61
Tulokset / Vs: AIKATAULU ja ERÄLISTAT - Maastosarja II Salo 17-18.7.2010
« : 15.07.10 - klo: 11.55 »
ERÄLISTA - Maastosarja II Salo su 18.7.2010
Erä1
Numero Nimi Seura
14 Janne Aspinen Jkl srk
28 Joseph Quagraine UAU
30 Matti Hölttä UAU
72 Henri Virta UAU
74 Miro Simonen Jkl srk
1 Kai Jämsä TUA
2 Jukka Penttinen LahUA
3 Niko Vuorenmaa HyUA
Erä2
Numero Nimi Seura
51 Toni Montonen SaloUA
50 Sakari Penttinen Jkl srk
52 Marko Eklund TamUA
56 Jomi Pulli KyPak
57 Markus Pekkanen VihUA
60 Jukka Häkämies RiiUA
Jethro Lehtojärvi TUA
Teemu Vesterinen TUA
Erä3
Numero Nimi Seura
26 Sami Huhta UAU
69 Kalle Lehto KyPak
85 Miikka Rahikainen Jkl srk
30 Nikke Pitkä RiiUA
27 Marko Mikama UAU
29 Ari Heinonen UAU
49 Henry Kanerva TamUA
72 Henri Virta UAU
Erä4
Numero Nimi Seura
6 Jukka Penttinen LahUA
19 Matti Niinistö UAU
21 Niko Vuorenmaa HyUA
28 Valtteri Eklund KyPak
37 Sami Haapsaari TUA
16 Riku Tolonen LemUA
32 Matti Räsänen Jkl srk
64 Ari-Pekka Kyykkä EPUA
Erä5
Numero Nimi Seura
25 Joseph Quagraine UAU
5 Henry Salmen LahUA
67 Juho Viitamäki Jkl srk
13 Jani Hovi HyUA
4 Pauli Helin TamUA
11 Sami Salmela UAU
10 Jarkko Mustonen UAU
3 Jussi Luopajärvi VUA
14 Samuli Kesseli RiiUA
Erä6
Numero Nimi Seura
2 Harri Kervola Jkl srk
56 Jarno Siltanen Jkl srk
9 Tomi Mairue SRC
24 Arto Heinonen UAU
48 Jussi Rinne Jkl srk
7 Harri Nyman Jkl srk
20 Karri Salmela UAU
8 Matti Eskelinen Jkl srk
12 Viljami Kutvonen UAU
edit:
erää1 muokattu
erää2 & 3 & 5 & 6 muokattu pois ajamis/nostovuoro päällekkäisyydet
Erä1
Numero Nimi Seura
14 Janne Aspinen Jkl srk
28 Joseph Quagraine UAU
30 Matti Hölttä UAU
72 Henri Virta UAU
74 Miro Simonen Jkl srk
1 Kai Jämsä TUA
2 Jukka Penttinen LahUA
3 Niko Vuorenmaa HyUA
Erä2
Numero Nimi Seura
51 Toni Montonen SaloUA
50 Sakari Penttinen Jkl srk
52 Marko Eklund TamUA
56 Jomi Pulli KyPak
57 Markus Pekkanen VihUA
60 Jukka Häkämies RiiUA
Jethro Lehtojärvi TUA
Teemu Vesterinen TUA
Erä3
Numero Nimi Seura
26 Sami Huhta UAU
69 Kalle Lehto KyPak
85 Miikka Rahikainen Jkl srk
30 Nikke Pitkä RiiUA
27 Marko Mikama UAU
29 Ari Heinonen UAU
49 Henry Kanerva TamUA
72 Henri Virta UAU
Erä4
Numero Nimi Seura
6 Jukka Penttinen LahUA
19 Matti Niinistö UAU
21 Niko Vuorenmaa HyUA
28 Valtteri Eklund KyPak
37 Sami Haapsaari TUA
16 Riku Tolonen LemUA
32 Matti Räsänen Jkl srk
64 Ari-Pekka Kyykkä EPUA
Erä5
Numero Nimi Seura
25 Joseph Quagraine UAU
5 Henry Salmen LahUA
67 Juho Viitamäki Jkl srk
13 Jani Hovi HyUA
4 Pauli Helin TamUA
11 Sami Salmela UAU
10 Jarkko Mustonen UAU
3 Jussi Luopajärvi VUA
14 Samuli Kesseli RiiUA
Erä6
Numero Nimi Seura
2 Harri Kervola Jkl srk
56 Jarno Siltanen Jkl srk
9 Tomi Mairue SRC
24 Arto Heinonen UAU
48 Jussi Rinne Jkl srk
7 Harri Nyman Jkl srk
20 Karri Salmela UAU
8 Matti Eskelinen Jkl srk
12 Viljami Kutvonen UAU
edit:
erää1 muokattu
erää2 & 3 & 5 & 6 muokattu pois ajamis/nostovuoro päällekkäisyydet