RC10.FI

Kilpailut => Kilpailijoiden kanava => Aiheen aloitti: jval - 26.08.25 - klo: 14.28

Otsikko: RCM Ultimate laskentasoftan ohjeita
Kirjoitti: jval - 26.08.25 - klo: 14.28
Liitteenä ohjeita softan käyttämiseen.

    - tästä alkuun tarjolla yhdeksän vuotta vanha versio mutta olen tekemässä uutta täydellisempää ohjetta

RCM ohje on luettavissa/ladattavissa tuolta:Ohje löytyy tuolta: RCM ohje V1.1 (https://drive.google.com/file/d/1nLIcBD4B3kTSn6z_re9fmiklNQX0GI90/view?usp=sharing)
Otsikko: Vs: RCM Ultimate laskentasoftan ohjeita
Kirjoitti: iippo777 - 28.08.25 - klo: 09.33
Iso kiitos. Tulee tarpeeseen ja alan opiskelemaan.
Otsikko: Vs: RCM Ultimate laskentasoftan ohjeita
Kirjoitti: Jämsä - 04.09.25 - klo: 17.06
Kiitokset näistä!


t. Kai
Otsikko: Vs: RCM Ultimate laskentasoftan ohjeita
Kirjoitti: jval - 04.09.25 - klo: 18.53
Kuten Kaitsu koevedosten oikolukijana tietää niin uusi ohje on vielä pahasti kesken vaikka sivujakin on jo 50.

Mutta se etenee miltei päivittäin, seuraavana pitäisi saada finaalit ajettua. Simulaatiokisan kuskit ovat jo tarjonnut lahjuksia kaveria paremman sijoituksen toivossa :laugh:
Otsikko: Vs: RCM Ultimate laskentasoftan ohjeita
Kirjoitti: jval - 15.03.26 - klo: 08.12
Ensimmäinen versio on nyt valmis julkaistavaksi. Jos huomaatte virheitä tai haluaisitte lisää sisältöä niin vastatkaa tähän ketjuun tai laittakaa vaikka yv:tä.

Ohje löytyy tuolta: RCM ohje V1.1 (https://drive.google.com/file/d/1nLIcBD4B3kTSn6z_re9fmiklNQX0GI90/view?usp=sharing)