Tervetuloa,
Vieras
. Ole hyvä ja
kirjaudu
tai
rekisteröidy
.
21.05.24 - klo: 16.30
Etusivu
Ohjeet
Haku
Kalenteri
Jäsenet
Selaa jäseniä
Etsi käyttäjistä
Kirjaudu
Rekisteröidy
RC10.FI
»
Kilpailut
»
Kilpailukutsut
»
FTT I, 29.11.-30.11. Vantaa erälistat
Tulostusversio
Sivuja: [
1
]
Kirjoittaja
Aihe: FTT I, 29.11.-30.11. Vantaa erälistat (Luettu 1266 kertaa)
0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.
Fullspeed RC
Fullspeed RC
FTT I, 29.11.-30.11. Vantaa erälistat
«
:
27.11.14 - klo: 21.50 »
LAUANTAI 29.11.
LAUANTAI
Luokka Erä Nro Nimi Transponder
TSS-10 Heat 1 71 Söderholm Juha
TSS-10 Heat 1 64 Saarinen Jere 6200567
TSS-10 Heat 1 63 Pusa Miska lainaa
TSS-10 Heat 1 66 Känkänen Janne 2312689
TSS-10 Heat 1 69 Haug Risto 7132614
TSS-10 Heat 1 70 Ressar Rainer 9622357
TSS-10 Heat 1 65 Palo Aleksanteri 3312017
TSS-10 Heat 1 72 Hannus Hans 2743851
TSS-10 Heat 2 23 Iivonen Matti 3862959
TSS-10 Heat 2 17 Loukola Leevi 3435786
TSS-10 Heat 2 26 Mikkelä Juho 4048066
TSS-10 Heat 2 16 Laaksonen Jukka 7716681
TSS-10 Heat 2 45 Oksanen Jona 3832973
TSS-10 Heat 2 32 Haapalehto Nico 7118461
TSS-10 Heat 2 22 Kettunen Antti
TSS-10 Heat 2 51 Oksanen Joonis 2929553
TSS-10 Heat 3 3 Laaksonen Eetu 3099489
TSS-10 Heat 3 12 Jokela Santeri 8342420
TSS-10 Heat 3 4 Pausio Valtteri 7162985
TSS-10 Heat 3 11 Teräväinen Riku 7121481
TSS-10 Heat 3 13 Iivonen Pekko 3477845
TSS-10 Heat 3 18 Niiranen Mika 2870411
TSS-10 Heat 3 9 Viitaniemi Artti 3403231
TSS-10 Heat 3 27 Pylväläinen Mika 2169349
LAUANTAI Erä Nro Nimi Transponder
TSM-10 Heat 4 41 Maikola Rami 3184039
TSM-10 Heat 4 55 Smirnov Vadim 5031281
TSM-10 Heat 4 48 Silvennoinen Antti 7065454
TSM-10 Heat 4 39 Kiiski Janne 7502019
TSM-10 Heat 4 53 Kankaanmäki Jussi 4376425
TSM-10 Heat 4 45 Järviluoma Jari 3440906
TSM-10 Heat 5 22 Sushkov Vitaly 4089239
TSM-10 Heat 5 54 Rönnqvist Risto 7109607
TSM-10 Heat 5 43 Hyvärinen Joonas 3856311
TSM-10 Heat 5 56 Vuorenmaa Niko 8697674
TSM-10 Heat 5 47 Hakala Manu 3259897
TSM-10 Heat 5 46 Kartano Hannu 3004553
TSM-10 Heat 5 52 Iivonen Pekko 4175215
TSM-10 Heat 6 19 Vähäkuopus Marko 6608650
TSM-10 Heat 6 26 Mairue Tomi 6051381
TSM-10 Heat 6 49 Södergård Kenneth 2933961
TSM-11 Heat 6 29 Arto Heinonen 2791593
TSM-10 Heat 6 40 Raikas Tony 6681290
TSM-10 Heat 6 31 Luukkonen Eetu 7048588
TSM-10 Heat 6 44 Eriksson Tino 7043998
TSM-10 Heat 6 51 Hovi Jani 5575875
TSM-10 Heat 7 11 Pesonen Eetu 8682069
TSM-10 Heat 7 10 Salmela Sami
TSM-10 Heat 7 9 Trofimov Kirill 4442913
