Erälistat sunnuntai 24.2
TSP-10
erä 1
51 Lehtojärvi Jethro TUA
67 Egorov Alexey rus
61 Takkinen Sami LahUA
49 Kaasinen Aleksi UAU
57 Eklund Marko TamUA
50 Kaasinen Harri UAU
56 Kiiski Janne RiiUA
53 Aulin Lauri ATAK/UA
erä 2
52 Salmela Sami UAU
66 Naumov Alexandr rus
58 Mäkinen Mikko VMF
34 Iivonen Matti KyPak
37 Martynenko Boris rus
40 Laakso Touko TamUA
69 Seppälä Jani OUA
68 Hovi Jani HyUA
erä 3
12 Häkämies Jukka LohUA
15 Lehto Jyrki ATAK/UA
9 Wikstén Tommi UAU
17 Haapsaari Sami TUA
28 Pulli Jomi KyPak
19 Kulkas Juho UAU
22 Bloigu Risto OUA
48 Lindvall Niko UAU
erä 4
7 Neirola Jussi EPUA
18 Heinonen Arto UAU
30 Korvenmaa Matti MikUA
21 Mustonen Jarkko UAU
11 Nyrhinen Juha EPUA
13 Keränen Timo LahUA
14 Lindeman Tero LMM
54 Mänty Mika OUA
erä 5
1 Salmen Henry LahUA
2 Jokinen Santeri KyPak
4 Koskinen Risto TamUA
8 Hiltunen Joni TUA
3 Konoila Jyri UAU
6 Södergård Björn VUA
55 Kalves Tom TamUA
60 Laurila Miika OUA
64 Myöhänen Tomi UAU
TSM-10
erä 6
6 Rytsy Teemu LMM
3 Trzaska Sebastian Jkl srk
4 Kutvonen Viljami UAU
7 Lehto Kalle KyPak
13 Teponoja Miko TamUA
12 Kuusinen Matias UAU
5 Andersson Christer MMRc
erä 7
2 Ahoniemi Simo HyUA
28 Ahoniemi Sakke HyUA
11 Minkkinen Joni LMM
8 Koivula Pekka TamUA
15 Kyykkä Ari-Pekka EPUA
17 Lukkari Harri MMRc
16 Yli Vesa OUA
erä 8
14 Helin Pauli TamUA
30 Heinonen Ari UAU
18 Södergård Kenneth EPUA
25 Mairue Tomi SRC
43 Laurila Otto RiiUA
44 Huhtala Jukka-Pekka EPUA
Kilpailukiteet katsastuksesta!
Aikataulu - FinTrack Tour 2 24.2.2008 Ylistaro
Vapaa 1.vh 2.vh
Erä 1 TSP-10 08:00 08:56
Erä 2 TSP-10 08:07 09:03
Erä 3 TSP-10 08:14 09:10
Erä 4 TSP-10 08:21 09:17
Erä 5 TSP-10 08:28 09:24
Erä 6 TSM-10 08:35 09:31
Erä 7 TSM-10 08:42 09:38
Erä 8 TSM-10 08:49 09:45
Ilmoittautuminen: 8:00 - 9:45
Tuomariston kokous: 09:45
Ohjaajakokous: 10:10
Alkuerät 1.ae 2.ae 3.ae 4.ae
Erä 1 TSP-10 10:40 11:50 13:00 14:30
Erä 2 TSP-10 10:48 11:58 13:08 14:38
Erä 3 TSP-10 10:56 12:06 13:16 14:46
Erä 4 TSP-10 11:04 12:14 13:24 14:54
Erä 5 TSP-10 11:12 12:22 13:32 15:02
Erä 6 TSM-10 11:20 12:30 13:40 15:10
Erä 7 TSM-10 11:28 12:38 13:48 15:18
Erä 8 TSM-10 11:36 12:46 13:56 15:26
Lounastauko 14:00 – 14:30
Finaalit: 1.fin 2.fin 3.fin
TSP-A 16:30 17:40 18:50
TSM-A 16:40 17:50 19:00
TSP-E 16:50 18:00
TSP-D 17:00 18:10
TSP-C 17:10 18:20
TSP-B 17:20 18:30
TSM-B 17:30 18:40
Palkintojen jako n. klo 19.30 radalla
Tervetuloa kilpailemaan!
-Ylistaron Pienoisautokerho-
edit: poistettu TSM C finaali ja muutettu finaaliaikatauluja
edit2: korjattu virhe finaaliaikataulusta