Erälistat / Heats - FinTrack Tour II 2014
25.1.2014 Kuusankoski
TSS-10 Heat 1
# 69 Lento Pasi Ospa Ry
# 71 Keihäs Elias RSRCA
# 72 Oksanen Jona RiiUA
# 73 Oksanen Joonis RiiUA
# 75 Chemukhin Aleksandr RUS
# 76 Kondartiev Mikhail RUS
# 77 Vuorela Janne VUA
# 78 Pynnönen Pasi LMM
TSS-10 Heat 2
# 42 Kiiski Jarmo KyPak
# 59 Il'in Nikita RUS
# 57 Haapalehto Nico Ospa Ry
# 48 Forsström Riku UAU
# 61 Kartano Juuso ATAK/UA
# 58 Wiksten Mikael PKSRCA
# 60 Kaasinen Harri PKSRCA
# 74 Oksanen Petri RiiUA
TSS-10 Heat 3
# 28 Laaksonen Jukka MäntsMK
# 24 Iivonen Matti KyPak
# 18 Pylväläinen Mika LahUA
# 43 Järviluoma Jari ATAK/UA
# 34 Smirnov Vadim RUS
# 22 Mikkelä Juho KyPak
# 51 Jokela Santeri ATAK/UA
# 40 Kuznecov Mihail RUS
TSS-10 Heat 4
# 17 Louhi Antti RSRCA
# 16 Iivonen Pekko KyPak
# 13 Teräväinen Riku KyPak
# 19 Niiranen Mika LahUA
# 23 Viitaniemi Artti RiiUA
# 30 Kiiski Janne RiiUA
# 26 Öhman Jan KyPak
# 20 Heikkinen Altti RiiUA
# 47 Salminen Teemu EPUA
TSS-10 Heat 5
# 7 Martikainen Leevi RiiUA
# 14 Pausio Valtteri RSRCA
# 6 Kartano Hannu ATAK/UA
# 27 Hyvärinen Joonas PRCA
# 21 Laaksonen Eetu MäntsMK
# 12 Hakkari Tero EPUA
# 10 Hakala Manu ATAK/UA
# 9 Malinen Jyrki LahUA
# 66 Häkämies Jukka LohUA
TSM-10 Heat 6
# 7 Heinonen Ari PKSRCA
# 3 Teponoja Miko TamUA
# 5 Valander Joel RiiUA
# 2 Salmela Karri PKSRCA
# 4 Minkkinen Joni LMM
# 8 Poutiainen August TUA
# 11 Chmigal Georgy RUS
# 6 Lehto Kalle KyPak
# 39 Kuusinen Matias PKSRCA
# 45 Saarinen Teemu HyUA
TSM-10 Heat 7
# 10 Trofimov Kirill RUS
# 13 Niinivirta Toni MäntsMK
# 17 Salmén Henry LahUA
# 43 Ilvessalo Lasse PKSRCA
# 12 Pesonen Eetu LahUA
# 18 Louhi Jaakko RSRCA
# 15 Eklund Valtteri KyPak
# 29 Åfelt Markus RSRCA
# 37 Salmela Sami PKSRCA
# 40 Yli Vesa Ospa Ry
TSM-10 Heat 8
# 14 Kiselev Kirill RUS
# 48 Egorov Alexey RUS
# 20 Sushkov Vitaly RUS
# 25 Luukkonen Eetu MäntsMK
# 42 Heinonen Arto PKSRCA
# 50 Mairue Tomi PKSRCA
# 41 Valkola Jari PKSRCA
# 59 Vähäkuopus Marko Ospa Ry
# 32 Valtanen Janne Ospa Ry
# 51 Sojakka Thomas PKSRCA
* * *
AIKATAULU / TIME TABLE - FinTrack Tour II
25.1.2014 Kuusankoski
Free practice P1 P2
Heat1 TSS-10 08:00 08:56
Heat2 TSS-10 08:07 09:03
Heat3 TSS-10 08:14 09:10
Heat4 TSS-10 08:21 09:17
Heat5 TSS-10 08:28 09:24
Heat6 TSM-10 08:35 09:31
Heat7 TSM-10 08:42 09:38
Heat8 TSM-10 08:49 09:45
Ilmoittautuminen / Registration 7.30 – 9:45
Tuomariston kokous / Jury meeting 09:45
Ohjaajakokous / Drivers briefing 10:00
Alkuerät / Qualifying Q1 Q2 Q3 Q4
Heat1 TSS-10 10:20 11:25 13:00 14:05
Heat2 TSS-10 10:28 11:33 13:08 14:13
Heat3 TSS-10 10:36 11:41 13:16 14:21
Heat4 TSS-10 10:44 11:49 13:24 14:29
Heat5 TSS-10 10:52 11:57 13:32 14:37
Heat6 TSM-10 11:00 12:05 13:40 14:45
Heat7 TSM-10 11:08 12:13 13:48 14:53
Heat8 TSM-10 11:16 12:21 13:56 15:01
Lounastauko / Lunch break 12:30 – 13:00
Finaalit / Finals F1 F2 F3
TSS-A 16:00 17:30 18:50
TSM-A 16:10 17:40 19:00
TSS-E 16:20 17:50
TSS-D 16:30 18:00
TSS-C 16:40 18:10
TSM-C 16:50 18:20
TSS-B 17:00 18:30
TSM-B 17:10 18:40
Palkintojen jako / Prize giving ceremony 19:30