Lopulliset ilmoittauneet 95 kpl joista 2 perui eli ei ihan mennyt 100 puhki:
18. - 19.10.2008 Rebellion Race Ilmoittautumisaika 16.09. - 13.10. 18:00
Ilmoittautuneita 93, joista peruuttaneita 0
Ilmoittautuneet 1: TSS-10 Yhteensä 12, joista peruuttaneita 0
Ohjaaja Seura
Kauppinen Petteri RiiUA
Louhi Jaakko TUA
Luukkonen Eetu MMRc
Ovaskainen Joni MMRc
Pitkä Nikke RiiUA
Poutiainen August TUA
Rönnqvist Ville MMRc
Salmela Karri UAU
Salo Lassi RiiUA
Savolainen Anssi TUA
Suni Joni MMRc
Taimioja Veli-Pekka KyPak
Ilmoittautuneet 2: ProStock Yhteensä 27, joista peruuttaneita 0
Ohjaaja Seura
Dudnik Alexey RUS
Egorov Alexey
Heinonen Arto UAU
Helin Pauli TamUA
Häkämies Jukka LohUA
Hölttä Matti UAU
Kaasinen Harri UAU
Karpov Vitaly RUSSIA
Kerola Jukka OUA
Keränen Timo LahUA
Kiiski Janne RiiUA
Konoila Jyri UAU
Korvenmaa Matti MikUA
Koskinen Risto TamUA
Kulkas Juho UAU
Lindvall Niko UAU
Martynenko Boris
Naumov Alexandr
Nordman Sten UAU
Petrov Yuriy
Salmela Sami UAU
Seppälä Markku UAU
Takkinen Sami LahUA
Tsistovski Mihail LahUA
Valkola Jari UAU
Valtanen Janne OUA
Wikstén Tommi UAU
Ilmoittautuneet 3: TSM-10 Yhteensä 24, joista peruuttaneita 0
Ohjaaja Seura
Ahoniemi Simo HyUA
Andersson Christer MMRc
Heinonen Ari UAU
Holsti Joonas UAU
Koivula Pekka TamUA
Kutvonen Viljami UAU
Kuusinen Matias UAU
Kyykkä Ari-Pekka EPUA
Laptev Ivan RUSSIA
Laurila Miika OUA
Laurila Otto RiiUA
Lehto Kalle KyPak
Levänen Juho RiiUA
Lukkari Harri MMRc
Mairue Tomi SRC
Minkkinen Joni LMM
Myöhänen Tomi UAU
Quagraine Joseph UAU
Rinne Miika SuSeKa
Rytsy Teemu LMM
Salmen Henry LahUA
Teponoja Miko TamUA
Trzaska Sebastian Jkl srk
Yli Vesa OUA
Ilmoittautuneet 4: MODIFIED FOAM Yhteensä 3, joista peruuttaneita 0
Ohjaaja Seura
Andersson Christer MMRc
Kuusinen Matias UAU
Levänen Juho RiiUA PERUTTU
Ilmoittautuneet 5: C-12 Yhteensä 16, joista peruuttaneita 0
Ohjaaja Seura
Ahoniemi Simo HyUA
Ambrasas Mindaugas Lithuania
Hovi Jani HyUA
Klimenkovs Janis LAT
Laptev Ivan
Laurila Miika OUA
Mustonen Jarkko UAU
Mäkinen Mikko VMF
Mäkinen Veini JärvSRK
Penttinen Jukka LahUA
Raikas Tony KyPak
Saarinen Teemu HyUA
Siltanen Jarno Jkl srk
Urbonas Evaldas Liettua
Yli Vesa OUA
Zikmanis Ugis LATVIA
Ilmoittautuneet 6: Tamiya Mini. 15 nopeinta mahtuu Yhteensä 11, joista peruuttaneita 0
Ohjaaja Seura
Heikkilä Pekka MäntsMK
Honkanen Matti MikUA
Hovi Jani HyUA
Iivonen Matti KyPak
Jansson Kai KyPak
Konoila Jyri UAU
Kulkas Juho UAU
Kähkönen Jesse SRC
Pyörre Petri -
Reittilä Pekka JärvSRK
Rönnqvist Risto JärvSRK