Sää suosii, joten illasta poikien kanssa radalla kerhoilta pitämässä klo: 17:00-19:00!
Tervetuloa
Tervetuloa

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.
Näytä viestit valikkoLainaus käyttäjältä: mizgin - 27.11.20 - klo: 17.27
Mikäs täällä Joensuun suunnalla on meininki? Onko minkä verran harrastajia? Itse olen hankkimassa 1/10 buggeja itselle ja pojalle.
Lainaus käyttäjältä: Jolokkonen - 12.05.20 - klo: 21.23
Huomenna ois talkoot ja kertsit heti perään. Aloitetaan hommat klo: 16.00 ja aletaan ajaa sitten klo: 18.002 kpl. isoja lehtipuhaltimia löytyy, joten homma käy sukkelaan.
Tervetuloa vanhat jermut ja uudet lahjakkuudet
Lainaus käyttäjältä: pintakaasu - 31.07.18 - klo: 20.21
Moro,
saatetaan tulla näyttämään naamaa ja nopeutta jonain päivänä parin tai kolmen kuskin voimin mikäli saadaan aikataulut soviteltua kohdilleen, saapiko tulla käymään kylässä?
Muuten, onko teillä varaosapakkia ratalla, ja jos on onko siinä valmiiksi liimattua Minispike takarengasta tuuppiin 10 mm heksivanteella?