Tervetuloa,
Vieras
. Ole hyvä ja
kirjaudu
tai
rekisteröidy
.
21.05.24 - klo: 19.12
Etusivu
Ohjeet
Haku
Kalenteri
Jäsenet
Selaa jäseniä
Etsi käyttäjistä
Kirjaudu
Rekisteröidy
RC10.FI
»
Kilpailut
»
Kilpailukutsut
»
FTT I, aikataulu ja erälista, lauantai 8.12.
Tulostusversio
Sivuja: [
1
]
Kirjoittaja
Aihe: FTT I, aikataulu ja erälista, lauantai 8.12. (Luettu 1520 kertaa)
0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.
Fullspeed RC
Fullspeed RC
FTT I, aikataulu ja erälista, lauantai 8.12.
«
:
07.12.12 - klo: 00.53 »
LAUANTAIN AIKATAULU
AIKATAULU / TIMETABLE
8.12.2012
FTT I
Lauantai / Saturday
Harjoitus / Practice
P1
P2
Heat1
TSS-10
8:00
9:00
Heat2
TSS-10
8:07
9:07
Heat3
TSS-10
8:14
9:14
Heat4
TSS-10
8:21
9:21
Heat 5
TSS-10
8:28
9:28
Ilmoittautuminen / Registration
7:30 - 9:30
Tuomariston kokous / Jury meeting
9:30
Ohjaajakokous / Drivers briefing
9:40
Alkuerät / Qualification
Q1
Q2
Q3
Q4
Heat1
TSS-10
10:00
11:20
12:40
14:00
Heat2
TSS-10
10:08
11:28
12:48
14:08
Heat3
TSS-10
10:16
11:36
12:56
14:16
Heat4
TSS-10
10:24
11:44
13:04
14:24
Heat 5
TSS-10
10:32
11:52
13:12
14:32
Harjoitus / Practice
P1
P2
P3
Heat 6
TSM-10
10:40
12:00
13:20
Heat 7
TSM-10
10:48
12:08
13:28
Heat 8
TSM-10
10:56
12:16
13:36
Lounastauko / Lunch break
12:00 - 13:30
Alkuerät/ Qualification
Q1
Q2
Q3
Heat 6
TSM-10
15:00
16:20
17:40
Heat 7
TSM-10
15:08
16:30
17:50
Heat 8
TSM-10
15:16
16:40
18:00
Finaalit / Finals
F1
F2
F3
D Final
TSS-10
15:35
16:50
C Final
TSS-10
15:45
17:00
B Final
TSS-10
15:55
17:10
A Final
TSS-10
16:05
17:20
18:20
Palkintojen jako / Prize giving
19:00
ERÄLISTA
FTT I
ERÄLISTA / HEATS
Saturday 8.12.2012
TSS-10
Heat
number
Driver
Club
1
50
Smirnov
Vadim
Russia
1
53
Haakana
Jussi
KUA
1
54
Akkanen
Riku
PKSRCA
1
48
Hintsala
Esa
PKSRCA
1
43
Kartano
Hannu
ATAK/UA
1
44
Hakala
Manu
ATAK/UA
TSS-10
Heat
number
Driver
Club
2
33
Syvänen
Markku
ATAK/UA
2
35
Sarkimo
Esa
LohUA
2
39
Hyvärinen
Joonas
KUA
2
41
Viitaniemi
Artti
RiiUA
2
45
Martikainen
Leevi
RiiUA
2
47
Forsström
Riku
UAU
2
55
Mäkilä
Aleksi
PKSRCA
TSS-10
Heat
number
Driver
Club
3
15
Iivonen
Matti
KyPak
3
18
Teräväinen
Riku
KyPak
3
20
Anttonen
Eemeli
Ospa Ry
3
23
Mikkelä
Juho
KyPak
3
30
Sarkimo
Ari
LohUA
3
32
Hoffman
Petri
PKSRCA
3
14
Heikkinen
Altti
RiiUA
TSS-10
Heat
number
Driver
Club
4
17
Niiranen
Mika
LahUA
4
10
Louhi
Antti
Raision SRK
4
12
Iivonen
Pekko
KyPak
4
13
Matikainen
Tapio
VääUA
4
11
Pylväläinen
Mika
LahUA
4
42
Otsavaara
Tuomo
PKSRCA
4
56
Westén
Tomi
PKSRCA
TSS-10
Heat
number
Driver
Club
5
2
Malinen
Lauri
LahUA
5
4
Eriksson
Tino
MäntsMK
5
6
Söderholm
Juha
PKSRCA
5
7
Malinen
Jyrki
LahUA
5
8
Lehtimäki
Sauli
PKSRCA
5
9
Pausio
Valtteri
Raision SRK
5
38
Hilpi
Timo
PKSRCA
TSM-10
Heat
number
Driver
Club
6
1
Kutvonen
Viljami
PKSRCA
6
2
Teponoja
Miko
TamUA
6
4
Minkkinen
Joni
LMM
6
12
Poutiainen
August
TUA
6
7
Helin
Pauli
TamUA
6
6
Luukkonen
Eetu
MäntsMK
6
5
Lehto
Kalle
KyPak
6
14
Salmen
Henry
LahUA
6
15
Salmela
Karri
PKSRCA
TSM-10
Heat
number
Driver
Club
7
10
Louhi
Jaakko
Raision SRK
7
24
Heinonen
Ari
PKSRCA
7
11
Niinivirta
Toni
MäntsMK
7
9
Valander
Joel
RiiUA
7
8
Eklund
Valtteri
KyPak
7
17
Trofimov
Kirill
Russia
7
18
Tiit
Jörg
Estonia
7
26
Kiselev
Kirill
Russia
TSM-10
Heat
number
Driver
Club
8
27
Hujanen
Niko
LMM
8
31
Chmigal
Georgy
Russia
8
38
Savolainen
Teppo
TUA
8
42
Rytsy
Teemu
PKSRCA
8
45
Lukkari
Harri
MäntsMK
8
41
Pesonen
Eetu
LahUA
8
44
Sushkov
Vitaly
Russia
8
43
Åfelt
Markus
LohUA
«
Viimeksi muokattu: 07.12.12 - klo: 01.11 kirjoittanut PKSRCA Ry
»
Kirjattu
Fullspeedrc.fi
Facebook
Tulostusversio
Sivuja: [
1
]
RC10.FI
»
Kilpailut
»
Kilpailukutsut
»
FTT I, aikataulu ja erälista, lauantai 8.12.