RC10.FI
Kilpailut => Kilpailukutsut => Aiheen aloitti: KyPak - 22.01.15 - klo: 16.31
-
Erälistat / Heats - FinTrack Tour II 2014
24.1.2015 Kuusankoski
TSS-10 Heat 1
# 63 Pusa Miska SaiKart *
# 72 Hannus Hans EST *
# 65 Palo Aleksanteri LahUA *
# 38 Anttonen Eemeli Ospa Ry *
# 68 Koponen Tero KyPak
# 73 Virtanen Jari PKSRCA
# 74 Niskanen Tero Ospa Ry
# 75 Porkka Mikko KyPak
# 76 Pähn Janek EST
TSS-10 Heat 2
# 27 Pylväläinen Mika LahUA
# 69 Haug Risto EST
# 51 Oksanen Joonis RiiUA *
# 16 Laaksonen Jukka MäntsMK
# 17 Loukola Leevi EPUA *
# 26 Mikkelä Juho KyPak *
# 23 Iivonen Matti KyPak
# 64 Saarinen Jere HyUA *
# 32 Haapalehto Nico Ospa Ry *
TSS-10 Heat 3
# 3 Laaksonen Eetu MäntsMK *
# 12 Jokela Santeri ATAK/UA
# 13 Iivonen Pekko KyPak *
# 4 Pausio Valtteri RSRCA *
# 18 Niiranen Mika LahUA
# 11 Teräväinen Riku KyPak *
# 45 Oksanen Jona RiiUA *
# 70 Ressar Rainer EST
# 8 Hakkari Tero EPUA
* NM-kilpailija
TSM-10 Heat 4
# 2 Kuusinen Matias PKSRCA
# 3 Teponoja Miko TamUA
# 17 Heinonen Ari PKSRCA
# 9 Trofimov Kirill RUS
# 5 Saarinen Teemu HyUA
# 4 Minkkinen Joni LMM
# 6 Lehto Kalle KyPak
# 11 Pesonen Eetu LahUA
# 31 Luukkonen Eetu MäntsMK
TSM-10 Heat 5
# 15 Yli Vesa Ospa Ry
# 21 Valtanen Janne Ospa Ry
# 13 Eklund Valtteri KyPak
# 14 Ilvessalo Lasse PKSRCA
# 29 Heinonen Arto PKSRCA
# 16 Niinivirta Toni MäntsMK
# 25 Anttonen Mika Ospa Ry
# 8 Poutiainen August TUA
# 27 Salmen Henry LahUA
TSM-10 Heat 6
# 18 Åfelt Markus RSRCA
# 19 Vähäkuopus Marko Ospa Ry
# 53 Kankaanmäki Jussi LamUA
# 22 Sushkov Vitaly RUS
# 44 Eriksson Tino MäntsMK
# 43 Hyvärinen Joonas PRCA
# 41 Maikola Rami ATAK/UA
# 52 Iivonen Pekko KyPak
TSM-10 Heat 7
# 45 Järviluoma Jari ATAK/UA
# 39 Kiiski Janne RiiUA
# 47 Hakala Manu ATAK/UA
# 42 Lento Pasi Ospa Ry
# 57 Elfström Kim PKSRCA
# 58 Salminen Teemu EPUA
# 59 Smirnov Vadim RUS
# 60 Åfelt Tuomas PKSRCA
* * *
AIKATAULU / TIME TABLE - FinTrack Tour II
24.1.2015 Kuusankoski
Doors open 7:00
Free practice P1 P2
Heat1 TSS-10 08:00 08:56
Heat2 TSS-10 08:08 09:04
Heat3 TSS-10 08:16 09:12
Heat4 TSM-10 08:24 09:20
Heat5 TSM-10 08:32 09:28
Heat6 TSM-10 08:40 09:36
Heat7 TSM-10 08:48 09:44
Ilmoittautuminen / Registration 7.30 – 9:45
Tuomariston kokous / Jury meeting 09:45
Ohjaajakokous / Drivers briefing 10:00
Alkuerät / Qualifying Q1 Q2 Q3 Q4
Heat1 TSS-10 10:30 11:30 13:00 14:00
Heat2 TSS-10 10:38 11:38 13:08 14:08
Heat3 TSS-10 10:46 11:46 13:16 14:16
Heat4 TSM-10 10:54 11:54 13:24 14:24
Heat5 TSM-10 11:02 12:02 13:32 14:32
Heat6 TSM-10 11:10 12:10 13:40 14:40
Heat7 TSM-10 11:18 12:18 13:48 14:48
Lounastauko / Lunch break 12:25 – 13:00
Finaalit / Finals F1 F2 F3
TSS-A 15:45 17:00 18:15
TSM-A 15:55 17:10 18:25
TSM D 16:05 17:20
TSS-C 16:15 17:30
TSM-C 16:25 17:40
TSS-B 16:35 17:50
TSM-B 16:45 18:00
Palkintojen jako / Prize giving ceremony 19:00