En polta enkä ole edes maistanut. Haisee jo niin pahalle!
E: Ja 17v ikää.
E: Ja 17v ikää.
Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.
Näytä viestit valikko



. Rumiahan nuo edellisetkin olivat.
Olen nyt sitten SketchUpilla piirrellyt ja mallaillut autoa. 




Lainaus käyttäjältä: Fleku - 02.09.13 - klo: 05.21+1
Kyllä täällä seurataan,laittelet kun siltä tuntuu .
Lainaus käyttäjältä: mad truck rc - 25.02.13 - klo: 18.50Joko kulkee?
No, huomen testissä kuhan kustipolkee...
Lainaus käyttäjältä: mcly - 27.02.13 - klo: 07.34Juu niin minä itsekin järkeilin.
Oikeanpuoleinen
Mut muovejaki on niin paljon erilaisia.. Mutta tukivarsia en ottas alumiinisina, ei tainnut tuossakaan olla.
Lainaus käyttäjältä: Anapoli - 01.09.12 - klo: 19.31Niin niin ja monestikko on toisinpäin käyny?
Vaihdoin RAYn koneella 60snt 20 Euroon. Virkisti kovasti mieltä kun sai ostettua ruokaa kaappiin.
http://rc10.fi/index.php?topic=30827.msg575282#quickreply
Lainaus käyttäjältä: allu 6 - 12.08.12 - klo: 23.03Pistäkää kuminauhalla yhteen. Etu- ja takasokat erilleen kuitenkin. Sit poraa koriin reiät etu ja takapäähän, kuminauha siitä läpi ja solmu. Ei oo ton jälkeen hävinny yhtään sokkaa revosta
Jep.Pitäis varmaan ostaa säkillinen.Mulla lähti tänään 2 sokkaa mäkeen kun auto pyörähti pari kertaa katolleen.

Lainaus käyttäjältä: Blaze - 09.08.12 - klo: 17.08joo katoin nopeesti vaan ku oli lainattu moneen kertaan niin meni jo sekasiLainaus käyttäjältä: Joo - 09.08.12 - klo: 16.52Sitähän minäkin mietin ?
Nimimerkki Blaze ei ole käsittääkseni missään välissä sanonut lataavansa 30a virroilla.
Nimimerkki Bigbear mainitsi lataavansa 15a-30a virroilla ilman ongelmia.
heti täynnä kaikkee pskaa
Jotenki oudolta tuntus et kyosho ois välillä pistäny jo tehokkaampaa konetta jo tehtaalla ja nyt sit taas laiskempaa nii luulisin että ihan uusimmissakin on se x-speed. Onhan se tietysti mahollista et sitä ei lue enää moottorissa vaikka sama moottori onkin..
Tai ainaki mulla oli kun noin vuosi sitten sellaisen omistin, viikon verran se kesti ja sit lähti takas. Ja Traxxas oli seuraava