1
Kilpailijoiden kanava / Vs: Pienoisautoilun lajiryhmän tiedotuksia
« : 15.05.24 - klo: 10.39 »
Kauden 2024 kilpailukalenteri liitteenä
Tässä osiossa voit tarkastella kaikkia tämän jäsenen viestejä. Huomaa, että näet viestit vain niiltä alueilta, joihin sinulla on pääsy.
Erälistat lauantai 6.4.2024
Erä 1 Mini
1 24 Janne Valtanen OSPA RY
2 Heikki Parkkinen OSPA
3 28 Tommi Tirroniemi OSPA RY
4 29 Olavi Tenno OSPA RY
Erä 2 TSS-10
2 19 Tommi Tirroniemi OSPA RY
3 20 Olavi Tenno OSPA RY
4 33 Jaakko Huhmarsalo VUA
Erä 3 TSS-10
1 14 Janne Koivisto RiiUA
2 18 Petri Tuomainen Fullspeed RC
3 29 Miika Enroos RSRCA
Erälistat sunnuntai 7.4.2024
Erä 1 GT-12
1 5 Tommi Tirroniemi OSPA RY
2 6 Olavi Tenno OSPA RY
3 Heikki Parkkinen OSPA
4 Markus Pistemaa OSPA
5 29 Akseli Nevalainen OSPA
Erä 2 GT-12
1 28 Miika Enroos RSRCA
2 23 Valtteri Pausio Rannikkoseudun RC-autoilijat ry
3 24 Ilpo Koivisto Turun pienoisautokeskus
4 24 Janne Valtanen OSPA RY
Erä 3 CS-12
1 11 Janne Koivisto RiiUA
2 20 Jaakko Huhmarsalo VUA
3 24 Tommi Tirroniemi OSPA RY
4 AP Kyykkä
4 Arto "Artsi" Nyqvist Fan
5 7 Olavi Tenno OSPA RY
Erä 4 C-12
1 2 Panu Vehniäinen PRCA
2 23 Lari Jäppinen PRCA
3 4 Ari-Pekka Kyykkä EPUA
Erä 5 C-12
1 Sammy Pajalin Fullspeed RC
2 20 Teemu Saarinen HyUA
3 5 Tuukka Tiainen Fullspeed RC
4 17 Petri Tuomainen Fullspeed RC
Erä 6 C-12
1 21 Niko Saarinen HyUA
2 14 Joona Lempiäinen Fullspeed RC
3 4 Jarno Pottonen Fullspeed RC
4 21 Pekka Koivula PRCA
AIKATAULU 6.4.2024
Erä Luokka P1 P2 Q1 Q2 Q3 Q4
1 Mini 8:00 9:00 10:00 10:50 11:40 13:00
2 TSS-10 8:10 9:10 10:10 11:00 11:50 13:10
3 TSS-10 8:20 9:20 10:20 11:10 12:00 13:20
Ohjaajakokous 9:30
Ruokatauko 12:10
Finaali F1 F2 F3
B Mini 14:00 14:50 15:40
B TSS-10 14:10 15:00 15:50
A TSS-10 14:20 15:10 16:00
Palkintojenjako 16:20
AIKATAULU 7.4.2024
Erä Luokka P1 P2 Q1 Q2 Q3 Q4
1 GT-12 8:00 9:15 10:30 11:40 13:20 14:30
2 GT-12 8:09 9:24 10:40 11:50 13:30 14:40
3 CS-12 8:18 9:33 10:40 12:00 13:40 14:50
4 C-12 8:29 9:44 10:53 12:13 13:53 15:03
5 C-12 8:38 9:53 11:06 12:26 14:06 15:16
6 C-12 8:47 10:02 11:19 12:39 14:19 15:29
Ohjaajakokous 10:15
Ruokatauko 12:49
Finaali F1 F2 F3
B GT-12 15:55 17:05 18:15
A GT-12 16:05 17:15 18:25
A CS-12 16:15 17:25 18:35
B C-12 16:28 17:38 18:48
A C-12 16:41 17:51 19:01
Palkintojenjako 19:30