Päävalikko

Mäntsälän treenit alkaa

Aloittaja CAi, 15.09.06 - klo: 18.57

CAi

Mäntsälän treenit alkaa huomenna.

Sama aika ja paikka.

eli 9:00 - 15:00, myllymäen koulun voimistelusali

Tervetuloa

MMRc
Sponsored by: Team Associated/Reedy/LRP/XENON racing/Protoform/DHI/JB-foam/V-DeZign/Proline Racing/Ultima 
                     (__\==*==/__)

Bagi

http://rc10.fi/viewtopic.php?t=17935

SAMPERIN TORSTI etkö osaa hakua käyttää hä?

Pakko aina tehä näitä TURHIA topiceja

VAI onks mäntsälän treenit niin kova juttu et niist pitää oikeen oma topic tehä?!?!?    

ET OPETTELE KÄYTTÄMÄÄN SITÄ HAKUA!
LRP / GO / HOBAO http://adf.ly/46GqR

SS

Arvoisa Bagi, tämän CAi:n tiedotteen luonteisen topicin ansiosta minäkin tiedän Mäntsälän treenien ajankohdan...joten se on ollut huomattavasti hyödyllisempi kuin vastauksesi. Tässä aikuiseksi kasvamisessa on sellainen puoli, että ihan kaikki pikku asiat ei enää ärsytä niin paljon, tai ainakin ihan joka asiaa ei viitsi tuoda julki.
Sitä paitsi suosittelen että käyt katsomassa Mäntsälän treenejä, ne voivat todellakin olla yllättävän kova juttu.
Team Associated / Reedy             Sami Salmela Racing             -Make 12th scale great again-

usa-1

Älä bagi rupee modeileen..
Overpowered Savage/RB Concept TM728, Overpowered Revo/RbTm323, Mad Force Crawler x2/Nosram Rs28, Xray XB8 Pro,Xray T1, Homemade Tuber

Bagi

haha tietäsittepä mistä kaikki sai alkunsa   HERNEET!
LRP / GO / HOBAO http://adf.ly/46GqR

Joonas.O

Bagi: Olet oikeassa, että kyseinen viesti olisi kuulunut sinne toisaalle, mutta ei välttämättä olisi tarvinnut ruveta haukkumaan Suomalaista pienoisautoilu huippua! Tästä ei sitten kommentoida lisää, OK?

Tarkoitukseni ei ollut "leikkiä" Moderaattoria, mutta jos nyt lopetetaan, niin tämäkin topic ei karkaa käsistä.

Kiitos.
|Sekanen Hamsteri Racing Manager|S-Grafix|

Stilo

Lainaus käyttäjältä: "Bagi"haha tietäsittepä mistä kaikki sai alkunsa   HERNEET!
Etpä olis yllytyshullu.  :mrgreen: