ERÄLISTAT – FTT I 2007
21.1.2007 Kuusankoski
Erä 1 TSP-10
# 48 Toni Latvio RiiUA
# 49 Juho Kulkas VAU
# 55 Sami Haapsaari TUA
# 56 Jyrki Lehto ATAK/UA
# 57 Matti Iivonen KyPak
# 58 Ilpo Koivisto VAU
# 59 Tomi Laaksonen MMRc
# 60 Jukka Häkämies LohUA
# 61 Touko Laakso TamUA
Erä 2 TSP-10
# 34 Tero Lindeman LMM
# 39 Jukka Penttinen LahUA
# 36 Boris Martynenko RUS
# 46 Teemu Karvanen SaiKart
# 47 Toni Pernu VAU
# 50 Jussi Neirola EPUA
# 51 Santeri Jokinen KyPak
# 52 Juha Nyrhinen AL-Ylistaro
# 53 Kim Haapaharju EPUA
# 62 Arto Heinonen VAU
Erä 3 TSP-10
# 21 Risto Bloigu OUA
# 11 Timo Keränen LahUA
# 22 Sami Vehmaa VAU
# 16 Henri Ahola KyPak
# 12 Kalle Mäki TUA
# 17 Janne Pikaloff TUA
# 23 Mikael Hellbom EPUA
# 15 Iina Mäkelin KyPak
# 31 Tommi Wikstén VAU
# 35 Marko Vähäkuopus OUA
Erä 4 TSP-10
# 2 Jyri Konoila VAU
# 9 Ari Lappi MMRc
# 5 Henry Salmén LahUA
# 6 Risto Koskinen TamUA
# 8 Björn Södergård VUA
# 7 Joni Hiltunen TUA
# 10 Mihail Tsistovski LahUA
# 4 Jarkko Mustonen VAU
# 14 Matti Korvenmaa MikUA
# 20 Jomi Pulli KyPak
Erä 5 TSM-10
# 1 Juho Levänen RiiUA
# 8 Simo Ahoniemi HyUA
# 3 Sebastian Trzaska Jkl srk
# 24 Teemu Leino VAU
# 10 Christer Andersson MMRc
# 4 Kalle Lehto KyPak
# 5 Pauli Helin TamUA
# 2 Panu Vehniäinen ÄkiUA
# 14 Pekka Koivula TamUA
Erä 6 TSM-10
# 7 Viljami Kutvonen VAU
# 9 Teemu Rytsy LMM
# 6 Vesa Yli OUA
# 12 Carl-Magnus Fager VAU
# 13 Joni Minkkinen LMM
# 18 Matti Hölttä VAU
# 11 Ari-Pekka Kyykkä EPUA
# 29 Joseph Quagraine VAU
# 16 Miko Teponoja TamUA
Erä 7 TSM-10
# 21 Sami Salmela VAU
# 17 Ari Salminen RiiUA
# 23 Marko Salminen RiiUA
# 69 Teppo Kauppinen VAU
# 28 Ivan Laptev RUS
# 30 Mika Mänty OUA
# 33 Alexandr Naumov RUS
# 36 Ari Heinonen VAU
Erä 8 TSM-10
# 42 Kenneth Södergård VUA
# 47 Juho Koskivuo TamUA
# 48 Tero Kupari LohUA
# 51 Alexey Dudnik RUS
# 52 Tomi Mairue SRC
# 53 Matias Kuusinen VAU
# 54 Harri Lukkari MMRc
# 55 Joonas Holsti VAU
* * *
AIKATAULU - FinTrack Tour I 2007
21.1.2007 Kuusankoski
Ovet avataan 7:00
Vapaa harjoitus 1.vh 2.vh
Erä1 TSP-10 08:00 08:56
Erä2 TSP-10 08:07 09:03
Erä3 TSP-10 08:14 09:10
Erä4 TSP-10 08:21 09:17
Erä5 TSM-10 08:28 09:24
Erä6 TSM-10 08:35 09:31
Erä7 TSM-10 08:42 09:38
Erä8 TSM-10 08:49 09:45
Ilmoittautuminen: 8.00 – 9:45
Tuomariston kokous: 09:45
Ohjaajakokous: 10:00
Alkuerät 1.ae 2.ae 3.ae 4.ae
Erä1 TSP-10 10:30 11:40 12:50 14:20
Erä2 TSP-10 10:38 11:48 12:58 14:28
Erä3 TSP-10 10:46 11:56 13:06 14:36
Erä4 TSP-10 10:54 12:04 13:14 14:44
Erä5 TSM-10 11:02 12:12 13:22 14:52
Erä6 TSM-10 11:10 12:20 13:30 15:00
Erä7 TSM-10 11:18 12:28 13:38 15:08
Erä8 TSM-10 11:26 12:36 13:46 15:16
Lounastauko 13:55 – 14:20
Finaalit: 1.fin 2.fin 3.fin
TSP-A 16:10 17:30 18:50
TSM-A 16:20 17:40 19:00
TSP-D 16:30 17:50
TSM-D 16:40 18:00
TSP-C 16:50 18:10
TSM-C 17:00 18:20
TSP-B 17:10 18:30
TSM-B 17:20 18:40
Palkintojen jako n. 19:30
* * *
Tervetuloa:!: