Erälistat 22.5.2004
Kuusankoski
Erä 1 TJ-10
49 Iina Mäkelin KyPak
54 Juhana Tuomisto VUA
82 Joni Siitonen KyPak
161 Henri Ahola KyPak
176 Mikael Vainionpää SeiSRK
179 Matti Korvenmaa MikUA
185 Henry Salmen LahUA
Erä 2 TJ-10
85 Jussi Neirola SeiSRK
115 Tommi Himanen MikUA
149 Jouko Näätänen VihUA
153 Matti Hölttä VAU
155 Jukka-Pekka Huhtala EPUA
159 Harri Lukkari MMR
Erä 3 TJ-10
46 Matias Saunamäki SeiSRK
81 Matti Nevala OUA
108 Antti Pollari OUA
154 Jukka Penttinen LahUA
156 Niko Vuorenmaa RiiUA
157 Tatu Rintamäki SeiSRK
169 Jarkko Mustonen HMR
Erä 4 TJ-10
25 Viljami Kutvonen VAU
35 Panu Vehniäinen ÄkiUA
38 Joni Minkkinen LMM
39 Sebastian Trzaska JyvSRK
42 Miko Teponoja TamUA
44 Teemu Rytsy ÄkiUA
74 Jarno Mattila HySRK
94 Arto Viitalähde OUA
Erä 5 TS-10
1 Simo Ahoniemi HyUA
3 Sakke Ahoniemi HyUA
5 Jouko Termonen SRC
7 Vesa Yli OUA
9 Kalle Lehto KyPak
21 Christer Andersson MMR
23 Pauli Helin TamUA
167 Jaakko Ilvonen KyPak
Erä 6 TS-10
8 Ismo Vuorinen KyPak
11 Jussi Luopajärvi VUA
15 Simo Tammela OUA
29 Matti Eskelinen JyvSRK
31 Joni Mielonen LMM
33 Ari Salminen RiiUA
83 Kenneth Södergård VUA
Erä 7 TS-10
10 Veini Mäkinen JärvSRK
16 Henri Eskman TamUA
17 Olev Pihl EAMK
32 Marko Salminen RiiUA
34 Petri Laitala HySRK
37 Juho Koskivuo VAU
73 Ari-Pekka Kyykkä SeiSRK
125 Jyri Konoila VAU
Erä 8 TS-10
14 Carl-Magnus Fager VAU
24 Pekka Reittilä JärvSRK
27 Miika Kaukovalta JärvSRK
63 Jaakko Säilä VAU
120 Vesa Koskivuo VAU
130 Tero Kupari LohUA
158 Niko Putkonen TamUA
172 Priit Luman EAMK
Aikataulu 22.5.2004
Kuusankoski
ILMOITTAUTUMINEN 7:30 - 10:00
TUOMARISTON KOKOUS 09:45
AJAJAKOKOUS 10:00
erä, Harj1, Harj2, 1.ae, 2.ae, 3.ae, 4.ae
1 08:00 09:10 10:30 11:40 13:00 14:10
2 08:07 09:17 10:38 11:48 13:08 14:18
3 08:14 09:24 10:46 11:56 13:16 14:26
4 08:21 09:31 10:54 12:04 13:24 14:34
5 08:28 09:38 11:02 12:12 13:32 14:42
6 08:35 09:45 11:10 12:20 13:40 14:50
7 08:42 09:52 11:18 12:28 13:48 14:58
8 08:49 09:59 11:26 12:36 13:56 15:06
FINAALIT:
Luokka, finaali, Fin 1, Fin 2, Fin 3
TJ-10 A 15:45 16:55 18:05
TS-10 A 15:55 17:05 18:15
TS-10 D 16:05 17:15
TJ-10 C 16:15 17:25
TS-10 C 16:25 17:35
TJ-10 B 16:35 17:45
TS-10 B 16:45 17:55
PALKINTOJEN JAKO: 18.45
Harjoituskidetietoja lähetellään pitkin viikkoa, joten tarkasta sähköpostisi.
Tervetuloa!
* * *
Edit 18.5.: Erä 2 TJ-10 Matias Vikstedt poistettu