Tulokset löytyvät tällä hetkellä LiveRC:n Mudelihall-sivulta (klikkaa results):
http://live.liverc.com/1018-Mudelihall/M2-10 Results
Place Name (Q place) Round 1 Round 2 Round 3 pts
A-1 Valander, Joel (2) 1st = 1pts 3rd = 3pts 1st = 1pts 2
20/5:15.966 20/5:10.860 19/5:01.983
A-2 Haatanen, Joona (TQ) 3rd = 3pts 1st = 1pts 2nd = 2pts 3
19/5:08.209 20/5:07.423 19/5:02.838
A-3 Tiit, Jorg Miikael (3) 2nd = 2pts 2nd = 2pts 3rd = 3pts 4
19/5:05.842 20/5:09.420 19/5:04.827
A-4 Mort, Max (4) 4th = 4pts 4th = 4pts 8th = 8pts 8
19/5:08.493 19/5:03.464 18/5:03.860
A-5 Siltanen, Jarno (6) 6th = 6pts 8th = 8pts 4th = 4pts 10
19/5:13.702 19/5:15.869 19/5:12.764
A-6 Jappinen, Lari (10) 5th = 5pts 6th = 6pts 7th = 7pts 11
19/5:11.983 19/5:10.754 19/5:21.387
A-7 Honkanen, Markku (8) 8th = 8pts 7th = 7pts 6th = 6pts 13
18/5:00.564 19/5:12.578 19/5:20.898
A-8 Iivonen, Pekko (7) 9th = 9pts 5th = 5pts 10th = 10pts 14
18/5:00.835 19/5:08.414 3/43.373
A-9 Vieno, Eeli (5) 10th = 10pts 9th = 9pts 5th = 5pts 14
18/5:10.276 19/5:18.574 19/5:15.028
A-10 Orhanen, Samppa (9) 7th = 7pts 10th = 10pts 9th = 9pts 16
19/5:15.126 17/5:01.478 16/4:28.247
B-1 Salmela, Karri (11) 1st = 1pts 1st = 1pts 4th = 4pts 2
19/5:11.087 19/5:02.283 18/5:04.300
B-2 Heinonen, Ari (13) 3rd = 3pts 2nd = 2pts 1st = 1pts 3
19/5:13.872 19/5:08.450 19/5:08.568
B-3 Mairue, Tomi (14) 2nd = 2pts 3rd = 3pts 5th = 5pts 5
19/5:12.085 19/5:14.635 18/5:06.736
B-4 Kasekamp, Karl (18) 9th = 9pts 4th = 4pts 2nd = 2pts 6
17/5:00.429 19/5:17.176 19/5:16.642
B-5 Hannus, Hans (17) 4th = 4pts 5th = 5pts 3rd = 3pts 7
19/5:14.139 18/5:01.575 18/5:03.091
B-6 Silpola, Touko (12) 5th = 5pts 7th = 7pts 6th = 6pts 11
19/5:16.227 18/5:10.853 18/5:08.978
B-7 Ruotsalainen, Lauri (19) 6th = 6pts 8th = 8pts 7th = 7pts 13
18/5:05.731 18/5:11.566 18/5:11.316
B-8 Ressar, Rainer (15) 7th = 7pts 6th = 6pts 8th = 8pts 13
18/5:17.368 18/5:07.433 18/5:15.214
B-9 Saarinen, Konsta (20) 8th = 8pts 10th = 10pts 10th = 10pts 18
18/5:19.895 10/3:06.587 15/4:28.663
B-10 Niinivirta, Toni (16) 10th = 10pts 9th = 9pts 9th = 9pts 18
17/5:03.001 18/5:13.908 18/5:23.165
C-1 Poutiainen, August (21) 1st = 1pts 1st = 1pts 10th = 10pts 2
19/5:16.717 18/5:02.615 0/0.000
