Kyllä se muistaakseni oli tuollainen dodge viper tms... koppainen ellen ihan väärin muista.....antenni vähän repsotti.....aika tasapainoisesti käyttäytyi tiukassa kurvissa ennen pääsuoraa jossa olinkin seisoskelemassa
Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.
Näytä viestit valikkoLainaus käyttäjältä: MME - 12.02.08 - klo: 22.25Liimasin ZAP-A-GAP liimalla (ihan siihen tarkoitettu) ensin pistin vanteeseen liimaa siihen uraan (kunnolla) ja sitten rengas paikalleen jonka jälkeen vielä vanteen ja renkaan välistä lisää jotta varmasti on kunnolla... joten renkaat oli kunnon liimalla ja kunnolla liimattu
Täytyykin varoa jättämästä mekkauspaikalla auringonpaisteeseen renkaita,jos ne kerran noin helposti irtoaaTai jos vaan liimaisi kunnon liimalla huolellisesti.