Lopputulokset - FinTrack Tour 2005 I
22.1.2005 Kuusankoski
TS-10
A-finaali
sij, nimi, seura, [1.fin, 2.fin, 3.fin] pisteet
1. Simo Ahoniemi HyUA [1,1,1] 2
2. Sakke Ahoniemi HyUA [2,2,4] 4
3. Teemu Saarinen HyUA [6,3,2] 5
4. Jouko Termonen SRC [3,10,3] 6
5. Pekka Koivula TamUA [5,4,6] 9
6. Tony Raikas KyPak [4,6,9] 10
7. Vesa Yli OUA [8,5,7] 12
8. Christer Andersson MMRc [10,8,5] 13
9. Sebastian Trzaska JyvSRK [7,9,8] 15
10. Pauli Helin TamUA [9,7,10] 16
B-finaali
11. Ari Salminen RiiUA
12. Jarno Siltanen JyvSRK
13. Ismo Vuorinen KyPak
14. Jussi Luopajärvi VUA
15. Kalle Lehto KyPak
16. Carl-Magnus Fager VAU
17. Matti Eskelinen JyvSRK
18. Juho Koskivuo VAU
19. Joseph Quagraine VAU
20. Teppo Kauppinen VAU
C-finaali
21. Joni Mielonen LMM
22. Simo Tammela OUA
23. Panu Vehniäinen ÄkiUA
24. Arto Viitalähde OUA
25. Tatu Rintamäki EPUA
26. Kari Sinisaari HyvUA
27. Jarno Mattila SRC
28. Teemu Rytsy LMM
D-finaali
29. Mika Mänty OUA
30. Petri Laitala HyvSRK
31. Oskari Vähäkangas OUA
32. Tero Kupari LohUA
34- Visa Helmijoki TamUA
35. Sami Salmela VAU
TSP-10
A-finaali
sij, nimi, seura, [1.fin, 2.fin, 3.fin] pisteet
1. Jukka Penttinen LahUA [1,1,5] 2
2. Jani Seppälä OUA [2,4,1] 3
3. Ari Lappi MMRc [4,5,2] 6
4. Lauri Hautanen EPUA [3,9,3] 6
5. Niko Putkonen TamUA [5,3,6] 8
6. Niko Vuorenmaa RiiUA [6,7,4] 10
7. Jarkko Mustonen [10,2,10] 12
8. Risto Bloigu OUA [7,6,7] 13
9. Jomi Pulli KyPak [8,8,9} 16
10. Jyri Konoila VAU [9,10,8] 17
B-finaali
11. Jouko Näätänen VihUA
12. Risto Koskinen TamUA
13. Kalle Mäki TUA
14. Ville-Pekka Karhu OUA
15. Matti Korvenmaa MikUA
16. Markus Honkala LahUA
17. Teemu Karvanen SaiKART
18. Henry Salmen LahUA
C-finaali
19. Janne Pikaloff TUA
20. Jari Ikonen MikUA
21. Santtu Lempinen LahUA
22. Joni Siitonen KyPak
23. Teemu Harju OUA
24. Mikael Hellbom VUA
TSS-10
A-finaali
sij, nimi, seura, [1.fin, 2.fin, 3.fin] pisteet
1. Joni Minkkinen LMM [1,1,4] 2
2. Miko Teponoja TamUA [2,2,1] 3
3. Viljami Kutvonen VAU [3,10,2] 5
4. Matias Kuusinen VAU [4,3,7] 7
5. Jesse Kähkönen SRC [9,5,3] 8
6. Harri Lukkari MMRc [6,4,5] 9
7. Matias Vikstedt VAU [5,6,10] 11
8. Jussi Neirola EPUA [10,8,6] 14
9. Henri Ahola KyPak [7,7,9] 14
10. Jyrki Lehto ATAK [8,9,8] 16
B-finaali
11. Matti Hölttä VAU
12. Otto Laurila RiiUA
13. Tommi Himanen MikUA
14. Vertti Aito VAU
15. Niko Sinervo RiiUA
16. Iina Mäkelin KyPak
17. Mikko Möller VAU
18. Joonas Holsti VAU
19. Teemu Pölkki LMM
20. Jaakko Sernola OUA
C-finaali
21. Niko Lindvall VAU
22. Jaakko Huhmarsalo VUA
23. Sami Sinisalo TUA
24. Jesse Kallio SaiKART
25. Kim Haapaharju EPUA
26. Mikael Vainionpää EPUA
27. Juhana Tuomisto VUA
28. Mihail Tschistovski LahUA
29. Toni Niinivirta MMRc
30. Aleksi Kaasinen VAU
Lopputulokset - C-12 SM 2005 I
23.1.2005 Kuusankoski
C-12
A-finaali
sij, nimi, seura, [1.fin, 2.fin, 3.fin] pisteet
1. Simo Ahoniemi HyUA [1,1,7] 2
2. Vesa Yli OUA [3,5,1] 4
3. Teemu Saarinen HyUA [2,2,6] 4
4. Mika Mänty OUA [4,7,2] 6
5. Matti Aaltonen SRC [5,6,3] 8
6. Olli Löflund JärvSRK [6,4,8] 10
7. Antti Ollinmäki JärvSRK [8.3.10] 11
8. Carl-Magnus Fager VAU [7,10,4] 11
9. Veini Mäkinen JärvSRK [9,9,5] 14
10. Viljami Kutvonen VAU [10,8,9] 17
B-finaali
11. Joni Mielonen LMM
12. Pekka Reittilä JärvSRK
13. Risto Bloigu OUA
14. Miika Kaukovalta JärvSRK
15. Jukka Penttinen LahUA
16. Teemu Harju OUA
TS-10 kans.
A-finaali
sij, nimi, seura, [1.fin, 2.fin, 3.fin] pisteet
1. Christer Andersson MMRc [1,1,1] 2
2. Kalle Lehto KyPak [4,3,2] 5
3. Vesa Yli OUA [3,4,3] 6
4. Sebastian Trzaska JyvSRK [2,9,5] 7
5. Tony Raikas KyPak [8,2,9] 10
6. Teemu Rytsy LMM [6,6,4] 10
7. Pauli Helin TamUA [5,5,6] 10
8. Matti Korvenmaa MikUA [7,7,8] 14
9. Simo Tammela OUA [9,8,7] 15
Pahoittelemme lopputuloksissa ilmenneitä ongelmia. Kiitämme kaikkia kilpailijoita ymmärtävästä suhtautumisesta ongelmiin. Kisapaikalla jakamatta jääneet palkinnot jaetaan Mäntsälän FTT-osakilpailun yhteydessä.