yli   FIN
2      Kyykkä A-P   FIN
3   3   Vehniäinen Panu   FIN
4      Sami Munck   
OSPA Ry
|  Schumacher Eclipse GT  | Destiny RX10-SR  |  Associated B6D & B74 |  Tamiya M05 Ver.II NSU | Hobbyfactory

Poissa Zakko

  • Vanhempi jäsen
    • Profiili
    • VaasanUA
Tässä Aikataulu huomiselle:
Koodia: [Valitse]
Section Heat Run Starttime Endtime Comment Marshals
F1-10 [F1-10] Group 1 Timed practice 1 08:00 08:05
GT-12 [GT-12] Group 3 Timed practice 1 08:16 08:21
GT-12 [GT-12] Group 4 Timed practice 1 08:24 08:29
GT-12 [GT-12] Group 5 Timed practice 1 08:32 08:37
C-12 [C-12] Group 6 Timed practice 1 08:40 08:48
C-12 [C-12] Group 7 Timed practice 1 08:51 08:59
09:00 09:30 Ohjaajakokous
F1-10 [F1-10] Group 1 Qualification 1 09:30 09:35
F1-10 [F1-10] Group 2 Qualification 1 09:39 09:44
GT-12 [GT-12] Group 1 Qualification 1 09:48 09:53
GT-12 [GT-12] Group 2 Qualification 1 09:57 10:02
GT-12 [GT-12] Group 3 Qualification 1 10:06 10:11
C-12 [C-12] Group 1 Qualification 1 10:15 10:23
C-12 [C-12] Group 2 Qualification 1 10:27 10:35
F1-10 [F1-10] Group 1 Qualification 2 10:40 10:45
F1-10 [F1-10] Group 2 Qualification 2 10:49 10:54
GT-12 [GT-12] Group 1 Qualification 2 10:58 11:03
GT-12 [GT-12] Group 2 Qualification 2 11:07 11:12
GT-12 [GT-12] Group 3 Qualification 2 11:16 11:21
C-12 [C-12] Group 1 Qualification 2 11:25 11:33
C-12 [C-12] Group 2 Qualification 2 11:37 11:45
11:46 12:16 Lunch break
F1-10 [F1-10] Group 1 Qualification 3 12:16 12:21
F1-10 [F1-10] Group 2 Qualification 3 12:25 12:30
GT-12 [GT-12] Group 1 Qualification 3 12:34 12:39
GT-12 [GT-12] Group 2 Qualification 3 12:43 12:48
GT-12 [GT-12] Group 3 Qualification 3 12:52 12:57
C-12 [C-12] Group 1 Qualification 3 13:01 13:09
C-12 [C-12] Group 2 Qualification 3 13:13 13:21
F1-10 [F1-10] Group 1 Qualification 4 13:26 13:31
F1-10 [F1-10] Group 2 Qualification 4 13:35 13:40
GT-12 [GT-12] Group 1 Qualification 4 13:44 13:49
GT-12 [GT-12] Group 2 Qualification 4 13:53 13:58
GT-12 [GT-12] Group 3 Qualification 4 14:02 14:07
C-12 [C-12] Group 1 Qualification 4 14:11 14:19
C-12 [C-12] Group 2 Qualification 4 14:23 14:31
GT-12 [GT-12] Final B Final run 1 15:00 15:05
C-12 [C-12] Final B Final run 1 15:10 15:18
F1-10 [F1-10] Final A Final run 1 15:23 15:28
GT-12 [GT-12] Final A Final run 1 15:33 15:38
C-12 [C-12] Final A Final run 1 15:43 15:51
GT-12 [GT-12] Final B Final run 2 16:05 16:10
C-12 [C-12] Final B Final run 2 16:15 16:23
F1-10 [F1-10] Final A Final run 2 16:28 16:33
GT-12 [GT-12] Final A Final run 2 16:38 16:43
C-12 [C-12] Final A Final run 2 16:48 16:56
GT-12 [GT-12] Final B Final run 3 17:10 17:15
C-12 [C-12] Final B Final run 3 17:20 17:28
F1-10 [F1-10] Final A Final run 3 17:33 17:38
GT-12 [GT-12] Final A Final run 3 17:43 17:48
C-12 [C-12] Final A Final run 3 17:53 18:01

