Päävalikko
valikko

Näytä viestit

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.

Näytä viestit valikko

Viestit - !marco!

#271
Keskustelua kaupankäynnistä / juuh juuh
10.12.03 - klo: 15.23
paljos tommonen savage maxaa ihan vaan perus servojen ja muun kanssa??
#272
Polttisautot / no jaah
10.12.03 - klo: 13.59
muuten miten kyseinen kaara kulkee vakiona ja miten viritettynä saakos siihen vaihteita jos saa niin kertokaa vaihdelaatikon hinta ja muutenkin paljos tommonen auto ylipäätänsä maxaa kaikkineen päivineen? keuliikos se?
#273
Keskustelua kaupankäynnistä / jaah jaah
10.12.03 - klo: 13.16
zorry nyt vaan kaikille mutta satun oleen vähän väsynyt (väsymystä ilmassa) niin että sori nyt kummiskin..
#274
Polttisautot / jooh
10.12.03 - klo: 12.46
paljos tommonen kaara ny oikeestaan kulkee vakiona ja miten sen saa kulkemaan viritettynä keiliiko?
#275
mitäs merkkejä yleensäkkään on olemassa muita kun kyosho ja tamiya ja thunder tiger onko muita johtavi polttismerkkejä ja niiden hintoja kyselisin..  :oops:
#276
hah hah pystyykös niin tekee?  :oops:
#277
siis höh oon tosi tyhmä ylipäätänsä merkit!!   :x
#278
elikkäs nyt ois tarve tosiaan saaha noita mielipiteitä noista merkeistä kun en oo niistä paljoo kuullut kestävyys,viritys noh nyt mennään jo malleihin mutta kyllä niistäkin saa jutella..  :D
#279
Polttisautot / ai sori
09.12.03 - klo: 16.08
en tiiä se vaan poistu  :cry:
#280
elikkäs kertokaapas että mitäs eroa näillä merkeillä on ja kertokaa myös omat kokemuksenne kumpi on parempi vasta alkajalle jolla on jo vähän kokemusta esim oma polttis