KILPAILIJANUMEROT
Kaudelle 2012 kilpailijat saavat henkilökohtaisen kilpailijanumeron, joka ilmoitetaan aina ilmoittautumisen yhteydessä. Kilpailijanumerot määräytyvät kauden 2011 SM-tulosten mukaan ja uusien kuljettajien tulee anoa kilpailijanumero luokkayhteyshenkilöltä ennen ilmoittautumistaan kauden ensimmäiseen kilpailuunsa.
Eli lähetä luokka, nimi ja seuran lyhenne yv:llä tai maililla osoitteeseen heuli(at)kolumbus.fi niin lisään nimesi listaan. Numerot jaetaan ilmoittautumisjärjestyksessä.
M2-10
Nro Nimi Seura
1 Karri Salmela PKSRCA
2 Petri Ström JoeUA
3 Harri Kervola RccJkl
4 Jani Hovi HyUA
5 Henry Salmen LahUA
6 Jarno Siltanen Jkl srk
7 Sami Salmela PKSRCA
8 Vesa Yli Ospa
9 Riku Tolonen LemUA
10 Joona Haatanen RccJkl
11 Jussi Luopajärvi VUA
12 Tomi Laaksonen MMRc
13 Tommi Sampo Jkl srk
14 Sami Viik ÄkiUA
15 Samuli Kesseli RiiUA
16 Jani Latvala VaToSUA
17 Jarno Halonen PKSRCA
18 Tomi Mairue SRC
19 Jari Itävuori PKSRCA
20 Heikki Sorri JoeUA
21 Jarkko Hyvärinen ÄkiUA
22 Matti Räsänen Ospa
23 Matti Eskelinen RccJkl
24 Janne Kiiski RiiUA
25 Oskari Mäki VUA
26 Marko Mikama UAU
27 Miikka Rahikainen RccJkl
28 Jaakko Huhmarsalo VUA
29 Panu Vehniäinen TamUA
30 Niko Vuorenmaa HyUA
31 Marko Vähäkuopus Ospa
32 Touko Silpola RccJkl
33 Matti Peltoniemi PKSRCA
34 Sami Kääriäinen Ospa
35 Asmo Jakorinne KUA
36 Mika Anttonen Ospa
37 Kari Kuusisto PKSRCA
38 Juho Hyvönen Ospa
39 Markus Suvanto Ospa
40 Keijo Kaattari Ospa
41 Aatu Konttinen JoeUA
42 Pauli Jylhänkangas Ospa
43 Juha Yli-Hemminki EPUA
44 Antti Silvennoinen HyUA
45 Henri Virta UAU
46 Petteri Erkkilä PKSRCA
47 Oskari Matilainen RccJkl
48 Isto Lehtinen VihUA
49 Martti Honkasalo HANKIRALLI
50 Kim Bengs VUA
51 Mikko Laitinen PKSRCA
52 Petri Somppi VUA
53 Rami Maikola ATAK/UA
54 Tommi Torikka ATAK/UA
55 Riku Akkanen PKSRCA
56 Janne Aspinen RccJkl
57 Taneli Erkkilä FED
58 Tanskanen Henry UAU
59 Miika Rinne VUA
60 Juha Suvanto TUA
61 Janne Rantaruikka KotkaUA
62 Antti Nurmikumpu KotkaUA
63 Joonas Hyvärinen KUA
64 Antti Luoto Ospa
65 Alho Tommi TUA
66 Sami Huhta PKSRCA
67 Miro Simonen RccJKL
68 Samppa Orhanen PKSRCA
69 Jarmo Halme TamUA
70 Lari Jäppinen TamUA
71 Eemeli Anttonen Ospa
72 Mikko Luopajärvi VUA
73 Markus Hendricksson VUA
74 Joseph Quagraine PKSRCA
75 Ville Aalto JoeUa
76 Ville Hyppönen PKSRCA
77 Tauno Meriläinen KUA
