RC10.FI
Kilpailut => Tulokset => Aiheen aloitti: KyPak - 07.07.09 - klo: 16.30
-
ERÄLISTAT - FinTrack Tour VII 2008
11.7.2009 Kuusankoski
Erä 1 TSS-10
#12 Jani Pohjalainen SaiKart
#14 Jesse Kallio SaiKart
#25 Lauri Malinen LahUA
#28 Jarkko Rantala KyPak
#29 Miika Rantala KyPak
Erä 2 TSS-10
#16 August Poutiainen TUA
#10 Jaakko Louhi TUA
#2 Eetu Luukkonen MMRc
#4 Karri Salmela UAU
#26 Juha Ahola LahUA
#11 Lassi Salo RiiUA
Erä 3 TSP-10
#15 Sami Haapsaari TUA
#16 Björn Södergård VUA
#12 Jyri Konoila UAU
#26 Janne Kiiski RiiUA
#22 Juho Kulkas UAU
#67 Risto Haug EST
#70 Jari Ahola UAU
Erä 4 TSP-10
#2 Tomi Myöhänen UAU
#65 Kenneth Södergård EPUA
#36 Jukka Penttinen LahUA
#13 Tommi Wikstén UAU
#20 Sami Takkinen LahUA
#8 Niko Lindvall UAU
#10 Sami Salmela UAU
Erä 5 TSM-10
#6 Christer Andersson MMRc
#3 Teemu Rytsy LMM
#8 Miko Teponoja TamUA
#5 Joni Minkkinen LMM
#10 Matias Kuusinen UAU
#1 Sebastian Trzaska KyPak
#2 Viljami Kutvonen UAU
#9 Sakke Ahoniemi HyUA
#4 Simo Ahoniemi HyUA
Erä 6 TSM-10
#12 Harri Lukkari MMRc
#7 Kalle Lehto KyPak
#14 Pauli Helin TamUA
#16 Tomi Mairue SRC
#20 Joni Hiltunen TUA
#46 Antero Kivijärvi UAU
#11 Ari-Pekka Kyykkä EPUA
#28 Toni Niinivirta MMRc
Erä 7 TSM-10
#24 Panu Vehniäinen ÄkiUA
#13 Otto Laurila RiiUA
#50 Henry Salmén LahUA
#44 Miika Rinne SuSeKa
#41 Miika Laurila OUA
#25 Olev Pihl EST
#27 Iina Mäkelin KyPak
#51 Taneli Erkkilä FED
* * *
Aikataulu / Time table - FinTrack Tour VII 2009
11.7.2009 Kuusankoski
Ohjattu harjoitus / Controlled practice
Erä / Heat P1 P2
TSS 1 8:00 8:49
TSS 2 8:07 8:56
TSP 3 8:14 9:03
TSP 4 8:21 9:10
TSM 5 8:28 9:17
TSM 6 8:35 9:24
TSM 7 8:42 9:31
Ilmoittautuminen / Registration 8:00 - 9:30
Tuomariston kokous / Jury meeting 9:45
Ohjaajakokous / Drivers meeting 10:00
Alkuerät / Qualifying
Erä / Heat Q1 Q2 Q3 Q4
TSS 1 10:20 11:25 13:00 14:05
TSS 2 10:28 11:33 13:08 14:13
TSP 3 10:36 11:41 13:16 14:21
TSP 4 10:44 11:49 13:24 14:29
TSM 5 10:52 11:57 13:32 14:37
TSM 6 11:00 12:05 13:40 14:45
TSM 7 11:08 12:13 13:48 14:53
Lounastauko / Lunch: 12:20 - 13:00
Finaalit / Finals F1 F2 F3
TSS-A 16:00 17:20 18:30
TSP-A 16:10 17:30 18:40
TSM-A 16:20 17:40 18:50
TSM-C 16:30 17:50
TSS-B 16:40 18:00
TSP-B 16:50 18:10
TSM-B 17:00 18:20
Palkintojen jako / Prize-giving 19:20
TP-10 vapaa harjoitus 19:30 - 21:00
TERVETULOA!