Aikataulu - FinTrack Tour 2004 I
17.1.2004 Kuusankoski
Ovet aukeaa 7:00
Ilmoittautuminen 7:30 - 10:00
Vapaa Harjoitus
TJ-10
Erä 1 08:00 09:10
Erä 2 08:07 09:17
Erä 3 08:14 09:24
Erä 4 08:21 09:31
Erä 5 08:28 09:38
TS-10
Erä 6 08:35 09:45
Erä 7 08:42 09:52
Erä 8 08:49 09:59
Erä 9 08:56 10:06
Erä 10 09:03 10:13
Ajajakokous 10:30
Alkuerät
[Erä, 1. ae, 2. ae, 3. ae, 4. ae]
Erä 1 11:00 12:30 14:00 15:45
Erä 2 11:08 12:38 14:08 15:53
Erä 3 11:16 12:46 14:16 16:01
Erä 4 11:24 12:54 14:24 16:09
Erä 5 11:32 13:02 14:32 16:17
Erä 6 11:40 13:10 14:40 16:25
Erä 7 11:48 13:18 14:48 16:33
Erä 8 11:56 13:26 14:56 16:41
Erä 9 12:04 13:34 15:04 16:49
Erä 10 12:12 13:42 15:12 16:57
Finaalit
[Fin, 1. fin, 2.fin, 3.fin]
TJ-A 17:30 19:20 21:00
TS-A 17:40 19:30 21:10
TJ-E 17:50 19:40
TS-E 18:00 19:50
TJ-D 18:10 20:00
TS-D 18:20 20:10
TJ-C 18:30 20:20
TS-C 18:40 20:30
TJ-B 18:50 20:40
TS-B 19:00 20:50
Palkintojen jako 21:30
Pitkä päivä siis tiedossa.
Erälistat - FinTrack Tour 2004 I
17.1.2004 Kuusankoski
TJ-10
Erä 1
25 Viljami Kutvonen VAU
34 Petri Laitala HyvSRK
35 Panu Vehniäinen ÄkiUA
38 Joni Minkkinen LMM
39 Sebastian Trzaska JyvSRK
42 Miko Teponoja TamUA
44 Teemu Rytsy ÄkiUA
74 Jarno Mattila HyvSRK
94 Arto Viitalähde OUA
Erä 2
20 Risto Bloigu OUA
40 Tuukka Meriläinen SRC
46 Matias Saunamäki SeiSRK
88 Tomi Laaksonen MMR
105 Santtu Lempinen LahUA
108 Antti Pollari OUA
114 Visa Helmijoki TamUA
151 Marko Huvila JyvSRK
156 Niko Vuorenmaa RiiUA
Erä 3
43 Matias Vikstedt VAU
63 Jaakko Säilä VAU
78 Teemu Sorjonen MMR
85 Jussi Neirola SeiSRK
92 Kim Haapaharju SeiSRK
120 Vesa Koskivuo VAU
146 Jari Kaplas RuKart
149 Jouko Näätänen VihUA
154 Jukka Penttinen LahUA
Erä 4
49 Iina Mäkelin KyPak
50 Teemu Pölkki LMM
56 Henrik Tyvi VUA
82 Joni Siitonen KyPak
115 Tommi Himanen MikUA
116 Markus Honkala LahUA
155 Jukka-Pekka Huhtala EPUA
160 Teemu Juska LahUA
169 Jarkko Mustonen HMR
Erä 5
54 Juhana Tuomisto VUA
106 Jaakko Huhmarsalo VUA
117 Jesse Kallio RuKart
147 Teemu Lempinen TamUA
153 Matti Hölttä VAU
157 Tatu Rintamäki SeiSRK
159 Harri Lukkari MMR
161 Henri Ahola KyPak
162 Vertti Aito VAU
TS-10
Erä 6
1 Simo Ahoniemi HyUA
2 Juho Levänen RiiUA
3 Sakke Ahoniemi HyUA
5 Jouko Termonen SRC
6 Pekka Koivula TamUA
7 Vesa Yli OUA
9 Kalle Lehto KyPak
21 Christer Andersson MMR
22 Teppo Kauppinen VAU
Erä 7
8 Ismo Vuorinen KyPak
18 Joseph Quagraine VAU
55 Jarno Siltanen JyvSRK
59 Reima Mäkinen TUA
61 Timo Rinne TamUA
90 Harri Nyman LMM
100 Aki Joentakanen VAU
112 Teemu Saarinen HyUA
128 Tony Raikas KyPak
Erä 8
10 Veini Mäkinen JärvSRK
11 Jussi Luopajärvi VUA
13 Mika Mänty OUA
14 Carl-Magnus Fager VAU
15 Simo Tammela OUA
19 Henri Tenhunen LMM
23 Pauli Helin TamUA
32 Marko Salminen RiiUA
33 Ari Salminen RiiUA
Erä 9
24 Pekka Reittilä JärvSRK
28 Jani Seppälä OUA
29 Matti Eskelinen JyvSRK
31 Joni Mielonen LMM
37 Juho Koskivuo VAU
41 Petri Ström LMM
73 Ari-Pekka Kyykkä SeiSRK
110 Tom Kalves TamUA
133 Janne Valtanen OUA
Erä 10
79 Harri Ojajärvi OUA
98 Teemu Karvanen RuKart
119 Kari Sinisaari HyUA
125 Jyri Konoila VAU
130 Tero Kupari LohUA
132 Jomi Pulli KyPak
148 Ari Lappi VAU
158 Niko Putkonen TamUA
Tiedot käytettävistä taajuuksista lähetetään sähköpostitse kilpailijoille ensiviikon aikana.
Tervetuloa!