FinTrack Tour 2007 -ohjeisto
Liite 1 - KilpailijanumerotUudet kilpailijat:Kilpailu numero anotaan sarjan yhteyshenkilöltä. Ilmoita nimi, seura ja luokka. Yhteystiedot löytyvät
FTT 2007 ohjeistosta.
Vanhat kilpailijat:Ilmoita, jos olet vaihtanut/vaihtamassa luokaa tai seuraa.
TSM-101 Levänen Juho RiiUA
2 Vehniäinen Panu ÄkiUA
3 Trzaska Sebastian JyvSRK
4 Lehto Kalle KyPak
5 Helin Pauli TamUA
6 Yli Vesa OUA
7 Kutvonen Viljami VAU
8 Ahoniemi Simo HyUA
9 Rytsy Teemu LMM
10 Andersson Christer MMRc
11 Kyykkä Ari-Pekka EPUA
12 Fager Carl-Magnus VAU
13 Minkkinen Joni LMM
14 Koivula Pekka TamUA
15 Ahoniemi Sakke HyUA
16 Teponoja Miko TamUA
17 Salminen Ari RiiUA
18 Hölttä Matti VAU
19 Termonen Jouko SRC
20 Mäkinen Veini JärvSRK
21 Salmela Sami VAU
22 Siltanen Jarno JyvSRK
23 Salminen Marko RiiUA
24 Leino Teemu VAU
25 Raikas Tony KyPak
26 Sinisalo Sami TUA
27 Laitala Petri SRC
28 Laptev Ivan RUS
29 Quagraine Joseph VAU
30 Mänty Mika OUA
31 Esimerkki Erkki EVVK/UA
32 Haapsaari Sami TUA
33 Naumov Alexandr RUS
34 Kähkönen Jesse SRC
35 Rintamäki Tatu EPUA
36 Heinonen Ari VAU
37 Helmijoki Visa TamUA
38 Luopajärvi Jussi VUA
39 Saarinen Teemu HyUA
40 Eskelinen Matti JyvSRK
41 Luman Priit EST
42 Södergård Kenneth VUA
43 Pihl Olev EST
44 Mattila Jarno SRC
45 Eskman Henri TamUA
46 Mötshärg Hans EST
47 Koskivuo Juho VAU
48 Kupari Tero LohUA
49 From Petri TUA
50 Egorov Alexey RUS
51 Dudnik Alexey RUS
52 Mairue Tomi SRC
53 Kuusinen Matias VAU
54 Lukkari Harri MMRc
55 Holsti Joonas VAU
56 Huhtala Jukka-Pekka EPUA69 Teppo Kauppinen VAU
TSP-101 Södergård Kenneth VUA
2 Konoila Jyri VAU
3 Silvasti Mika JärvSRK
4 Mustonen Jarkko VAU
5 Salmén Henry LahUA
6 Koskinen Risto TamUA
7 Hiltunen Joni SWK Fin
8 Södergård Björn VUA
9 Lappi Ari MMRc
10 Tsistovski Mihail LahUA
11 Keränen Timo LahUA
12 Mäki Kalle TUA
13 Harmokivi Satu LahUA
14 Korvenmaa Matti MikUA
15 Mäkelin Iina KyPak
16 Ahola Henri KyPak
17 Pikaloff Janne TUA
18 Huhtala Jukka-Pekka EPUA
19 Nyman Harri LMM
20 Pulli Jomi KyPak
21 Bloigu Risto OUA
22 Vehmaa Sami VAU
23 Hellbom Mikael VUA
24 Viik Sami ÄkiUA
25 Lehtojärvi Jethro TUA
26 Karpov Vitaly RUS
27 Klimenkovs Janis LAT
28 Jokinen Juha TamUA
29 Laine Jouko TUA
30 Suoniemi Tero TamUA
31 Wikstén Tommi VAU
32 Hautanen Lauri EPUA
33 Siitonen Joni KyPak
34 Lindeman Tero LMM
35 Vähäkuopus Marko OUA
36 Martynenko Boris RUS
37 Meriläinen Tuukka SRC
38 Jansson Kai KyPak
39 Penttinen Jukka LahUA
40 Vuorenmaa Niko RiiUA
41 Näätänen Jouko VihUA
42 Kupari Jorma LohUA
43 Tuomisto Tero LahUA
44 Saarinen Jouko LohUA
45 Välimäki Henteri VAU
46 Karvanen Teemu SaiKart
47 Pernu Toni VAU
48 Latvio Toni RiiUA
49 Kulkas Juho VAU
50 Neirola Jussi EPUA
51 Jokinen Santeri KyPak
52 Nyrhinen Juha EPUA
53 Haapaharju Kim EPUA
54 Huhmarsalo Jaakko VUA
