Oulu RC Racing ja OUA:n pienoisautoilijat kiittävät kaikkia, jotka mahdollistivat näiden kisojen onnistumisen!
Erityisesti kiitokset kisoihin osallistuneille kuljettajille, tuomareille/valvojalle, kerholaisille sekä kaikille kilpailua tukeneille yrityksille.
Kiitos, ilman kaikkien Teidän panosta tämä ei olisi ollut mahdollista!
Tässä tulokset.
Lauantai 1.3.2003
TJ-10
A-finaali
1. Ström Petri (2 1 1)
2. Salminen Ari (1 2 2) TQ
3. Salminen Marko (3 3 8 )
4. Bloigu Risto (5 4 3)
5. Mielonen Joni (6 5 4)
6. Kutvonen Viljami (4 7 6)
7. Kukkula Juha-Petteri (7 6 5)
8. Nevala Matti (8 8 7)
B-finaali
9. Vehniäinen Panu (1 1)
10. Minkkinen Joni (3 2)
11. Trazaska Sebastian (2 3)
12. Harju Teemu (4 5)
13. Laine Kimmo (5 4)
14. Sorjonen Teemu (6 6)
15. Sernola Jaakko (8 7)
16. Rytsy Teemu (7 8 )
TS-10
A-finaali
1. Yli Vesa (3 1 1) TQ
2. Ahoniemi Sakke (1 4 3)
3. Ahoniemi Simo (4 2 2)
4. Andersson Christer (2 7 4)
5. Mänty Mika (5 3 6)
6. Tammela Simo (6 6 5)
7. Eskelinen Matti (7 5 7)
8. Valtanen Janne (8 8 8 )
B-finaali
9. Lehto Kalle (1 1)
10. Jokinen Santeri (2 2)
11. Fager Carl-Magnus (4 3)
12. Vähäkangas Oskari (3 4)
13. Seppälä Jani (5 5)
14. Södergård Björn (6 6)
C-finaali
15. Joentakanen Aki (3 1)
16. Luopajärvi Jussi (2 3)
17. Nyman Harri (1 5)
18. Pyylampi Perttu (5 2)
19. Auranen Tuure (4 4)
20. Sinisaari Kari (6 6)
Sunnuntai 2.3.2003
C-12 SM 2003
A-finaali
1. Simo Ahoniemi (1 1 3)
2. Sakke Ahoniemi (2 3 1)
3. Vesa Yli (3 2 2)
4. Teemu Saarinen (4 4 5)
5. Matti Aaltonen (5 5 4)
6. Jarno Siltanen (6 6 6)
7. Mika Mänty (7 7 8 )
8. Janne Valtanen (8 8 7)
B-finaali
9. Bloigu Risto (1 1)
10. Jani Seppälä (2 3)
11. Jukka Laitinen (3 4)
12. Juha-Petteri Kukkula (7 2)
13. Saku Ervasti (4 6)
14. Maarit Jokela (5 5)
15. Kimmo Laine (6 7)
16. Teemu Harju (8 8 )
Prostock
A-finaali
1. Simo Tammela (1 1 1)
2. Jussi Luopajärvi (2 2 2)
3. Risto Bloigu (3 3 3)
4. Oskari Vähäkangas (4 5 4)
5. Jani Seppälä (5 4 7)
6. Matti Nevala (6 6 5)
7. Kimmo Laine (7 7 6)
TSF-10
A-finaali
1. Kalle Lehto (1 1 1)
2. Christer Andersson (2 2 2)
3. Santeri Jokinen (3 4 3)
4. Tuure Auranen (4 3 4)
5. Joni Mielonen (5 5 5)
6. Kari Sinisaari (6 6 6)