Erälistat
Lauantai 17.5.2003 Kuusankoski
TJ-10
(Nro, Nimi, Seura)
Erä 1
102 Ström Petri LMM
103 Kilpeläinen Tomi PiekUA
104 Mielonen Joni LMM
116 Salminen Ari RiiUA
124 Salminen Marko RiiUA
143 Trzaska Sebastian JyvSRK
Erä 2
110 Järvimäki Joni KyPak
129 Teponoja Miko TamUA
137 Rytsy Teemu ÄkiUA
155 Mattila Jarno SRC
156 Laitala Petri SRC
Erä 3
91 Koskivuo Vesa VAU
138 Säilä Jaakko VAU
157 Meriläinen Tuukka SRC
162 Mäkelin Iina KyPak
199 Siitonen Joni KyPak
TS-10
(Nro, Nimi, Seura)
Erä 4
4 Yli Vesa OUA
15 Termonen Jouko SRC
40 Koivula Pekka TamUA
47 Ahoniemi Sakke HyUA
48 Ahoniemi Simo HyUA
49 Levänen Juho RiiUA
75 Leino Teemu HMR
Erä 5
8 Lehto Kalle KyPak
10 Eskelinen Matti JyvSRK
13 Tenhunen Henri LMM
22 Andersson Christer MMR
51 Jokinen Santeri KyPak
53 Södergård Kenneth VUA
125 Vuorinen Ismo KyPak
Erä 6
6 Tammela Simo OUA
12 Luopajärvi Jussi VUA
21 Auranen Tuure LMM
27 Reittilä Pekka JärvSRK
28 Fager Carl-Magnus VAU
34 Mäkinen Veini JärvSRK
61 Södergård Björn VUA
Erä 7
69 Kaukovalta Miika JärvSRK
74 Hovi Jani HyUA
76 Luman Priit EAMK
77 Pihl Olev EAMK
107 Koskivuo Juho VAU
112 Kutvonen Viljami VAU
130 Kukkula Juha Petteri SeiSRK
AIKATAULU
Lauantai 17.5.2003 Kuusankoski[/b]
Ohjauttu vapaaharjoitus
(Aika, luokka, erä )
08:00 TJ-10 1
08:05 TJ-10 2
08:10 TJ-10 3
08:15 TS-10 4
08:21 TS-10 5
08:27 TS-10 6
08:33 TS-10 7
08:39 TJ-10 1
08:44 TJ-10 2
08:49 TJ-10 3
08:54 TS-10 4
09:00 TS-10 5
09:06 TS-10 6
09:12 TS-10 7
ILMOITTAUTUMINEN VIIM. 9:30
TUOMARISTON KOKOUS 09:30
AJAJAKOKOUS 09:45
(erä, eräharj, 1. alkueräk., 2. alkueräk, 3. alkueräk.)
1 10:15 11:25 12:35 14:00
2 10:23 11:33 12:43 14:08
3 10:31 11:41 12:51 14:16
4 10:39 11:49 12:59 14:24
5 10:47 11:57 13:07 14:32
6 10:55 12:05 13:15 14:40
7 11:03 12:13 13:23 14:48
FINAALIT:
TJ-10 A1 15:30
TS-10 A1 15:40
TS-10 C1 15:50
TJ-10 B1 16:00
TS-10 B1 16:10
TJ-10 A2 16:30
TS-10 A2 16:40
TS-10 C2 16:50
TJ-10 B2 17:00
TS-10 B2 17:10
TJ-10 A3 17:30
TS-10 A3 17:40
PALKINTOJEN JAKO N. KLO 18:00
Ajokide ilmoitetaan sähköpostitse torstai-illan aikana.