78 Topias Hyttinen JoeUa
79 Niko Bäckman RccJkl
80 Jani Seppälä Ospa
81 Viljami Kutvonen PKSRCA
82 Toni Montonen SaloUA
83 Niklas Mykkänen LprUA
84 Matti Niinistö PKSRCA
M4-10
Nro Nimi Seura
1 Harri Kervola RccJkl
2 Karri Salmela PKSRCA
3 Henry Salmen LahUA
4 Janne Aspinen RccJkl
5 Jarno Siltanen Jkl srk
6 Petri Ström JoeUA
7 Jussi Luopajärvi VUA
8 Jani Hovi HyUA
9 Mikko Laitinen PKSRCA
10 Sami Salmela PKSRCA
11 Kalle Lehto KyPak
12 Pauli Helin TamUA
13 Riku Tolonen LemUA
14 Vesa Yli Ospa
15 Valtteri Eklund KyPak
16 Tomi Mairue SRC
17 Viljami Kutvonen PKSRCA
18 Tommi Sampo Jkl srk
19 Matti Eskelinen RccJkl
20 Sami Viik ÄkiUA
21 Ville Sipola Ospa
22 Samuli Kesseli RiiUA
23 Janne Valtanen Ospa
24 Miikka Rahikainen RccJkl
25 Mika Anttonen Ospa
26 Juho Hyvönen Ospa
27 Jarno Halonen PKSRCA
28 Jarkko Hyvärinen ÄkiUA
29 Matti Räsänen Ospa
30 Miro Simonen RccJkl
31 Tommi Haapasalo RccJkl
32 Heikki Sorri JoeUA
33 Nikke Pitkä RiiUA
34 Jussi Rinne RccJkl
35 Matti Peltoniemi PKSRCA
36 Antti Luoto Ospa
37 Niko Vuorenmaa HyUA
38 Harri Valli VääUA
39 Janne Antero Rantaruikka KotkaUA
40 Markus Suvanto Ospa
41 Mika Honkonen Ospa
42 Lari Jäppinen TamUA
43 Marko Vähäkuopus Ospa
44 Riku Akkanen PKSRCA
45 Kari Kuusisto PKSRCA
46 Aatu Konttinen JoeUA
47 Sami Huhta PKSRCA
48 Marko Mikama UAU
49 Pauli Jylhänkangas Ospa
50 Miikka Kauttu TamUA
51 Jani Mäkinen RccJkl
52 Martti Honkasalo HANKIRALLI
53 Jesse Sääkslahti RccJkl
54 Jukka Määttä Ospa
55 Petteri Erkkilä PKSRCA
56 Eemeli Anttonen Ospa
57 Niko Bäckman RccJkl
58 Jari Hotti ÄkiUA
59 Henri Virta UAU
60 Ari-Pekka Kyykkä EPUA
61 Antti Nurmikumpu KotkaUA
62 Tommi Torikka ATAK/UA
63 Jari Itävuori PKSRCA
64 Taneli Erkkilä FED
65 Jukka Penttinen LahUA
66 Oskari Mäki VUA
67 Mika Mehtonen KUA
68 Keijo Kaattari Ospa
69 Miika Rinne VUA
70 Jarmo Halme TamUA
71 Lari Jäppinen TamUA
72 Pekka Koivula TamUA
73 Antti Kanniainen Ospa
74 Asmo Jakorinne KUA
75 Tomi Westen PKSRCA
76 Jussi Lammi PKSRCA
77 Jani Niemenmaa PKSRCA
78 Mikael Westerqvist VUA
79 Isto Lehtinen VihUA
80 Antti Silvennoinen HyUA
81 Joseph Quagraine PKSRCA
82 Markus Hendricksson VUA
83 Janne Kiiski RiiUA
84 Ville Aalto JoeUa
85 Ville Hyppönen PKSRCA
86 Jori Mykkänen LprUA
87 Simo Niiva LprUA
88 Kai Hirvonen JoeUA
89 Ismo Vuorinen KUA
90 Joonas Hyvärinen KUA
91 Juho Rajaniemi PKSRCA
92 Lasse Ilvessalo PKSRCA