Päävalikko
valikko

Näytä viestit

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.

Näytä viestit valikko

Aiheet - savis

#1
Kyosho / Kyosho ultima rb 6.6
06.10.21 - klo: 15.11
Moi

Otsikon autosta löytyy kaasu/jarru tai kaasu/pakki riipuen jumpperien asennon mukaan. Onko mahdollista saada asetettua kaasu/jarru/pakki? Eli jarrun jälkeen kaasupoljinta uudestaan eteen työntämällä tulisi pakki päälle?

savis
#2
Yleinen keskustelu / Ratakamera
12.07.18 - klo: 14.39
Moikka

Onko lavangossa vielä ratakamera käytössä?

Markku
#3
Moikka

Tiedustelisin onko mahdollista modata kyseisestä autosta grossi rata-auto? Tai joku muu rata-auto esim. matto-auto? Nämä termit on minulla vielä hakusessa.

Näin bunkkerilla ajettavan samantapaisilla kopilla matolla.
#4
Tamiya / Tamiyan drifting alusta?
09.07.15 - klo: 11.11
Mikä olisi paras ostopaikka Suomessa?
#5
Onko jollakulla kokemusta Himoto drifteri autosta Hi-4123-P joka on päivitetty?  Olen onnellisen tietämätön drifteri asioista. Vielä kysymys onko 1/10  se oikea koko? Mitä mieltä yleensä Himoto autoista?