TSM-10 Heat 7 13 Eklund Valtteri 3216353
TSM-10 Heat 7 12 Chmigal Georgy 8610436
TSM-10 Heat 7 15 Yli Vesa 6208106
TSM-10 Heat 7 14 Ilvessalo Lasse 3291259
TSM-10 Heat 7 18 Åfelt Markus 7137707
TSM-10 Heat 8 1 Salmela Karri
TSM-10 Heat 8 4 Minkkinen Joni 7419964
TSM-10 Heat 8 2 Kuusinen Matias 4846813
TSM-10 Heat 8 5 Saarinen Teemu 9052020
TSM-10 Heat 8 3 Teponoja Miko 5916939
TSM-10 Heat 8 17 Heinonen Ari 4859231
TSM-10 Heat 8 6 Lehto Kalle 7411447
TSM-10 Heat 8 7 Valander Joel 2677335
SUNNUNTAI 30.11.2014
SUNNUNTAI Erä Nro Nimi Transponder
TSP-10 Heat 1 52 Haug Risto 9808727
TSP-10 Heat 1 73 Niiranen Mika 2870411
TSP-10 Heat 1 79 Erkkilä Taneli 2967517
TSP-10 Heat 1 65 Virtanen Jari 4695610
TSP-10 Heat 1 70 Laine Jukka 3127730
TSP-10 Heat 1 80 Hannus Hans 2743851
TSP-10 Heat 1 82 Kiiski Jarmo 7719236
TSP-10 Heat 2 72 Viitaniemi Artti 9660783
TSP-10 Heat 2 83 Kotola Jonni 4492729
TSP-10 Heat 2 69 Hakkari Tero 3317233
TSP-10 Heat 2 85 Ruotsalainen Lauri 7060639
TSP-10 Heat 2 81 Häkämies Jukka 3960228
TSP-10 Heat 2 78 Hilpi Timo 5764319
TSP-10 Heat 2 86 Seppälä Markku
TSP-10 Heat 2 87 Söderholm Juha
TSP-10 Heat 2 75 Elfström Kim 7165049
TSP-10 Heat 3 30 Salminen Teemu 3307164
TSP-10 Heat 3 11 Malinen Jyrki 7140959
TSP-10 Heat 3 15 Södergård Kenneth 2933961
TSP-10 Heat 3 76 Yli Vesa 6208106
TSP-10 Heat 3 77 Kuusinen Matias 4846813
TSP-11 Heat 3 88 Heinonen Ari 4859231
TSP-10 Heat 3 84 Martikainen Leevi 3848693
TSP-10 Heat 3 67 Pausio Valtteri 7263383
TSP-10 Heat 4 5 Vähäkuopus Marko 6608650
TSP-10 Heat 4 9 Åfelt Markus 7137707
TSP-10 Heat 4 12 Sinervo Niko 3059263
TSP-10 Heat 4 21 Sojakka Thomas 7081498
TSP-11 Heat 4 26 Arto Heinonen 2791593
TSP-10 Heat 4 19 Takkinen Sami Lainaan
TSP-10 Heat 4 7 Malinen Lauri 9594908
TSP-10 Heat 4 8 Louhi Antti 2243482
C-12 Heat 5 6 Pesonen Eetu 8682069
C-12 Heat 5 8 Saarinen Jere 6362696
C-12 Heat 5 28 Jäppinen Lari 6693642
C-12 Heat 5 29 Ruotsalainen Lauri 9799378
C-12 Heat 5 30 Tamme Anre 2479345
C-12 Heat 6 1 Saarinen Teemu 8663405
C-12 Heat 6 2 Raikas Tony 4037014
C-12 Heat 6 10 Vehniäinen Panu 4078825
C-12 Heat 6 4 Kyykkä Ari-Pekka 5561434
«
Viimeksi muokattu: 28.11.14 - klo: 14.09 kirjoittanut PKSRCA Ry
»
Kirjattu
Fullspeedrc.fi
Facebook
Fullspeed RC
Fullspeed RC
Vs: FTT I, 29.11.-30.11. Vantaa erälistat
«
Vastaus #1 :
28.11.14 - klo: 14.09 »
Sunnuntain erälista päivitetty.
Kirjattu
Fullspeedrc.fi
Facebook
Tulostusversio
Sivuja: [
1
]
RC10.FI
»
Kilpailut
»
Kilpailukutsut
»
FTT I, 29.11.-30.11. Vantaa erälistat