Onkos kukaan kävässy testaamassa rc:llä ajamista tuolla?
http://www.motocrosshalli.fi/index.html
tuohan olisi oikeen mahtava mahollisuus ajaa polttiksella talvella, hintakaan ei pitäs olla este 8€/12h
Oliskohan liian röykkystä ajaa Slässillä?
Surkeita kuvia tuolla galleriassa... Pitänee etsiä jostain vähän informoivampia.
EDIT: Videota hallista: http://www.youtube.com/watch?v=SsKqaNAHseU
Ja se oli hyvä, kun käytit hakua! :)
http://rc10.fi/index.php?topic=24437.msg228450#msg228450
Lainaus käyttäjältä: AiR - 23.02.09 - klo: 12.20
Ja se oli hyvä, kun käytit hakua! :)
http://rc10.fi/index.php?topic=24437.msg228450#msg228450
:cry:
Ei kai tuolla sentään crossien joukossa ajeta? Pitänee soittaa ja kysyy asiasta, jos ei kellään ole factaa latoo pöytään
Areenalla ajetaan vuoroissa jos radalla on ajokkeja joilla ei voi ajaa yhtäaikaa. Eli Rc-autot ajaa omassa ryhmässä ja pyörät omassa ryhmässä esim. 15min erissä.
Tuollahan varmasti mahtuis hyvin ajaan isoilla bensa autoillakin!
Lainaus käyttäjältä: jspl - 23.02.09 - klo: 18.43
Tuollahan varmasti mahtuis hyvin ajaan isoilla bensa autoillakin!
Luulis jos kerran moto/atv:n mahtuu menneen
Kävin n.3 viikkoa sitten päristelemässä Areenalla!! Hauskaa oli vaikkakin autoa ei näe koko radalla, joten tyydyin päästelemään parissa kohdassa kerrallaan... :roll:
Näkyvyys ajokorokkeelta on olematon joten jollet hallitse 'Voimaa' tai ole albatrossi, ei ajamisesta pääse nauttimaan enempää kuin muuallakaan. Muuten aivan loistava paikka juu.
Lainaus käyttäjältä: ToniP - 25.02.09 - klo: 22.14
Näkyvyys ajokorokkeelta on olematon joten jollet hallitse 'Voimaa' tai ole albatrossi, ei ajamisesta pääse nauttimaan enempää kuin muuallakaan. Muuten aivan loistava paikka juu.
Aha, eli ei maksa vaivaa lähtee kattomaan.
Tottahan aina kannattaa kattomaan mennä. Tosiaan ajelu ei oikein suju kuin tietyillä alueilla ja sehän on sama kun pihassa suddais.
ite painelen taas maanantaina tai tiistaina poikkeemaan tuolla... :roll:
Onkos kukaan käynyt tuolla tänävuonna? Taitaa olla ainoita paikkoja suomessa missä pääsee polttiksilla ajamaan sisällä talvella? Itse voisin lähteä ajamaan joku kerta jos seuraa löytyy. Hintakin taitaa olla kohdillaan: 8 e 12 h eli koko päivä. Hypytkin on kunnollisia kuvien perusteella, m8 vois kestää varaosa-auton kanssa. Pystyiskö modet siirtämään tämän aiheen tuonne rc-kerhot ja radat puolelle?