55 Haapsaari Sami TUA
56 Lehto Jyrki ATAK/UA
57 Iivonen Matti KyPak
58 Koivisto Ilpo VAU
59 Laaksonen Tomi MMRc
60 Häkämies Jukka LohUA
61 Laakso Touko TamUA
62 Heinonen Arto VAU
63 Valtanen Janne OUA
64 Rintamäki Tatu EPUATSS-101 Kuusinen Matias VAU
2 Lukkari Harri MMRc
3 Holsti Joonas VAU
4 Neirola Jussi EPUA
5 Mairue Tomi SRC
6 Kaasinen Aleksi VAU
7 Lindvall Niko VAU
8 Laurila Miika OUA
9 Möller Mikko VAU
10 Laurila Otto RiiUA
11 Aulin Lauri ATAK/UA
12 Nyrhinen Juha EPUA
13 Niinivirta Toni MMRc
14 Sernola Jaakko OUA
15 Oksanen Jami SRC
16 Lehto Jyrki ATAK/UA
17 Salmela Karri VAU
18 Aito Vertti VAU
19 Haapaharju Kim EPUA
20 Himanen Tommi MikUA
21 Taimioja Veli-Pekka KyPAK
22 Sinervo Niko RiiUA
23 Kallio Jesse SaiKart
24 Grönroos Roope RiiUA
25 Kerola Jukka OUA
26 Savolainen Anssi TUA
27 Peltola Jere RiiUA
28 Kesseli Samuli RiiUA
29 Huhmarsalo Jaakko VUA
30 Kauppinen Petteri RiiUA
31 Pohjalainen Jani SaiKart
32 Oksanen Joonas LahUA
33 Mairue Sami SRC
34 Luukkonen Eetu MMRc
35 Latvanen Markus EPUA
36 Suni Joni MMRc
37 Rönnqvist Ville MMRc
38 Karsikko Jukka OUA
39 Kiiski Janne RiiUA
40 Kauna Tanel EST
41 Kutter Aare EST
42 Lahtinen Joona KyPak
43 Kikas IngoC-121 Ahoniemi Simo HyUA
2 Yli Vesa OUA
3 Raikas Tony KyPAK
4 Saarinen Teemu HyUA
5 Mielonen Joni LMM
6 Mänty Mika OUA
7 Mäkinen Veini JärvSRK
8 Salminen Ari RiiUA
9 Ahoniemi Sakke HyUA
10 Tammela Simo OUA
11 Löflund Olli JärvSRK
12 Heikkilä Pekka MäntsMK
13 Kutvonen Viljami VAU
14 Putkonen Niko TamUA
15 Bloigu Risto OUA
16 Reittilä Pekka JärvSRK
17 Harju Teemu OUA
18 Ollinmäki Antti JärvSRK
19 Korvenmaa Matti MikUA
20 Karvanen Teemu SaiKart
21 Kaukovalta Miika JärvSRK
22 Fager Carl-Magnus VAU
23 Klimenkovs Janis LAT
24 Hovi Jani HyUA
25 Tammi Jarno SaiKart
26 Huhmersalo Jaakko VUA
27 Iivonen Matti KyPAK
28 Harmokivi Satu LahUA
29 Kuusinen Matias VAU
30 Kähkönen Jesse SRC
31 Silvasti Mika JärvSRK
32 Salmén Henry LahUA
33 Kyykkä Ari-Pekka EPUA
34 Laptev Ivan RUS
35 Siltanen Jarno JklSRK
36 Mustonen Jarkko VAU
37 Rönnqvist Risto MMRc
38 Vähäkuopus Marko OUA
39 Lappi Ari MMRc
40 Nyrhinen Juha EPUA
41 Valtanen Janne OUA
Uudet numerot kursivoituinaNumerot sijoitetaan touring-luokissa auton molempiin kylkiin etu- tai takaoveen ja C-12 luokassa molempiin kylkiin sekä auton keulaan.
Osoitteesta
http://www.akk-motorsport.fi/lajit/pienoisautoilu/fintraktour/ löytyy sääntöjen mukaiset numeropohjat. Numeroiden koko määräytyy seuraavasti:
- Touringluokissa numerot tulostetaan 1 sivu / A4-arkki
- C-12-luokassa numerot tulostetaan 2 sivua / A4-arkki
Numeroiden mustat kehysviivat on jätettävä näkyviin. Jokaiselle kilpailijalle jaetaan 6 numerotarraa hänen osallistuessa ensimmäiseen kilpailuunsa. Lisänumeroita voi tulostaa tai teettää itse edellämainittujen ohjeiden mukaisesti.