C-2 Hyvarinen, Joonas (23) 2nd = 2pts 2nd = 2pts 7th = 7pts 4
18/5:08.457 18/5:06.849 17/5:14.763
C-3 Ylikorpi, Pete (22) 5th = 5pts 5th = 5pts 1st = 1pts 6
18/5:12.988 18/5:14.785 18/5:02.786
C-4 Silvennoinen, Antti (24) 4th = 4pts 3rd = 3pts 6th = 6pts 7
18/5:12.304 18/5:07.848 17/5:03.417
C-5 Salmela, Sami (26) 3rd = 3pts 4th = 4pts 5th = 5pts 7
18/5:11.941 18/5:10.047 17/5:00.597
C-6 Ilus, Robin (28) 6th = 6pts 9th = 9pts 2nd = 2pts 8
17/5:01.325 0/0.000 18/5:04.389
C-7 Koski, Ari (27) 7th = 7pts 9th = 9pts 3rd = 3pts 10
17/5:01.706 0/0.000 18/5:12.505
C-8 Syrjanen, Arttu (30) 8th = 8pts 6th = 6pts 4th = 4pts 10
17/5:04.085 18/5:19.351 18/5:13.780
C-9 Haug, Risto (29) 9th = 9pts 7th = 7pts 9th = 9pts 16
17/5:08.820 11/3:08.622 4/1:04.529
C-10 Mykkanen, Jori (25) 10th = 10pts 8th = 8pts 8th = 8pts 16
14/4:03.827 6/1:44.610 13/4:06.676
D-1 Kuivalainen, Eetu (31) 3rd = 3pts 1st = 1pts 1st = 1pts 2
17/5:17.719 18/5:17.678 17/5:03.484
D-2 Uotila, Vesa (33) 1st = 1pts 4th = 4pts 4th = 4pts 5
17/5:07.537 17/5:18.515 17/5:16.419
D-3 Juvonen, Toni (36) 2nd = 2pts 3rd = 3pts 9th = 9pts 5
17/5:12.492 17/5:17.973 15/5:23.504
D-4 Eskelinen, Matti (35) 9th = 9pts 2nd = 2pts 6th = 6pts 8
12/3:54.527 17/5:09.484 16/5:03.057
D-5 Vaher, Bruno (37) 5th = 5pts 7th = 7pts 3rd = 3pts 8
16/5:12.303 16/5:10.500 17/5:15.977
D-6 Ilus, Kuldar (32) 7th = 7pts 10th = 10pts 2nd = 2pts 9
15/5:08.628 14/4:00.786 17/5:13.761
D-7 Shatov, Alex (40) 10th = 10pts 6th = 6pts 5th = 5pts 11
0/0.000 16/5:09.264 16/5:00.637
D-8 Haahti, Juhani (38) 6th = 6pts 5th = 5pts 10th = 10pts 11
15/5:07.608 16/5:01.570 15/5:24.196
D-9 Helistola, Mikko (34) 4th = 4pts 8th = 8pts 8th = 8pts 12
16/5:02.470 16/5:19.183 15/5:10.736
D-10 Lankinen, Pasi (39) 8th = 8pts 9th = 9pts 7th = 7pts 15
15/5:13.759 15/5:17.899 16/5:05.903
E-1 Kostilainen, Teo (42) 5th = 5pts 1st = 1pts 3rd = 3pts 4
15/5:09.422 16/5:06.644 16/5:11.377
E-2 Chernukhin, Aleksandr (43) 3rd = 3pts 5th = 5pts 1st = 1pts 4
15/5:04.989 15/5:01.618 16/5:07.886
E-3 Kivaste, Vahur (41) 2nd = 2pts 2nd = 2pts 2nd = 2pts 4
15/5:04.572 16/5:09.601 16/5:11.351
E-4 Hannus, Hannes (47) 1st = 1pts 8th = 8pts 5th = 5pts 6
15/5:03.668 15/5:14.042 15/5:04.335
E-5 Tsekenjuk, Raido (44) 4th = 4pts 3rd = 3pts 6th = 6pts 7
15/5:05.141 16/5:14.636 15/5:05.600
E-6 Lukk, Kalev (45) 8th = 8pts 4th = 4pts 4th = 4pts 8
11/3:45.957 16/5:17.567 15/5:03.316
E-7 Lemmetty, Jussi (46) 7th = 7pts 6th = 6pts 7th = 7pts 13
14/5:06.583 15/5:08.179 15/5:15.755
E-8 Haahti, Kasper (48) 6th = 6pts 7th = 7pts 8th = 8pts 13
15/5:19.109 15/5:09.432 15/5:17.280
M4-10 Results
Place Name (Q place) Round 1 Round 2 Round 3 pts
A-1 Valander, Joel (TQ) 1st = 1pts 3rd = 3pts 1st = 1pts 2
21/5:03.137 20/5:01.808 21/5:01.779
A-2 Heinonen, Ari (3) 10th = 10pts 1st = 1pts 2nd = 2pts 3
6/1:27.489 21/5:12.210 21/5:10.645
A-3 Haatanen, Joona (4) 4th = 4pts 2nd = 2pts 4th = 4pts 6
20/5:01.268 20/5:01.549 21/5:14.054
A-4 Honkanen, Markku (5) 3rd = 3pts 5th = 5pts 3rd = 3pts 6
21/5:13.646 20/5:05.153 21/5:13.839
A-5 Salmela, Karri (2) 2nd = 2pts 10th = 10pts 7th = 7pts 9
21/5:07.872 12/3:06.099 20/5:04.355
A-6 Jappinen, Lari (9) 6th = 6pts 4th = 4pts 6th = 6pts 10
20/5:09.711 20/5:04.260 20/5:01.547
A-7 Mort, Max (7) 7th = 7pts 6th = 6pts 5th = 5pts 11
20/5:09.979 20/5:06.877 21/5:15.702
A-8 Orhanen, Samppa (6) 5th = 5pts 7th = 7pts 10th = 10pts 12
20/5:04.390 20/5:09.287 8/1:54.381
A-9 Niinivirta, Toni (10) 8th = 8pts 8th = 8pts 8th = 8pts 16
20/5:12.815 20/5:13.905 20/5:04.730
A-10 Lainemae, Hendrik (8) 9th = 9pts 9th = 9pts 9th = 9pts 18
19/5:00.945 19/5:05.536 20/5:12.744
B-1 Kasekamp, Karl (11) 5th = 5pts 3rd = 3pts 1st = 1pts 4
19/5:00.804 20/5:05.546 21/5:14.108
B-2 Mairue, Tomi (12) 3rd = 3pts 1st = 1pts 3rd = 3pts 4
20/5:15.575 21/5:15.234 20/5:00.721
B-3 Poutiainen, August (15) 2nd = 2pts 2nd = 2pts 2nd = 2pts 4
20/5:11.388 20/5:01.714 21/5:15.414
B-4 Ruotsalainen, Lauri (14) 1st = 1pts 5th = 5pts 5th = 5pts 6
20/5:02.434 20/5:06.639 20/5:07.590
B-5 Silvennoinen, Antti (16) 4th = 4pts 4th = 4pts 4th = 4pts 8
20/5:16.313 20/5:06.335 20/5:04.625
B-6 Ilus, Robin (17) 7th = 7pts 8th = 8pts 6th = 6pts 13
19/5:07.029 20/5:22.510 20/5:09.810
B-7 Iivonen, Pekko (19) 9th = 9pts 6th = 6pts 8th = 8pts 14
17/5:34.469 20/5:10.228 20/5:12.422
B-8 Siltanen, Jarno (13) 10th = 10pts 7th = 7pts 7th = 7pts 14
7/5:14.781 20/5:15.987 20/5:10.165
B-9 Silpola, Touko (18) 6th = 6pts 10th = 10pts 10th = 10pts 16
19/5:05.418 19/5:19.953 19/5:11.652
B-10 Koski, Ari (20) 8th = 8pts 9th = 9pts 9th = 9pts 17
19/5:07.386 19/5:01.410 19/5:10.753
C-1 Saarinen, Konsta (22) 3rd = 3pts 1st = 1pts 1st = 1pts 2
19/5:11.024 19/5:01.609 19/5:01.544
C-2 Hyvarinen, Joonas (23) 1st = 1pts 2nd = 2pts 4th = 4pts 3
20/5:15.725 19/5:05.680 19/5:18.676
C-3 Syrjanen, Arttu (25) 2nd = 2pts 9th = 9pts 2nd = 2pts 4
19/5:07.195 8/2:06.507 19/5:11.909
C-4 Ilus, Kuldar (21) 6th = 6pts 4th = 4pts 3rd = 3pts 7
18/5:05.141 19/5:16.607 19/5:12.453
C-5 Ylikorpi, Pete (26) 4th = 4pts 8th = 8pts 5th = 5pts 9
18/5:00.538 10/2:36.870 19/5:18.944
C-6 Lainemae, Rihard (24) 7th = 7pts 3rd = 3pts 9th = 9pts 10
18/5:05.969 19/5:15.286 8/2:04.065
C-7 Cesiulis, Domantas (28) 5th = 5pts 7th = 7pts 6th = 6pts 11
18/5:03.534 17/5:01.725 18/5:06.981
C-8 Zikmanis, Ugis (27) 8th = 8pts 5th = 5pts 8th = 8pts 13
18/5:12.421 18/5:04.337 17/5:00.817
C-9 Freimanis, Haralds (30) 9th = 9pts 6th = 6pts 7th = 7pts 13
17/5:04.277 17/5:01.308 18/5:10.260
C-10 Janis, Klimenkovs (29) 10th = 10pts 10th = 10pts 10th = 10pts 20
17/5:04.445 0/0.000 0/0.000
D-1 Shatov, Alex (31) 4th = 4pts 1st = 1pts 1st = 1pts 2
17/5:01.448 18/5:09.354 18/5:13.945
D-2 Pahn, Janek (33) 2nd = 2pts 2nd = 2pts 2nd = 2pts 4
18/5:15.642 17/5:06.513 17/5:00.328
D-3 Rolis, Krisjanis (32) 1st = 1pts 10th = 10pts 4th = 4pts 5
18/5:12.996 13/3:42.143 17/5:09.278
D-4 Chernukhin, Aleksandr (35) 7th = 7pts 3rd = 3pts 3rd = 3pts 6
16/5:05.745 17/5:10.262 17/5:03.846
D-5 Haahti, Juhani (38) 3rd = 3pts 5th = 5pts 10th = 10pts 8
17/5:00.099 17/5:15.808 9/2:38.472
D-6 Rinteela, Pasi (34) 6th = 6pts 4th = 4pts 6th = 6pts 10
16/5:04.158 17/5:15.193 16/5:12.370
D-7 Sprancis, Maris (36) 5th = 5pts 6th = 6pts 5th = 5pts 10
17/5:10.634 16/5:03.253 17/5:19.564
D-8 Makinen, Jani (37) 8th = 8pts 7th = 7pts 7th = 7pts 14
16/5:14.504 16/5:11.719 16/5:16.893
D-9 Haahti, Kasper (39) 10th = 10pts 8th = 8pts 9th = 9pts 17
5/1:39.624 15/5:01.594 14/5:13.796
D-10 Freimanis, Kristers (40) 9th = 9pts 9th = 9pts 8th = 8pts 17
15/5:09.205 15/5:12.178 15/5:02.304
Kuvia kisoista löytyy WJ:n Facebook-sivulta:
https://www.facebook.com/WinterJumps/