Päävalikko
valikko

Näytä viestit

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.

Näytä viestit valikko

Viestit - PJL-Racing

#1
Hintoja muokattu
Tekin pro4 4000kv & 4600kv moottori HP 90€

Savöx SV-1272SG+35kg servo HP 50€

Tamiya Scirocco gt koppa leikattu valmiiksi. Alkuperäiset tarrat mukaan HP 40€

Tamiya TBLE-02S nopeudensäätimet 2kpl toinen uusi toinen käytetty hp 25€

Hobbywing quicrun 1060 HP 20

Myydään tori. Fi palvelun kautta tori diilillä. Halvemmat postit. Löytyy hakusanoilla. Saa tarjota kanssa. Salosta löytyy.
#2
Fg marder sähkö Jokkis auto.. Ajettu muutaman kerran radalla, joten lähes uusi.

 FG Marder 2wd jokkisluokkaan tehty auto.

 Muutamia ajokertoja. (EI jokkiksessa)

 Hobbywing Max6 säädin ja hobbywing 1100kw moottori

 Savox SV-0235MG servo

Renkaita löytyy 4 kpl vielä mukaan

Tästä vaikka kisoihin tai piha suditteluun

HP 400€ tuote löytyy Salosta ja myynti tori. Fi palvelun kautta koska postimaksut yms helpompi sitä kautta. Löytyy FG marder kirjoittamalla hakukenttään.
#3
Eikös se ole tuolla kisaaja määrällä ihan sopivat..Eri asia olisi jos täällä riittäisi kuskeja edes m8:ssa muutaman erän verran. Nostajiakin tarvitsee olla. Ja parhaimmat edelleen pääsee sinne A-Finaaliin  :wink: 
#4
Yleinen keskustelu / Vs: Omat RC-Videot
29.09.23 - klo: 08.07
Muutama video rc jokkiksesta  :azn:

Kaatiskunkku 13: https://youtu.be/vrQbJXieAog?si=EwH3hqv8Gxe7Ho-e

Rc Jokkis kausi 2023: https://youtu.be/09WgaEkGrsU?si=7B8B6yZN5N6kduXg
#5
Yleinen keskustelu / Vs: Omat RC-Videot
21.06.23 - klo: 07.33
https://youtu.be/THM6AQI0rVQ

Sieltä Salon M8 ja M8e:n sm kilpailu videota.. Kaikkien finaalilähtöjen ekat kierrokset ja palkintojen jako  :azn:
#7
Siirretty tuloksiin.
#8
Petri Laukkanen SC4-10 #8
#9
Yleinen keskustelu / Vs: Omat RC-Videot
21.01.23 - klo: 14.10
Video sarja alkaa missä rakennetaan bensa 1/5 jokkis autosta sähkö auto ensi kauden sarjaan.. Ensinmäinen osa nähtävillä nyt 😉 https://youtu.be/9nxvnwkL9z0
#10
RC Jokkis #34 Petri Laukkanen LoiUA
#11
Juu odotellaan täälläkin.
#12
Yleinen keskustelu / Vs: Omat RC-Videot
22.12.21 - klo: 08.30
Video Turun Gt12, C12 ja Rekka kilpailusta 18.12
Videon kuvanlaatu ei ole paras mahdollinen mutta näkee siitä jotain 🙂

https://youtu.be/0vbqEZGr5HM
#13
Yleinen keskustelu / Vs: Omat RC-Videot
23.11.21 - klo: 15.32
Moi.. Tänne alkaa myös tippumaan videoita kisoista ja muutenkin RC aiheisia pätkiä.. Yksi video postattu kun ajettiin kaveri porukassa pikkujoulu kisat.. Tarvitsee se mainita että takatukivarsi oli löysällä jonka huomasin pesun yhteydessä joten siksi vikuroi kalusto 😅

https://youtu.be/o9csMEdDLsQ
#14
Tamiya / Tamiya RM-01
03.11.19 - klo: 11.42
Eipä löytynyt kyseisestä alustasta juttuja täältä niin ajattelin aloittaa.. Onkos monella kyseistä sähköäutoa käytössä tai ollut käytössä? Miten on osat kestänyt ja mistä varaosia on löydetty.. Näyttää saksasta ainakin saavan mutta ei suomen markkinoilta? Itsellä tällä hetkellä kasauksessa Toyotan tom's 84C.. Tuohan on vakiona 380 koneella.. Laittakaas kuvia jos löytyy ja millaisia muutoksia olette koriin tehneet? Vakio akku paikkaan ei sopivaa akkua kyllä meinaa löytyä kun alkuperäisesti on suunniteltu jollekin tamiyan omalle kisa-akulle 6.6V..