Lainaa
Olut on alkoholistien lempijuoma😂😂
No aina ollut niin että kuin Suomipoika menee ulkomaille ajelemaan niin se karu tosiasia tulee esille eli me ajetaan ihan liian kiltist.
Jerzi
Onko tämä vielä liian kilttiä

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.
Näytä viestit valikkoLainaa
Olut on alkoholistien lempijuoma😂😂
No aina ollut niin että kuin Suomipoika menee ulkomaille ajelemaan niin se karu tosiasia tulee esille eli me ajetaan ihan liian kiltist.
Jerzi
Lainaus käyttäjältä: Maxpaine - 01.08.15 - klo: 14.16
Aivan mahtavaa, Pekko finaaliin! Onnittelut myös Pekalle ja Jounille. Schweinzer tippu finaalista, jotenka nyt on muillakin mahdollisuus voittoon.
Lainaus käyttäjältä: ÄmTee - 01.06.15 - klo: 16.53Lainaus käyttäjältä: Welho - 01.06.15 - klo: 14.24
Minkä mittainen LOSISSA tai kopioissa on toi vetari? DBXL 5ive? Voisko LOSI miehet mitata vetarin tappien välin?
Kyseessä siis CVD-vetoakseli.
Pitäis alkaa tilaan uudet mut jos jostain vaan löytys erin valmistajan saman mittaset vetarit nii vois testata oisko ne kestävämmät.
Losi 5ive vetarin pituus noin 153mm keskeltä keskelle, joten ei ole käypäinen tuohon. DBXL:llää en itse omista mutta netistä löytyi mitta 5,625" eli 142,87mm, joten tuokin vähän liian pitkä.
Lainaus käyttäjältä: tonij - 11.12.14 - klo: 14.41
Iskari öljyt on kanssa vielä selvittämättä.
Mitä veikkaan kun niitä vanhoja öljyjä purkissa heiluttelin niin ollaan "ehkä" siellä 3000 ja 6000 välissä.
Onko ls5 autossa minkälaista?
Iskareissa mäntinä apilan näkäiset männät...
Lainaus käyttäjältä: nani - 14.08.14 - klo: 09.32
Kiinanpojan huokoinen sauma petti kellon ja akselin välistä. Uusi kytkinkello pitisi löytää autona xrc rc2 ja tuossapa kellon mitat. Tarkoitus olisi löytää kotimaasta kohtuu toimitusajalla. Käytetytkin kelpaa
Akselin pituus noin 42mm
Akselin halkaisia 10mm
Kytkinkellon ulkohalkaisija 57mm