ERÄLISTAT LAUANTAI
TSS-10
Erä 1
1 75 Mikko Porkka KyPak
2 58 Tommi Tirroniemi Ospa
3 60 Olavi Tenno Ospa
4 78 Miikka Luhta Ospa
5 68 Tero Koponen KyPak
6 79 Hannes Hannus EST
Erä 2
1 65 Aleksanteri Palo LahUA
2 38 Eemeli Anttonen Ospa
3 27 Mika Pylväläinen LahUA
4 32 Nico Haapalehto Ospa
5 9 Artti Viitaniemi RiiUA
6 76 Janek Pähn EST
Erä 3
1 72 Hans Hannus EST
2 11 Riku Teräväinen KyPak
3 64 Jere Saarinen HyUA
4 16 Jukka Laaksonen MäntsMK
5 17 Leevi Loukola EPUA
6 74 Tero Niskanen Ospa
Erä 4
1 3 Eetu Laaksonen MäntsMK
2 13 Pekko Iivonen KyPak
3 4 Valtteri Pausio RaiSRK
4 69 Risto Haug EST
5 45 Jona Oksanen RiiUA
6 18 Mika Niiranen LahUA
7 51 Joonis Oksanen RiiUA
TSM-10
Erä 5
1 1 Karri Salmela PksRCA
2 3 Miko Teponoja TamUA
3 5 Teemu Saarinen HyUA
4 4 Joni Minkkinen LMM
5 6 Kalle Lehto KyPak
6 31 Eetu Luukkonen MäntsMK
7 9 Kirill Trofimov RUS
Erä 6
1 15 Vesa Yli Ospa
2 18 Markus Åfelt LohUA
3 29 Arto Heinonen PksRCA
4 53 Jussi Kankaanmäki LamUA
5 11 Eetu Pesonen LahUA
6 13 Valtteri Eklund KyPak
7 44 Tino Eriksson MäntsMK
Erä 7
1 42 Pasi Lento Ospa
2 25 Mika Anttonen Ospa
3 60 Tuomas Åfelt PksRCA
4 22 Vitaly Sushkov RUS
5 19 Marko Vähäkuopus Ospa
6 55 Vadim Smirnov Rus
7 57 Kim Elfström PksRCA
Erä 8
1 40 Tony Raikas KyPak
2 58 Teemu Salminen EPUA
3 66 Taneli Erkkilä FED
4 67 Rainer Ressar EST
5 12 Georgy Chmigal RUS
6 68 Tero Hakkari EPUA
Ovet aukeaa 7:00
ILMOITTAUTUMINEN 8:00 - 9:00
tuomariston kokous 10:00
HARJOITUKSET 1. vapaa 2. vapaa
TSS - 1 8:00 9:10
TSS - 2 8:08 9:18
TSS - 3 8:16 9:26
TSS - 4 8:24 9:34
TSM - 5 8:32 9:42
TSM - 6 8:40 9:50
TSM - 7 8:48 9:58
TSM - 8 8:56 10:06
OHJAAJAKOKOUS 10:15
ALKUERÄT 1.eräkierros 2. eräkierros 3. eräkierros 4. eräkierros
TSS - 1 10:40 11:55 13:25 14:40
TSS - 2 10:48 12:03 13:33 14:48
TSS - 3 10:56 12:11 13:41 14:56
TSS - 4 11:04 12:19 13:49 15:04
TSM - 5 11:12 12:27 13:57 15:12
TSM - 6 11:20 12:35 14:05 15:20
TSM - 7 11:28 12:43 14:13 15:28
TSM - 8 11:36 12:51 14:21 15:36
FINAALIT 1. 2. 3.
TSS A-fin 16:35 17:40 18:45
TSM A-fin 16:45 17:50 18:55
TSS B-fin 16:55 18:00
TSM B-fin 17:05 18:10
TSS C-fin 17:15 18:20
TSM C-fin 17:25 18:30
PALKINTOJEN JAKO 19:21