Kyllähän idea olis varsin tervetullut jos olis liiketilat (sijainti huom.) josta varaosat voi käydä kipasemassa tarpeeseen tai ainakin sais todella nopealla toimituksella. Just esim. tilasin modelsportilta muutamat osat perjantaina ja maanantaina oli duunipäivän jälkeen luukussa... ei siellä kovin pahan hintaisiakaan ole. eBaysta sitten tulee enemmän tilattua varaosaa ennakkoon jos ei ole niin kiire.
Riippuu niin paljon hintatasosta, nopeudesta jos on kiire, jne. Itellä ja kaverilla SCRT-10:t...
			Riippuu niin paljon hintatasosta, nopeudesta jos on kiire, jne. Itellä ja kaverilla SCRT-10:t...


 Toisi liian pienellä budjetilla sitä vauhdin huumaa, mitä olet hakemassa, ei pääse kokemaan kunnolla jos tyytyy esim. halpaan RTR pakettiin  harjallisilla sähköillä.
 Toisi liian pienellä budjetilla sitä vauhdin huumaa, mitä olet hakemassa, ei pääse kokemaan kunnolla jos tyytyy esim. halpaan RTR pakettiin  harjallisilla sähköillä. Paketille tuli posteineen 3 eri paikasta hintaa yhteensä himpun päälle 400€ mikä ei noista vehkeistä kuitenkaan ole paljon uutena.
 Paketille tuli posteineen 3 eri paikasta hintaa yhteensä himpun päälle 400€ mikä ei noista vehkeistä kuitenkaan ole paljon uutena.  ohkasempi piuha on vasta tulossa jollain koneella, täytyy varmaan odotella... ei tohon piuhan ujutteluunkaan menny ku reilu tunti ja paljosti hermoja.
 ohkasempi piuha on vasta tulossa jollain koneella, täytyy varmaan odotella... ei tohon piuhan ujutteluunkaan menny ku reilu tunti ja paljosti hermoja.
				 Nyt on muutenkin vaan 1 akku kun myin liian laiskat pois. Ens viikolla tulee lisää akkuja
 Nyt on muutenkin vaan 1 akku kun myin liian laiskat pois. Ens viikolla tulee lisää akkuja  
				






 Asianosaisille laitettu yv:tä.
 Asianosaisille laitettu yv:tä.
