LAUANTAI
Erälistat
Erä 1 (S2-10)
Nro Nimi Seura
57 Hirvo Antero VUA
69 Tenno Olavi Ospa Ry
70 Jokela Santeri ATAK/UA
Erä 2 (S4-10)
Nro Nimi Seura
36 Söderlund Max PKSRCA
38 Niskanen Tero Ospa Ry
50 Määttä Jukka Ospa Ry
66 Hillukkala Mika Ospa Ry
72 Elomaa Jere VUA
Erä 3 (M2-10 SM)
Nro Nimi Seura
61 Lehto Kalle KyPak
62 Uotila Vesa PRCA
63 Valander Joel RiiUA
64 Halonen Jarno PKSRCA
65 Mykkänen Jori LprUA
66 Häkämies Jukka LohUA
67 Langenoja Petteri PRCA
68 Rinne Miika VUA
71 Juha Aromaa PKSRCA
Erä 4 (M2-10 SM)
Nro Nimi Seura
40 Kiiski Janne RiiUA
41 Rauman Ville Ospa Ry
43 Kyykkä Ari-Pekka EPUA
47 Jylhänkangas Pauli Ospa Ry
44 Bengs Kim VUA
48 Lyyski Joonas VUA
52 Tirroniemi Tommi Ospa Ry
56 Somppi Petri VUA
60 Eklund Valtteri KyPak
Erä 5 (M2-10 SM)
Nro Nimi Seura
25 Mairue Tomi PKSRCA
26 Vähäkuopus Marko Ospa Ry
29 Laaksonen Tomi HyUA
30 Jakorinne Asmo KUA
31 Jolkkonen Ari-Pekka JoeUA
35 Yli Vesa Ospa Ry
36 Helistölä Mikko JoeUA
37 Hyttinen Topias JoeUA
38 Ullakko Ilmari VUA
Erä 6 (M2-10 SM)
Nro Nimi Seura
12 Kutvonen Viljami PKSRCA
14 Virta Henri PKSRCA
17 Mäki Oskari VUA
19 Siltanen Jarno RccJkl
20 Salmela Sami PKSRCA
21 Huhmarsalo Jaakko VUA
22 Silvennoinen Antti HyUA
23 Luopajärvi Mikko VUA
24 Räsänen Matti Ospa Ry
Erä 7 (M2-10 SM)
Nro Nimi Seura
1 Ström Petri JoeUA
2 Salmela Karri PKSRCA
3 Haatanen Joona RccJkl
4 Luopajärvi Jussi VUA
5 Torikka Tommi ATAK/UA
6 Salmen Henry LahUA
7 Latvala Jani PRCA
8 Jäppinen Lari PRCA
10 Hovi Jani HyUA
Aikataulu
Ilmoittautuminen 8:00-9:30
Ohjattu harjoitus
Kierros 1 Kierros 2
Erä 1 (S2-10) 8:00 9:00
Erä 2 (S4-10) 8:07 9:07
Erä 3 (M2-10 SM) 8:14 9:14
Erä 4 (M2-10 SM) 8:21 9:21
Erä 5 (M2-10 SM) 8:28 9:28
Erä 6 (M2-10 SM) 8:35 9:35
Erä 7 (M2-10 SM) 8:42 9:42
Ohjaajakokous 9:50
Lounastauko 12:18-12:45
Alkuerät
Kierros 1 Kierros 2 Kierros 3 Kierros 4
Erä 1 (S2-10) 10:15 11:20 12:45 13:50
Erä 2 (S4-10) 10:23 11:28 12:53 13:58
Erä 3 (M2-10 SM) 10:31 11:36 13:01 14:06
Erä 4 (M2-10 SM) 10:39 11:44 13:09 14:14
Erä 5 (M2-10 SM) 10:47 11:52 13:17 14:22
Erä 6 (M2-10 SM) 10:55 12:00 13:25 14:30
Erä 7 (M2-10 SM) 11:03 12:08 13:33 14:38
Finaalit
Kierros 1 Kierros 2 Kierros 3
S2-10 A-finaali 15:10 16:20 17:30
S4-10 A-finaali 15:20 16:30 17:40
M2-10 E-finaali 15:30 16:40 17:50
M2-10 D-finaali 15:40 16:50 18:00
M2-10 C-finaali 15:50 17:00 18:10
M2-10 B-finaali 16:00 17:10 18:20
M2-10 A-finaali 16:10 17:20 18:30
Palkintojenjako 18:50
Vapaa harjoittelu 19:00 - 21:00
edit1: päivitetty M2-10 eriä