Päävalikko
valikko

Näytä viestit

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.

Näytä viestit valikko

Aiheet - #Pikku-Ville#

#1
Juu tota mikä olisi hyvä keino ottaa kumi pois vanteelta sillein että sais kumin ehjänä pois??
#2
Morjesta!
Tietääkö kukaan mikä mahtais olla vialla kun minulla on nyt Revostani 3 alkukäyrää haljennut 4 kk aikana. Ensimmäinen käyrä kesti n.3kk ja noi 2 käyrää on mennu muutaman tankillisen jälkeen. Niin että jos jollain olisi tietoo tai jotain mikä voisi olla vialla niin ilmotelkaa! Tai tietäiskö kukaan mistä saisi vaikka kestävämpää alkukäyrää kuin mikä vakio on?
#3
Kyosho / Kyosho mfr
21.12.08 - klo: 18.30
Moro!
Onko kellään kokemusta tuosta Kyoshon MFR:stä? Jos on niin miten on tominut ja mitä vikoja on ollut??
#4
Morjesta!
olisin ostamassa uutta polttista mutta en tiedä että kumpi revo 3.3 Vai Sacage XL. Jos jollain on tietoa/kokemusta kyseisitä autoista niin laittakaa hyviä ha huonoja puolia autoista ja että kumpi kannattaisi ostaa?  :huh:
#5
Morjesta!
olisin ostamassa uutta polttista mutta en tiedä että kumpi revo 3.3 Vai Sacage XL. Jos jollain on tietoa/kokemusta kyseisitä autoista niin laittakaa hyviä ha huonoja puolia autoista ja että kumpi kannattaisi ostaa? 
#6
Polttisautot / Viri moottori HPI Mt2???
12.03.08 - klo: 22.49
Moro!!!
Olisin ostamassa 21 kokoluokan moottoria minun omaan HPI Mt 2 autoon. Mitä voisi suositella 21 tai isompia moottoreita???
Ja muut mitä tarvii kun ostaa uuden/isomman moottorin. Ja linkkejä mieluiten. :huh: