Päävalikko
valikko

Näytä viestit

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.

Näytä viestit valikko

Aiheet - saunamakkara

#1
elisiis itse olen varmaan sellaiset 50 e uusiin osiin mutta jos auto +osat nii se on varmaan jotain 210 e luokkaa :)
#2
Yleinen keskustelu / RACE CHRONO
27.08.11 - klo: 12.18
Tietääkö kukaan ? miten Race Chronoa käytetään ??? siis ku siin on se valikko juttu jne jne ku pitäs saaha auton huippu nopeus mitattua :)
#3
lähettäkää kuvia omista rc auto radoista jotka ovat omilla pihoilla :)
#4
eli siis siinä se on kehuja ja huonoja puolia rc auton valmistajista ja rc autoista tulemaan tänne :)
#5
tällänen sit tuli ku oli vähä tylsää eli jos oot kotkalainen rc harrastelija nii liity tähän keskusteluun täällä voi tutustu uusiin kavereihin ja kun on kavereita voi mennä jonnekin porukassa ajelee :) minä en tunne nimittäin vasta kuin yhden rc harrastajan ja hänkin asuu hesassa :)