Ja erä listat:
Koodia: [Valitse]
Heat 1
# Nr. Pilot Country Club Transponder Model Engine Body Tyres Radio
1 Janne Valtanen FIN OSPA 6597387/0 Roche Rapide F1-2016 Trackstar PF GRP
2 Artti Viitaniemi FIN RiiUA 3403231/0 XRAY X1
3 Mika Anttonen FIN 2477542/0
4 Niko Sinervo FIN RiiUA 3059263/0
5 Ilari Lamminsivu FIN ÄkpaRC 5246257/0 Roche Rapide F1 Muchmore Sanwa
1 Aapo Koro FIN Fullspeed RC 4036166/0 Sanwa M12
2 Eemeli Anttonen FIN 5314811/0
3 Niko Vuorenmaa FIN TEK 6417562/0 Xray X1 Hobbywing Xray GRP M12S
4 Tauno Meriläinen FIN Fullspeed RC 8710755/0

Heat 3
# Nr. Pilot Country Club Transponder Model Engine Body Tyres Radio
1 Teemu Taivainen FIN JärvSRK 8506733/0 CRC xti wc Reedy Sonic 540-M3 Motor SS 13.5 1S Spec Protoform PFM-12 GT-12 Futaba 4PKS
2 Jaakko Huhmarsalo FLK VUA 2731439/0
3 Tommi Tirroniemi FIN OSPA 7556876/0
4 Ilpo Koivisto FIN 3669278/0
5 18 Aapo Koro FIN Fullspeed RC 4036166/0 Xray X12 2016 Hobbywing V10 G2 13.5T Sanwa M12

Heat 4
# Nr. Pilot Country Club Transponder Model Engine Body Tyres Radio
1 Niko Sinervo FIN RiiUA 3059263/0
2 Heikki Huotari FIN OSPA RY 7600350/0
3 Artti Viitaniemi FIN RiiUA 3403231/0 XRAY X12
4 Marko Aava FIN RaumRC 8342420/0 Xray-x12 2014 Orca Blitz P1 JFT Sanwa
5 Kyykkä A-P FIN EPUA

Heat 5
# Nr. Pilot Country Club Transponder Model Engine Body Tyres Radio
1 Ilari Lamminsivu FIN ÄkpaRC 9805357/0 Destiny VD-12 Orca Protoform JFT Sanwa
2 Jukka Häkämies FIN LohUa 2559547/0 Roche Rapide P12 Reedy Protoform JFT Sanwa M11
3 Niko Vuorenmaa FIN TEK 5371478/0 Xray X12 13.5 Protoform GRP M12S
4 Antti Luoto FIN OSPA 5034700/0
5 juha hyvönen FIN 8947286/0

Heat 6
# Nr. Pilot Country Club Transponder Model Engine Body Tyres Radio
1 Taneli Erkkilä FIN 3292348/0
2 Tommi Tirroniemi FIN OSPA 6582767/0
3 Antti Luoto FIN OSPA 6248266/0
4 Tauno Meriläinen FIN Fullspeed RC 6892337/0

Heat 7
# Nr. Pilot Country Club Transponder Model Engine Body Tyres Radio
1 Vesa Yli FIN Team OSPA 9931681/0 Destiny VD-12 Reedy Black Art JFT Sanwa M12S
2 Kyykkä A-P FIN EPUA 5561434/1 Destiny VD-12 Muchmore Fleta ZX 6.5 BlackArt BA08 JFT Sanwa M12S
3 Vehniäinen Panu FIN TamUA 6358770/0
4 Sami Munck 5489882/0
« Viimeksi muokattu: 25.02.17 - klo: 22.12 kirjoittanut Zakko »

Poissa jval

  • Oulun seudun pienoisautoilijat ry
    • Profiili
Sunnuntain aikataulu ja erälistat ovat vasta luonnoksia  ja muutoksia on tulossa, ainakin F1 erät yhdistetään.
Muutokset voidaan tehdä vasta aamulla koska laskennan tietokone on kisapaikalla.

T: kilpailun johtaja
OSPA Ry
|  Schumacher Eclipse GT  | Destiny RX10-SR  |  Associated B6D & B74 |  Tamiya M05 Ver.II NSU | Hobbyfactory