11. - 12.8.2012 Maastosarja SM III Ilmoittautumisaika 19.07. - 07.08. 22:00
Ilmoittautuneita 115, joista peruuttaneita 4
Ilmoittautuneet 1: PA M2-10 SM III 11.8. Yhteensä 47, joista peruuttaneita 3
Ohjaaja Seura
Akkanen Riku PKSRCA
Aspinen Janne RccJkl
Bäckman Niko RccJkl
Haatanen Joona RccJkl
Halme Jarmo TamUA
Halonen Jarno PKSRCA
Hovi Jani HyUA
Huhmarsalo Jaakko VUA
Huhta Sami PKSRCA
Hyppönen Ville PKSRCA
Hyttinen Topias JoeUA
Hyvärinen Jarkko ÄkiUA
Hyvärinen Joonas KUA
Itävuori Jari PKSRCA
Jakorinne Asmo KUA
Jäppinen Lari TamUA
Kervola Harri RccJkl
Kesseli Samuli RiiUA
Kiiski Janne RiiUA
Laaksonen Tomi MMRc
Laitinen Mikko PKSRCA
Latvala Jani VaToSUA
Luopajärvi Jussi VUA
Luopajärvi Mikko VUA
Mairue Tomi PKSRCA
Montonen Toni SaloUA
Mäki Oskari VUA
Niinistö Matti PKSRCA
Orhanen Samppa PKSRCA
Rahikainen Miikka RccJkl
Rantaruikka Janne KotkaUA
Salmela Karri PKSRCA
Salmela Sami PKSRCA
Salmen Henry LahUA
Sampo Tommi RccJkl
Seppälä Jani Ospa Ry
Silpola Touko RccJkl
Silvennoinen Antti HyUA
Simonen Miro RccJkl
Sorri Heikki JoeUA
Ström Petri JoeUA
Torikka Tommi ATAK/UA
Viik Sami ÄkiUA
Vuorenmaa Niko HyUA
Erkkilä Taneli FED
Nurmikumpu Antti KotkaUA
Suvanto Juha TUA
Ilmoittautuneet 2: PA M4-10 kansallinen 11.8. Yhteensä 15, joista peruuttaneita 0
Ohjaaja Seura
Eklund Valtteri KyPak
Helin Pauli TamUA
Hyvärinen Jarkko ÄkiUA
Hyvärinen Joonas KUA
Jäppinen Lari TamUA
Kyykkä Ari-Pekka EPUA
Lammi Jussi PKSRCA
Lehto Kalle KyPak
Luoto Antti Ospa Ry
Mehtonen Mika KUA
Mykkänen Jori LprUA
Niiva Mika LprUA
Rajaniemi Juho PKSRCA
Sorri Heikki JoeUA
Vuorinen Ismo KUA
Ilmoittautuneet 3: PA M4-10 SM III 12.8. Yhteensä 47, joista peruuttaneita 1
Ohjaaja Seura
Aspinen Janne RccJkl
Eklund Valtteri KyPak
Haapasalo Tommi RccJkl
Halme Jarmo TamUA
Halonen Jarno PKSRCA
Helin Pauli TamUA
Honkasalo Martti HANKIRALLI RY
Hovi Jani HyUA
Huhta Sami PKSRCA
Hyppönen Ville PKSRCA
Hyvärinen Joonas KUA
Ilvessalo Lasse PKSRCA
Itävuori Jari PKSRCA
Jakorinne Asmo KUA
Jäppinen Lari TamUA
Kervola Harri RccJkl
Kesseli Samuli RiiUA
Kettunen Mika PKSRCA
Kiiski Janne RiiUA
Kyykkä Ari-Pekka EPUA
Laitinen Mikko PKSRCA
Lammi Jussi PKSRCA
Lehto Kalle KyPak
Luopajärvi Jussi VUA
Luoto Antti Ospa Ry
Mehtonen Mika KUA
Mikama Marko UAU
Mykkänen Jori LprUA
Mäki Oskari VUA
Mäkinen Jani RccJkl
Niiva Mika LprUA
Nurmikumpu Antti KotkaUA
Rahikainen Miikka RccJkl
Rajaniemi Juho PKSRCA
Rantaruikka Janne KotkaUA
Salmela Karri PKSRCA
Salmela Sami PKSRCA
Salmen Henry LahUA
Sampo Tommi RccJkl
Silvennoinen Antti HyUA
Sorri Heikki JoeUA
Ström Petri JoeUA
Torikka Tommi ATAK/UA
Westén Tomi PKSRCA
Vuorenmaa Niko HyUA
Vuorinen Ismo KUA
Erkkilä Taneli FED
Ilmoittautuneet 4: PA M2-10 kansallinen 12.8. Yhteensä 6, joista peruuttaneita 0
Ohjaaja Seura
Huhmarsalo Jaakko VUA
Luopajärvi Mikko VUA
Mikama Marko UAU
Orhanen Samppa PKSRCA
Seppälä Jani Ospa Ry
Sorri Heikki JoeUA
Jos tunnet tarvetta päästä osallistumaan ensimmäiseen sähkökrossikisaan Vantaan uudella radalla, laita yv. allekirjoittaneelle. KITI on suljettu.